PARTNERZY PORTALU

Komentarze 4

user RolnikWlkp 2023-04-04 10:52:10
Dziwię się trochę że ci z działaczy czy rolników którzy mają okazję wypowiedzieć się w mediach nie nagłaśniają tematu jakimi środkami chemicznymi są traktowane uprawy na ukrainie ! Nikt nie mówi o przekroczeniach don i mykotoksyn !!! Gdyby to wypłynęło w mediach to wtedy presja społeczna byłaby tak duża że nierząd musiałby zacząć działać !!!A tak robi się z nas pazernych rolników którym ciągle mało !
Zgłoś
user farmerek 2023-04-04 08:50:34
Ludzie nie są świadomi ze to nie chodzi o zboże tylko o odpady których nikt na świecie nie chce .A ten pseudotranzyt przez Polske ma na celu podmienić zboże polskie na ukraińskie a nasze juz jako sprzedawalne ma byc wyeksportowane . Ukraińcy maja otwarte porty , maja bliżej do Afryki, na bliski wschód a uparcie wiozą przez Polske ?????? To jest zwykła podmiana zboża z jadalnego na techniczne do biogazowni . I niech teraaz kowalczyk nie udaje idioty ze nie wiedział skoro chcą uruchomić program biopaliw by pozbyć się tego syfu jako paliwo .
Zgłoś
user Amixx 2023-04-04 11:03:21
Oj tam jasne UA ma otwarte porty tylko nie ma otwartych szlaków wodnych do nich taka subtelna różnica no niestety morze czarne to taki specyficzny akwen i nie da się tam prowadzić żeglugi poza nimi a do tego flota rosyjska ma nad nimi pełną kontrolę od samego początku i trzeba by ją zatopić żeby szlaki odblokować co jest oczywiście wykonalne technicznie no ale mogłoby nieco eskalować ten konflikt a tego NATO wcale nie pragnie wbrew propagandzie kremla.
Zgłoś
user Wielbiciel amixxa 2023-04-04 08:21:10
Moze ludzie nie wiedzą co wpłynęło do polski. Jakby zobaczyli ten syf zagrzybiony i w dodatku GMO pryskane czym popadnie to by szybko zmienili zdanie. Zadajcie jakiejś dziennikarzynie czy wie czym pryska się zboże na upadlinie a czym w Europie. Z ciekawości co odpowiedza
Zgłoś