PARTNERZY PORTALU

Komentarze 5

user farmerek 2023-04-19 07:13:42
I po co to biadolenie Piatkowska ? Juz ci otworzyli granice możesz wieźć ile chcesz ale dopiero od piątku Piątkowska i musisz załatwić papiery ze odkupujesz tą śrutę od Helmuta który ja wcześniej niby tranzytem przywióz z ukrany , odbiór w kazdym miejscu rozładunku LHS . A o plomby sie nie martw , papier wszystko przyjmie , już wozili zaplombowana pomoc humanitarną a w niej kwiaty tak i teraz TIR pojedzie z paletami a plomba pokaze że wiezie śrótę :) .Niebój nic Piątkowska Telus jak widzisz Pozoruje tylko działania , lipnie wprowadził zakaz , teraz lipne plombowanie , już kierowcy cystern mówia że odetchną bo teraz KAS będzie zajęta ukraińskim syfe to nie będa ich kontrolować tym bardziej że trafił im sie biznes ciągnięcia lewego spirtu z Litwy , który jest pochodzenia r us kiegoi Białoruskiego a więc spokojnie , w KAS więcej ludzi nie zatrudnili to też czas na przemyt spirytusu do Polski , obsrajtek wypełni nawet 10 % biopaliw pomimo ze spirytusownie zbankrutują , Tak to bedzie .
Zgłoś
user Promil 2023-04-18 19:50:37
Moze moj wpis cenzor od razu skasowac,ale i tak napisze ,ze ukraina nie jest naszym sojusznikiem tym bardziej przyjacielem,jest narodem falszywym,a po wojnie ,jak cos z niej zostanie to sie na nas wypnie.....
Zgłoś
user Janusz Zawadzki 2023-04-18 19:00:08
Brawo rządzącym za pomoc wywozu zboża ukraińskiego,nasze może poczekać.Brawo PIS.
Zgłoś
user Ostek 2023-04-18 09:09:45
Tylko przywrócenie ceł na wszystkie towary z Ukrainy oraz szczegółowa kontrola jakości, identyczna jak surowców i towarów polskich również pod względem spełnienia wymagań co do procesu produkcji obowiązujących w Polsce. Wtedy nie będzie nieuczciwej konkurencji.
Zgłoś
user Warmiak 2023-04-18 09:01:43
Zamiast śruty słonecznikowej można dać Rzepakowom której jest pod dostatkiem I bez GMO
Zgłoś