PARTNERZY PORTALU

Komentarze 17

user Janusz Zawadzki 2023-04-18 19:16:59
Zaraz zboże w Polsce będzie tańsze jak na Ukrainie.Czym się różnią politycy wszystkich frakcji .NICZYM ,każdy z nich tylko czeka na okazje jak się nachapać .
Zgłoś
user Alfred Miodowicz 2023-04-18 15:31:18
Mamy w końcu dobry Polski rząd który potrafi zażegnać wszelkie kryzysy. W sumie do wyborów będą różnego rodzaju sztuczne problemy podsycane i porównywane z Armagedonem ale my już znamy te chwyty jakie stosują politycy Platformy Obywatelskiej Lewicy hołownie i PSL. Po wyborach będzie chwilę spokoju.
Zgłoś
user xxx04 2023-04-18 18:25:12
Wszelkie kryzysy, które oczywiście sam stwarza i wcale ich nie rozwiązuje. Ciężko mówić, że rząd rozwiązał problem importu zbóż, bo jak byłem stratny tak nadal jestem jak zresztą masa innych rolników i nie zmienią tego jakieś grosze rzucone z kieszeni podatników. Ten rząd jest tak nieudolny, że mógłbym tu napisać referat na ten temat.
Zgłoś
user pszkot 2023-04-18 12:55:24
Jeżeli rząd (PiS) się nie opanuje i natychmiast nie cofnie zakazu wwozu i przewozu produktów rolnych z UA będzie z tego taki burdel, że długo odczujemy jego skutki (wku..wi się na nas pół świata). Spora część z Was głosowała na PiS i popierała go gdy rozdawał pieniądze, a dziś macie inflację nie widzianą od 20 lat. Skutki działań PiSdzielców nie pojawiają się natychmiast, ale są bardzo dotkliwe i długotrwałe. W sądach jest coraz dłużej i gorzej, obsrajtek robi z cenami paliw co mu rząd każe a my płacimy, gaz tańszy niż przed wojną, a nawozy drogie jak skur..syn, zboże staniało do ceny sprzed wojny, ale chleb nie staniał. To samo z innymi produktami rolnymi. Ceny części zamiennych i usług serwisowych wystrzeliły. Kradną na posadach, na których nie trzeba pracować z taką bezczelnością jakiej nawet komuchy się wstydziły. W TVPiS robią wodę z mózgu ciemnemu ludowi. A Wy ku..wa dalej będziecie głosować na PiS bo 500 daje. A wybierzcie se PiS. W trzeciej kadencji rozpie..przą samorządy i by cokolwiek zrobić w gminie będziecie na kolanach latać do komitetu centralnego PiS i lizać im du.pę. Smacznego.
Zgłoś
user Alfred Miodowicz 2023-04-18 07:17:17
Ten rząd potrafi rozwiązywać problemy, pamiętacie problem z węglem, węgiel był i nikt dzięki dotacjom nie marzł. Tylko ta nasza sprzedajna opozycja ze wszystkiego robi problem, tylko po to żeby skłócić Polaków.
Zgłoś
user pszkot 2023-04-18 12:39:14
Ja osobiście zrobiłbym wszystko żebyś mógł wygłaszać swoje opnie. Każdy ma prawo mówić nawet mądrości i największe głupoty, prawdy i kretynizmy i popisywać się swoją logiką i myślowym bałaganem. Z tego samego powodu ja również mam prawo powiedzieć to co myślę: ktoś wypisujący takie bzdury jest dla mnie skończonym idiotą. Pozdrawiam.
Zgłoś
user Miki2 2023-04-17 23:47:06
Niech minister określi się jak wróci co z dopłatami bo zrobiliście taki armagedon że nikt nie wie co siać o tej porze
Zgłoś
user oszukany rolnik 2023-04-17 23:13:37
Alfred , tu nikt głupi tego nie czyta ! Twój wysiłek jest daremny !
Zgłoś
user Alfred Miodowicz 2023-04-17 22:41:59
Granice Polski zostały zamknięte dla ukraińskiego skarżonego zboża. Już politycy i działacze partyjni Hołowni PSL i Platformy Obywatelskiej nie nabiją sobie kasy na krzywdzie ludzkiej
Zgłoś
user Rolnik Hobbysta 2023-04-19 10:08:31
Wszyscy wiemy, że w TVP redaktorzy rzucili informację o działaczach opozycji powiązanych ze skupami zbóż, które sprowadzały zboże. Wiedz o tym, że takich działaczy jest tyle samo ze strony Twojego ulubionego rządu pisu, dlaczego o nich nie było ani jednej wzmianki? Pszypadek? Nie sondze.
