PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze 10

user glaś 2012-10-25 10:05:43
Jeden z mądrzejszych wpisów jakie ostatnio widziałem. gratulacje. tylko czy ty myślisz, że ludzie którzy sabotują codziennie! Nie co miesiąc, co tydzień, jak za dobrych czasów bywało, tylko co dziennie zabezpieczą nas przed GMO. W poniedziałki powinni puszczać zamiast Teatru TV serial kukiełkowy "sabotynki" z marionetkami w roli głównej. Może wtedy łatwiej będzie skonsumować genetycznie zmodyfikowaną papkę intelektualną rodem z PRL-u
Zgłoś
user rol-nick 2012-10-25 09:35:42
Nie wszystko jest dla ludzi. GMO nie jest dla ludzi! Może ktoś z Was konsumował kiedyś kupsko? Nie jedliście nigdy kupy??? No co Wy jacyś dziwni!? Toż miliardy much nie mogą sie mylić!!! No co wy!? I nawet gdyby Ci ktoś to zaserwował w kryształowym pucharku z waflem z bitą śmietaną i z ananasem - nie ruszysz tego! Ale gdyby była taka sytuacja, ze przez X lat ktoś by Nam serwował informacje, że kupsko, pomimo niezbyt dobrego smaku jest bardzo zdrowe, dobrze robi na cerę i na włosy to od razu by się pojawiło kupsko w proszku, kupsko w kremie i lody o smaku kupska. I dokładnie, analogicznie ta sama sytuacja jest a GMO. Nie przynosi zysków nikomu i nie jest zdrowe! To jest kit sprzedawany przez producentów. Są rzeczy które nie są dla ludzi tylko są towarem który trzeba sprzedać. I machina marketingowa rusza. I serwuje się informacje która mają trafić do naszej pamięci. I tam pozostać. I tak się dzieje z GMO! Informacja nie wiadomo skąd jest podawana dzisiaj, że GMO nie jest toksyczne, nie powoduje uzależnienia rolników, ba! że jest bardziej eko niż eko i w ogóle super ale tak naprawdę służy do uzależnienia rolników od korporacji, tylko ludzie o tym nie wiedzą. Ludzie którzy produkują GMO płącą za artykuły które czytamy później w poczytnych polskich i nie tylko magazynach na temat GMO. Na 4 szpalty artykuł na temat GMO, że wszyscy uprawiają, liczą kolosalne zyski, jedzą i nikomu to nie szkodzi. To są kupione artykuły. To jest normalna procedura marketingowa. Za to się płaci. To robią konkretni ludzie, którzy za tym stoją. To nie są żadni fajni kolesie, którzy chcą Nam pomóc. To są kolesie, którzy chcą Nas złupić, którzy potrzebują Naszego szmalu. Oni chcą żeby każdy rolnik, kto raz kupi GMO, do końca życia szmal w zębach przynosił. I to jest cała filozofia. Producenci mają jeden cel. Żeby GMO uzależniało rolników od pierwszego razu. Żeby taki rolnik stawał się dostawcą kasy. Tego się nie da zrobić od razu. To potrzebuje czasu. To jest poważna maszyna. Jedno jest pewne. GMO rujnuje każdego. I rolnika i konsumenta. Ci którzy twierdzą, że nie szkodzi to jeszcze za krótko mają z tym styczność.
Zgłoś
user jarki 2012-10-24 13:12:29
w Indiach też tak łatwo to nie przeszło interweniowała nawet obecna sekretarz stanu Hillary C
Zgłoś
user jerry 2012-10-24 12:08:12
Krzaku wystarczy przeczytać o bandyckich metodach traktowania farmerów, a nawet całych regionów świata by jako człowiek powiedzieć NIE!!! Co innego nowoczesność, a co innego działanie na szkodę ludzi i środowiska. Wojna z GMO niestety staje się wojną z gangsterskimi metodami często popieranymi przez skorumpowanych polityków. W Indiach branie łapówek to dzień powszedni, dlatego tak łatwo to przechodzi. Jak u nas będzie łatwo przewidzieć. Ta sprawa to też jest miernik niepodległości i wiarygodności naszego państwa w globalnym szambie. Co do green... coś tam coś tam, to jest to raczej organizacja o zabarwieniu lewackim, nie mająca nic wspólnego z prawą stroną sceny politycznej.
Zgłoś
user kmieć 2012-10-24 08:30:10
Nowoczesny, a jakie rzetelne informacje Ty podałeś w swojej wypowiedzi? Nie ma tu nic merytorycznego oprócz zjadliwo-bełkotliwych wypocin.
Zgłoś
user rolnik nowoczesny 2012-10-24 00:23:12
A na czyim utrzymaniu jest GreenPiS i czyje interesy reprezentuje. Pewnie jakiejś innej korporacji, która konkuruje z Monsnto. Informacje podane powyżej są klamliwe i nierzetelne. Od tak poważnej gazety jak Farmer, rolnicy powinni otrzymywać rzetelne informacje na temat rolniczej biotechnologii niż jakieś "wypociny" pana Winiarskiego. Ten facet nie ma pojęcia o GMO.
Zgłoś
user john 2012-10-23 20:38:51
KRZAK przeciez Ty osiagnałes najwyszy poziom głupoty swoja wypowiedzia i jesli masz ochote to zrej to gówno a masz tu link , jeden z tysiaca tego typu jaki to GMO niesie postep http://www.agronews.com.pl/pl/4,1,13457,0,1,broncie_sie_przed_gmo__ostrzezenie_zza_oceanu.html
Zgłoś
user liza 2012-10-23 10:23:25
STOP! GMO! Od jakiegoś czasu widać gołym okiem, że ktoś miesza na polskim rynku rolnym. Nasi guru potrafią brać. Oj potrafią! Ma się wrażenie, że ludzie spod znaku różowej paprotki po kilku numerkach leżą sobie do góry brzuchem jak Gucio z pszczółki Mai. Jeszcze kilka takich strzałów i ci ludzie załatwią duży kraj na cacy.
Zgłoś
user Krzak 2012-10-23 07:56:25
Stop głupocie! Postepu się nie zatrzyma, to tak jak by chciał wstrzymać ziemię i ruszyć słońce. Greenpeace walczy o pieniądze, dostanie odpowiednią łapówkę (dotację) i przestanie pyskować. Przecież tym pasożytom nie chce się pracować, to są terroryści!
Zgłoś
user rolnik z sieradza 2012-10-22 23:03:25
to jest jedyne z czym się zgadzam z Greenpeace. STOP GMO!
Zgłoś