oszukany przez ''unie''2011-02-13 22:11:50
Panowie ,nie wiecie ze PSL to zachowuje sie tak jak ladacznica ktora z tym przystaje ,kto dobre stolki daje.Jeszcz nie bylo chyba w dziejach powojennych dobrego ministra rolnictwa z ramieni PSL.Samo za siebie mowi ,ze jest to partia antychlopska!
Oj tak za Jurgiela doplaty były na czas chyba jak ktoś coś w papierach namieszał to dostał kase póżniej. Za Leppera też tak żle nie było za straty w plonach gminy wypłacaly rekompensaty nie było to dużo ale zawsze coś .A jak resortem rządzi PSL to jest porażka tak jak w latach 90-tych kiedy to firmy naściągaly zboża a rolnicy nie mieli gdzie sprzedać po żniwach.Tak się zastanawiam czy aby PSL jest partią prorolniczą ????????
Jurgiel przynajmniej jak był ministrem rolnictwa to jak napisałem do Niego skarge na ARIMR to zaraz przyjechała sama Pani PREZES agencji tłumaczyć sie przed rolnikami na zebraniu w powiecie a teraz od tamtej pory to nie ma nawet dyrektora oddziału ,tak sie boją rolników
Komentarze