PARTNERZY PORTALU

Komentarze 12

user Amixx 2023-04-28 08:46:15
Oj tam ekooszolomstwo to jest szaleństwo bez granic ,ciągle jak widzimy postępujące szczególnie szybko w UE a najbardziej szalona i kontrowersyjna teza tzw.pakietu Fit for 55 jest toka,że dzięki niemu gospodarka UE stanie się bardziej konkurencyjna względem krajów bez polityki klimatycznej. Jak możemy temu obledoei postawić tamę ,niestety tylko wybierając do PE ludzi nie straszących zmianami klimatu tylko ludzi kierujących się dobrem ludzi ,a nie klimatem i to jest możliwy scenariusz zanim dokręca nam tak śrubę,że samochody będziemy oglądać tylko na starych filmach a ludzie będą mieli komornika na karku za kosmiczne kary za ogrzewanie węglem lub nieopłacone rachunki za prad. Inna sprawa ,że opłaty emisyjne owszem wymusza no większy udział OZE ale ich papierowa moc i tak mówi mieć stabilny odpowiednik w innych źródłach energii typu węgiel, gaz czy atom a to też kosztuje a nawet UE nie zamierza takim krajom jak Polska pomoc w budowie stabilnych źródeł a tylko w OZE co samo w sobie oznacza biedę i ubóstwo energetyczne ,któremu te kraje mogą zapobiec tylko przez gigantyczne wydatki .
Zgłoś
user Endriu 2023-04-28 13:38:44
Amixx w zasadzie to pierwszy raz z tobą się zgodzę ale tylko połowicznie, ponieważ wybierajmy polityków byle tylko nie PiS. PiS niczym się nie różni od PO. PO zamykało kopalnie PiS robi to samo, PO podnosiło podatki PiS to samo, PO chciało imigrantów z UE a co zrobili PiS też mamy pasożytów ale z UA doją nas jeszcze bardziej niż araby UE. PO niszczyli klasę średnią PiS zrobił to jeszcze lepiej, PO podnosiło podatki PiS zrób to jeszcze lepiej. PO uzależniło nas od Rosji PiS od USA, ludzie z PO kręcili walki a teraz z PiS jeszcze większe, PO ograniczało wolność a za PiS to dopiero bandytyzm i zamordyzm patrz ustawa o zdrowiu psychicznym. PO Polskę zadłużylo ale PiS to chyba nikt już nie ogarnia. PO kłamało w tv że jest dobrze ale za PiS to już tego nie da się opisać jak ludźmi steruja. PO miało społeczeństwo za głupich ale to co robi PiS to tak jak bysmy bylu durniami do kwadratu.
Zgłoś
user xxx04 2023-04-28 07:42:36
Pamiętam jak Konfederacja kilka miesięcy temu jako jedyna partia o tym mówiła, że nadchodzą kolejne podatki unijne za zgodą naszego premiera. Wtedy nikt nie chciał wierzyć ani o tym mówić, wszyscy inni politycy odpowiadali, że Konfa tak mówi, bo chce wyprowadzić Polskę z UE. A teraz proszę, okazuje się, że znowu mieli rację.
Zgłoś
user płacz i płać 2023-04-27 18:10:15
Przedwyborcza propaganda ruszyła.
Zgłoś
user Oleks 2023-04-27 16:58:42
Tak jak napisano że to skandaliczna decyzja. Takich decyzji już sporo wydało TUSE, KE,PE !!! I wszystkie uderzają najbardziej w takie kraje jak Polska !!! Nie ma się co oburzać ,ale CHCIELIŚCIE Dołączyć Polskę DO UE TO MACIE!!!! Czy myśleliście że Polskę będą traktować na równi ze sobą??? OTÓŻ. - NIE-!!!! Ktoś na badę złodzieji musi pracować!!! Tak jak PE i inne instytucje teraz nam sprzyjają , swoimi bzdurnymi dyrektywami, , w wielu sprawach, a wspomniany pakiet ,,fit for 55" to poprostu czysta spekulacja aby zarobić na niczym , komuś kar dołożyć za emisję CO2 ,i dobrze wiadomo o kogo chodzi!!! DLATEGO PRZYSZEDL CZAS NA OPRACOWANIE PLANU WYJSCIA Z TEGO SZAMBA ZWANYM UE!!! NIE MA SIE CO BAĆ ZE POPADNIEMY W IZOLACJĘ!!! DZISIAJ BEDĄC KRAJEM W ŚRODKU EUROPY NIE DA SIE NAS IGNOROWAĆ ,A PRZEZ NASZA GŁUPOTĘ BEDA NAS OSTRO GŁĘBIĆ!! DLATEGO TRZEBA DZIALAĆ MĄDRZE I ODWAŻNIE I NIE DAC SIE ZASTRASZAĆ ORAZ KARAĆ!! ZAWSZE JEST WYJSCIE MOZE I DRASTYCZNE ,ALE W KOŃCU TO CHODZI O NASZE ŻYCIE I PRZETRWANIE!! JESLI KTOS MOWI ŻE PAKT UE TO WOLNOŚĆ - TO JEST W BŁĘDZIE!! TO KOLEJNA KOMUNA NAWET GORSZA OD CZERWONEJ!! TU NIE MA WOLNOŚCI!! TU JEST DYREKTYWA I NIE MA DYSKUSJI!!! NIE OTO WALCZYLI NASI DZIADKOWIE!!
