PARTNERZY PORTALU

Komentarze 8

user lemiesz 2023-02-03 14:55:17
Dzisiaj rano był w TVN wywiad z Kowalczykiem i ta baba tylko go pytała o Czarnka , to najważniejsze co TVN ma do przekazania i z tego względu dzisiaj wszystkie kanały zostały u mnie wykasowane, podobnie znajomi tez wykasowują , niech nadają i sami oglądają ale jakby rolnik miał za krótki łańcuch dla psa, to ona by się posikała w studio , później po wyborach siedzi parę ciemniaków i sie zastanawiają czemu wieś głosowała na idiotów a na kogo ma głosować jak inni się wypieli na nich
Zgłoś
user farmerek 2023-02-03 16:44:17
TVP też chce TVN dogonić , był Bar-to sikut rano w TVP to powtórzył bzdury te co wcześniej a potem 80 % czasu mówił o energetyce w swoim regionie , szykuje się sprzedawczyk na stołek do Bruxeli . W agropierdołach też milczeli o strajkach na wschodzie ale dziś pierwszy temat strajki ,,, rolników na pomorzu i doczepiona wzmianka o wschodzie a tylko po to ze jak będzie kowalczuk dogadywał sie ze zwiazkami rolmikowymi na pomorzu to TVP może zrobić narrację że wschód też sie na to zgadza , nie ujmuje nic rolnikom na pomorzu ale wygląda ze zwiazkowcy "mogą "się sprzedać a obietnic będzie od groma ,miliardy dotacji ,udogodnień a tylko rolnicy jednemu maja ulec zgodzie na zniesieniu ceł z ukriną . od razu zastrzegam że rolnicy na wschodzie jak q-wwy sie nie sprzedadzą .
Zgłoś
user Rolnik 2023-02-03 14:37:21
Świeży news. Liberalizacja handlu z ukrainą zostanie przedłużona o kolejny rok. Dzwonię wycofać zamówienie na nasiona kukurydzy.
Zgłoś
user farmerek 2023-02-04 08:29:18
Spokojnie rolników na razie chcą i trzeba walczyć bo ;''Dziś chcę ogłosić, że zaproponujemy przedłużenie tej umowy handlowej" to narazie propozycja na która muszą sie zgodzić wszystkie państwa . Teraz powinni zapytać sie dziennikarze wprost co zamierza Polska ??? w tej sprawie . Już widze podchody ,Wojciechowski wczoraj w Polsat nawet nie wspomniał że będzie to głosowane , tak sie bał , będą chcieli to przemilczec jak ten szczyt z 30 stycznia i tu nasza rola by to nagłośnić . Postawić w kropce ze jak Kowalczuk poprze zniesienie ceł to na nich nie zagłosuje pies z kulawa noga . Jako polska naturalnym jest by zblokować bo najwięcej stracimy na otwarciu granic .
Zgłoś
user Alfred Miodowicz 2023-02-03 14:28:55
Kołodziejczyk nie jest z Platformy Obywatelskiej tylko z Pisu
Zgłoś
user farmerek 2023-02-03 14:23:56
Panowie organizatorzy proszę skontaktować się z pomorskimi rolnikami bo zachodzi niebezpieczeństwo ze zostaniemy sprzedani przez związki z pomorza , jesli chcą podpisać jakieś porozumienie to dobrze byście mieli wgląd w to bo mogą w naszym imieniu podpisać niekorzystne porozumieniu a w mediach zrobią nagonkę ze wszyscy rolnicy się zgodzili . Trzeci strajk na wschodzie a media tylko wspomnieli ze dziś rolnicy zaczynają strajkować . tym bardziej że w UE rodzi się chory pomysł przedłużenia umowy na kolejny rok , muszą w tej UE wiedzieć cos czego my nie wiemy , chcą rzucic parę groszy odszkodowania a dalej robic proceder przemytu , czyli nadal uważają ze rzuca "pazerne" kaczyńskiego i dalej będą zarabiać na przemycie .
Zgłoś
user Alfred Miodowicz 2023-02-03 13:55:41
Rolnicy twierdzą, że Kołodziejczyk ich zdradził ponoć obiecali mu stanowisko ministra rolnictwa.
Zgłoś
user Rolnik 2023-02-03 14:21:42
TW Alfred w akcji ... hehehhehe
Zgłoś