Zgłoś
user Ja wlkp 2023-04-17 22:21:20
Jery teraz wg władzy afera jak nie wiem z tym zbożem ale jak 3-4mies temu już się krzyczało że jest problem to wielkie oczy,jaki problem przecież wszystko idzie do biednych krajów... Śmiać mi się chce z nich...zakaz jest a zboże jak jechało tak jedzie. Jak ten cymbały nie wprowadza kaucji i to zaporowej to sobie mogą śpiewać o wielkich swych "dobrych"pomyslach a i tak nic to nie zmieni... A wystarczyło choć pilnować i sprawdzać co i gdzie wjeżdża... Nieudaczniki i tyle. A swoją drogą ciekawe co komisarzyk Wojciechowski robi teraz...przecież to z obozu władzy,obrońca polskiej wsi jak to Wielki wódz nazywa, a się jeszcze ani słowem od sob niewypowiedziane... Fakt zapomniałem to jeden z największych szulerów i podatny na lobby innych pseldo myśliciel który NAM wciska ekoidee aby robaczki i kwiatki rozmnażać a sam twardo nie umie stanąć aby nie ściągać do UE pierdolow z substancjami które nam nakazano wycofać bo ponoć są bee ale skąd indziej to wagonami można brać... Taka jest prawda o władzy..nieudaczniki i cymbaly
Zgłoś
user stop glupocie 2023-04-17 20:28:21
Tak nasz rząd walczył o import zboża i przymykał oko na jakość . Chyba już nie ma gdzie sypać bo niby coś działają. Ale tak sobie myślę to do gmachu sejmo trochę by jeszcze weszło.
Zgłoś
user Alfred Miodowicz 2023-04-17 19:24:59
Zauważcie tylko co narobili ci nieuczciwi politycy z partii PSL Hołowni i Platformy Obywatelskiej kupując skażone ukraińskie zboże.
Zgłoś
user oszukany rolnik 2023-04-17 19:21:54
Co on bredzi ? rolników nie interesuje porozumienie na dwa miesiące ! blokada ukraińskich towarów ma być podpisana na 5lat , do następnych wyborów , bo tylko zbliżające się wybory są batem na rządzących !
Zgłoś
user farmerek 2023-04-17 17:46:32
To gdzie ten protokół ??? który był celem dzisiejszego spotkania ??? Najważniejsze by teraz dopilnowąć Telusa by nie zgodził sie na przedłuzenie umowy zdejmujacej cła na kolejny rok . W środę mieli podpisać ta umowę ale nie ma zgody rolników i napewno jej Telus od rolników nie uzyska . Z tym przyjazdem na granicę to tez pewnie łga jak Kowalczyk który zapowiadał przyjazd i po dzis dzień nie zbliżył się do granicy . Telus co prawda w okolice granicy przebywał ale na prywatnej rozmowie ze swoimi kolegami związkowcami i to tylko tak wpadł na godzinkę :) . Tak więc jak bedziesz Telus jechał na granice to sobie weź worek to rolnicy pokaża tobie palcem gdzie leży zgnita ukraińska kukurydza , będziesz miał pamiątkę :) , dobrze będzie także jak weźmiesz plik testów na GMO i jak juz będziesz dogladał tej granicy to myśle że wykonasz pare testów bo poprzednik Kowlczuk niedopuścił do tego . Następna ssprawa to jak bedziesz w Hrubieszowie to podjedz doprotestujacych rolników i wytłumacz policji że maja pilnowć porządku a nie blokować blokadę bo to si robi komiczne ze mają pozwolenie na strajk na torach apolicja ich tam nie dopuszcza :) Może sami zazdroszczą rolnikom protestów więc weszli w role i protestują blokując drogę :)
Zgłoś
user Henryk Krasoń 2023-04-17 17:38:18
Żeby nasz minister się nie przepracował, przewodniczący komisji rolnictwa nic nie zrobił, a tem biedaczyna może nam się przepracować. CZY TO DLA NAS TAK SIE WYTĘŻA?
Zgłoś
user old farmerek 2023-04-18 07:07:03
Telus będąc jednym z wiceprzewodniczących związku Solidarnosc RI nie widział jak ukrainskie zboze wlewa sie milionami ton do polskich magazynow.
Zgłoś