PARTNERZY PORTALU

Komentarze 6

user Wiesław Bandas 2023-02-07 11:55:29
Mieszkam przy gtanicy z Ukraina , ukraincy oferuja pszenice po 800 zł w lokalnych skupach i posiadaj kwit ze od polskiego producenta z kukurydza to samo tragedia !
Zgłoś
user Alfred Miodowicz 2023-02-07 10:19:15
Zbliżają się wybory i to jest główny powód protestów, agrounia tak jak i PSL grają pod dyktando platformy obywatelskiej.
Zgłoś
user arszczecin 2023-02-08 08:24:56
Zauważyłeś że komentujesz artykuł NSZZ RI Solidarność ogłasza wznowienie strajku?
Zgłoś
user Rolnik z Plutycz 2023-02-09 10:44:13
Co wy pisiory się tak boicie tej platformy ? A może boicie się że Agrounia odbierze wam trochę głosów ? Bardzo dobrze jakby się tak stało. Po to są różne partie polityczne aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie po części odpowiedniego. Obojętnie kto będzie rządził w następnej kandencji ale będzie musiał dużo posprzątać po tym burdelu co narobił PiS i oby się tak stało.
Zgłoś
user Amixx 2023-02-09 11:23:07
Nie zakładaj niczego , na pewno będą wybory reszta okaże się dopiero po nich natomiast jeśli do władzy wrócił partia,której całym programem jest odsunięcie PIS od władzy to czego pozytywnego można się spodziewać skoro sami siebie określają jako mialkie miernoty intelektualne bez politycznego kręgosłupa i nawet nie potrafią wymienić jednego sukcesu ich rządu. Sorry ale wystarczy posłuchać ich zmanipulowanego przekazu typu nie strzelaliśmy do górników,czy nie podnosiliśmy wieku emerytalnego i prób cenzury wypowiedzi innych by ręce opadały i włos jezyl się na głowie na myśl co by było gdyby ale to nie strach to obawa i troska co się wtedy stanie z Polską i naszym narodem.
Zgłoś
user Antek Brona 1 2023-02-06 18:36:56
Rząd PIS w obszarze rolnictwa staje się własną karykaturą.Kiedy wiele miesięcy temu ostrzegano czym grozi niekontrolowany import zbóż z Ukrainy ,ludzi którzy mieli konkretne rozwiązania jak uszczelnić korytarz zbożowy odsunięto od doradzania rządowi. Wiec czy to była bezmyślność czy działanie z premedytacją? Minister rolnictwa to już kompletna kompromitacja. Tu trzeba chłopa z jajami, który zrobi to co trzeba a nie figuranta co nic nie może, bo takie ma wytyczne.Panie Premierze żądamy dymisji ministra rolnictwa, bo wychodzi na to, że sami musimy sie zająć sprawami rolnictwa.
Zgłoś