PARTNERZY PORTALU

Komentarze 6

user Gajerek19 2023-05-05 19:28:45
Niech i nam dadzą takie mld za likwidację gospodarstw to podziękują im jeszcze Nic nie robić i dostać miliardy Jak tak dalej pójdzie to nam zabiorą za długi a my pójdziemy odbudować ukr za którą PiS poświęcił nas .
Zgłoś
user Amixx 2023-05-05 10:21:48
Oj tam pakiet Fit for 55 da nam jeszcze ostro popalić w cenach energii głównie więc raczej powinien się nazywać fit for poor 55 bo jego celem nadrzędnym jest nie tyle ochrona klimatu co obłożenie jeszcze wyższymi opłatami, podatkami wszelkie.formy wytwarzania energii poza OZE i wszelkich źródeł emisji CO2 a tych w rolnictwie nie brakuje. Słowem albo będziesz inwestował w OZE i zlikwidujesz wszelkie źródła emisji CO2 w tym zwierzęta metanowe tj wszelka rogacizne a szczególnie bydło albo możesz pakować manatki bo wtedy rzeczywiście koszty produkcji przekracza przychody.zapewne będą pewne rekompensaty ale czy wystarczy dla wszystkich, czy będą sprawiedliwie dzielone, czy w końcu urzędnicy mają prawo decydować o takich kwestiach. Może dojdzie do tego ,że na trzymanie krowy trzeba będzie mieć odpowiednią koncesje zależna od woli urzędnika UE. Oczywiście są też korzyści bo jak mówią powietrze będzie czystsze ,że na wsi jest czyste no i co z tego a oczywiście nikomu nie zabronią posiadania samochodu tylko jazda nim będzie kolosalnie droga,że dam go zezlomujesz szybciutko ale podobno do każdej miejscowości będzie kolej, masowa komunikacja no tak nasza przyszłość będzie wyglądać jeśli UE dalej będą rządzić politycy podatni na eko bełkot i wypychające sobie kieszenie za stanowienie prawa faworyzujące go tzw. OZE i wszelki eko szrot.
Zgłoś
user bizon 2023-05-05 09:56:16
Holendrzy którzy dostaną rekompensatę przeniosą hodowlę na ukrainę
Zgłoś
user Mariusz Starosta 2023-05-05 08:51:20
Holandia przez swoje głupie pomysły chyli się mu upadkowi. Nie pomoże nawet zmiana nazwy na niderlandy. A w ślad podąża cała UE. Hodowla zwierząt to nie tylko żywność ale także możliwość wytwarzania gazu naturalne nawozy, miejsca pracy.
Zgłoś
user farmerek 2023-05-04 14:27:39
1,5 mld € czyli 15 razy więcej zapłacą malutkiej Holandii za nic nie robienie a dla 5 państw które poniosły gigantyczne straty na zbożu 100 mln € ??????????????????? To dopiero urewstwo kołchozowe - jak by ktoś jeszcze miał obiekcje że w kołchozie jewropejskim jest jakaś równość .
Zgłoś
user Amixx 2023-05-04 14:58:55
Oj tam niczego nie ogarniasz znowu , właśnie dlatego na to tak mało bo cały wysiłek w tym finansowy UE koncentruje się na ochronie klimatu więc na nic innego zwyczajnie nie ma pieniędzy i nie będzie jak mawiał klasyk.
Zgłoś