Zgłoś
user Mateusz Borek 2023-04-27 16:46:38
Zdaje się że PSL stoi murem przeciw polskiej wsi i rolnikom
Zgłoś
user no pasaran 2023-04-27 14:20:58
Nie będziesz miał niczego, ale za to będziesz szczęśliwy .... historia planety pokazuje, co zmiany klimatu następowały od zawsze , czasem klimat zmieniał się szybciej, a czasem wolniej, ale jednak się zmieniał ...badania naukowe wykazały, że kiedyś na Saharze płynęły rzeki były jeziora , w wiecznej zmarzlinie Syberii znajduje się szczątki mamutów, a to były zwierzęta roślinożerne, a więc kiedyś na Syberii był inny klimat niż obecnie .... skąd więc bierze się ta histeria związana z ociepleniem klimatu i komu ona służy ? A może to jest zwykły ludzki strach przed rychłym końcem świata . Iluż to już jasnowidzów i proroków typowało dzień sądu, teraz
Zgłoś
user no pasaran 2023-04-27 14:36:56
dokończę komentarz , bo mi ciągnik podskoczył i niechcący nacisnąłem dodaj komentarz...tak więc dzisiaj to naukowcy zastąpili proroków i przepowiadają rychły kres ludzkości , cała masa ludzi daje się na to nabierać ( tak jak kiedyś jasnowidzom) . Oczywiście ci naukowcy trzepią niezła kasę i są ściśle powiązani z biznesem, który się rozkręcił , wystarczy przyjrzeć się kto to wszystko finansuje i kto tak naprawdę stoi za tą histerią z czyich pieniędzy korzystają ekoterrorysci .... Oczywiście ja nic nie mam przeciw ochronie przyrody , nikt nie chce by nasza planeta była śmietniskiem i nikt nie chce pić zatrutej wody , ale obecne metody leczenia mogą okazać się gorsze niż sama choroba .... Jedno jest pewne nie było nas , byl las , nie będzie nas a, będzie las ..
Zgłoś
user Amixx 2023-04-27 15:01:56
Oj tam.rzadzi dziś ten kto ma kasę lub środki i wpływy by ją zdobyć , organizacje ekologiczne , te wszystkie stowarzyszenia proeko to przecież zalegalizowana zielona mafia krętaczy i pasozytow a lasa na pieniądze jak pies na kielbase a obszczekujatylko tych co się im nie nie opłacają. Ratowanie klimatu czy przyrody jest tylko medialna i formalna przykrywką do transferu ogromnych środków ,które mają w jakiej części służyć określonemu lobbingowi.
Zgłoś
user Amixx 2023-04-27 13:17:18
Oj tam czyli niemcy już mają od UE pałkę do walenia w Polska gospodarkę póki co oparta na energię z węgla a do pełni szczęścia potrzebują tylko osadzenia swojego namiestnika fur dojczlanda ,który nawet nie piśmie i będzie likwidował zamykał i wyprzedawał upadające przez wysokie ceny energii polskie firmy ale ten plan się też wrednym niemcom nie powiedzie bo Polacy są rozsądni i nie mają pamięci złotej rybki co do działań fur dojczlanda gdy ten rządził.
Zgłoś
user Miki2 2023-04-27 22:59:47
Pięknie opisałeś komisarza Wojciechowskiego
Zgłoś
user RoZyy 2023-04-27 12:48:48
"Artykuł" wygląda jak notatka rozesłana do mediów z centrali partii (Ministerstwa Sprawiedliwości w tym przypadku pewnie). Najbardziej zabawne jest stwierdzenie że Rosja popiera program mający na celu zmniejszenie zużycia węglowodorów w UE, bo będzie więcej gazu sprzedać... oni nas tam w tym ministerstwie mają za idiotów najwyraźniej. Jeśli coś już ma popierać to pewnie takie "artykuły" jak powyższy - zero konkretów, za to stek ogólników dla siania niezgody, zgodnie z zasadą że im gorzej w UE tym lepiej dla Rosji.
Zgłoś