PARTNERZY PORTALU

Komentarze 5

user Promil 2023-05-31 12:09:05
Ukraina jest koniem trojanskim naszego rolnictwa...na sile zrobilismy z nich przyjaciil,a za chwile beda dyktowac proukrainskim rzadom w polsce jaka rzad ma prowadzic polityke
Zgłoś
user asdfg 2023-05-31 11:16:02
Wysypywać zboże do Odry. Ryby będą miały co jeść i szybko odbudują swoją populację a przy okazji pozbędziemy się niepotrzebnego ziarna.
Zgłoś
user Ostek 2023-05-31 10:32:48
Byle do października, byle do wyborów omamić chłopków. Później nie będzie już nic, ani pieniędzy tylko będzie szło wszystko co się da z Ukrainy. Presja że strony oligarchów i spekulantów jest tak wielka, że nikt tego nie powstrzyma. Na chwilę obecną nie ma sensu sianie czy uprawa czegokolwiek.
Zgłoś
user Nikita Bennet 2023-05-31 10:17:43
blokada wszystkiego co wjeżdża z UA do PL za wyjątkiem ludzi poszkodowanych którym trzeba pomóc (ale nie tych w Lexusach i mercach).
Zgłoś
user no pasaran 2023-05-31 10:17:38
Pod koniec lutego ubiegłego roku zakładałem fotowoltaike ( a kto bogatemu zabroni ?) , Tak więc przyjechała 3 osobowa ekipa , panele miały być na garażu , więc dla wygody montażu otworzyłem garaż, oprócz maszyn w garażu była tam również hałda zboża , jeden z tych gentlemanów podszedł do kupy ziaren i zaczął się dziwić ile to ja ton mam tego usypane , jakie piękne i duże ziarna , ile kasy zarobię jak to wszystko sprzedam , koledzy też podeszli zaciekawieni, brali zboże do ręki i zachwalali jaka piękna pszenica , zastanawiali się ile z tej pszenicy może być mąki i bochenków chleba upiec .....no cóż chcąc nie chcąc musiałem wyprowadzić ich z błędu i powiedzieć że z tego zboża chleba nie będzie co najwyżej płatki owsiane, bo nie jest pszenica tylko owies...... odnoszę wrażenie, że ci którzy odpowiadają za rozwój rolnictwa też mieli by problem z odróżnieniem poszczególnych gatunków zbóż ( i nie tylko zbóż ) ....
Zgłoś