PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • ARiMR szkoli się czy baluje?... 2013-12-07 22:26:34
  Baluje, baluje i to jak! Zwłaszcza w 4 kwartale. Plan "szkoleń", znaczy balów z lejącym się alkoholem trzeba zrealizować, bo jak nie wywalą pieniędzxy, to w następnym roku im utną w budżecie.
 • Młody rolnik 2013-06-21 22:59:52
  odpowiedż do ukasza

  znam wielu rolników, którzy potrafią BEZINTERESOWNIE POMAGAĆ, jesli takich ludzi Pan nie zna to mi pana szczerze żal (zawsze moge Panu podać telefon do kilku rolników, albo BEZINTERESOWNIE POMUC)
  Pozdrawiam serdecznie
  Ps Wszyscy Polacy to jedna rodzina (SZANUJMY SIĘ) !!!

  ps więcej wiary w człowieka
 • ekojajo 2013-06-21 10:30:19
  A ja potwierdzam słowa Młodych Rolników ARiMR to patologia i aparat ucisku działający dla niecnych celów PSL!!!!!
 • ukasz 2013-06-21 09:24:08
  he he widac ześ jeszcze młody he he i te sformułowanie "bezinteresownie pomogli" jaja sobie robisz że ktos ci w to uwierzy?
 • Młody rolnik 2013-06-20 23:29:26
  komentarz do Prawdziwego rolnika

  Jestem młodym rolnikiem,którym BEZINTERESOWNIE pomogli i pomagają May i Bustowski to co piszesz to stek bzdur (myśle że mieżysz UCZCIWYCH ludzi swoja miarą i swoich kolesi), twoje wpisy są pozbawione jakiejkolwiek LOGIKI. Ja swoją premie wydałem w sposób następujacy 60.000 złotych zakupiłem grunt około 3,50 ha , reszta 15.000 wydatkowałem na KRUS, BIZNES PLANY, i szkołe w Mokrzeszowie, którą skończyłem po dwóch latach. Na to wszystko są dokumenty i akty notarialne. JESTEŚ NIESPEŁNA ROZUMU PISZĄC TAKIE GŁUPOTY. May i Bustowski to są SPOŁECZNICY I PATRYIOCI ( dla ciebie są to zupełnie nieznane sformułowania i dla twoich kolesi z układów). JESTEM OFIAROM NAGONKI ARiMR we WROCŁWIU i PATOLOGICZNEJ SYTUACJI W DOLNOŚLĄSKIM PSL. Prawdziwy rolniku NIC CI NIE PRZESZKADZA, ŻE ARiMR BALUJE, A ROLNIK GŁODUJE- JEST NISZCZONY PRZEZ ARiMR NIC CI TO NIE PRZESZKLADZA!!!
  Tak dla sprostowania twoich pomyi Prokuratura we Lwówku umorzyła postępowanie, na co ARiMR się zaskarżyła (BO MUSI NISZCZYĆ MŁODYCH ROLNIKÓW) do Sądu we Lwówku Sląskim, która podzieliła zdanie prokuratury i oddaliła zarzuty ARiMR. ARiMR było MAŁO ZŁA, KTÓRE NA WYRZĄDZIŁA złożyło tożsame zawiadomieni do prokuratury we Wrocławiu (nie informując prokuratury we Wrocławiu o tym że toczyło się tożsame zawiadomienie we Lwówku śląskim!!! CZY TO NORMALNE?). Dolnośląski oddział regionalny ARiMR dąży do tego żeby nas zniszczyć, działają jak SB. Panie rzekomy prawdziwy rolniku NIE MA PAN KOMPLETNIE RACJI. (moi rodzice od 30 lat prowadzą gospodarstwo rolne, mają 20 krów). Gdyby nie May i Bustowski nie pozyskałbym premii, nie kupił ziemi i nadal bym był BEZROBOTNYM.
 • Rolnik 2013-06-20 21:25:29
  koleżcy z ARIMR chcą zrzucić aferę z Młodymi Rolnikami na ANR. Tyle tylko że Dyrektor Jamrozik, Sprawka, Dulnik traktują Młodych Rolników którym pomaga May i Bustowski jak ludzi. Koalicja z PO wam się wali to prubujecie oszkalować ANR. Ciekawe co na to Panowie Dyrektorzy z ANR powiedzą?

  A jak pytasz co w Prokuraturze we Wrocławiu niebawem się dowiesz. Myślę że przyjdą po Was prędzej czy później a nie bedzie Wam za wesoło. Zwłaszcza TobIEEE
 • Forum Ludowe 2013-06-18 21:35:48
  Huk nie jest prezesem PSL, choć to do niego nie dotarło. Wziął tą fuchę, bo nie spieszy się na emeryturę. To cała prawda. Ten dyrektor to taki malowany dyrektor, co się uchował bez komputera, zawsze reprezentował cechy PRL-u. Czołobitność wobec władzy i ignorancja niżej stojących, jak widać los rolników nie jest mu bliski. Dziwię się Piotrkowi Góralskiemu, że tyle wytrzymał z Hukiem.
 • prawdziwy rolnik 2013-06-18 19:40:50
  Porozmawiajmy o Bustowskim i Maju, którzy wykorzystali naiwność młodych ludzi do zarobienia pieniędzy z programu młody rolnik i teraz muszą się tłumaczyć przed prokuratorem. Ani Piechociński, K. Huk czy całe PSL nie są winni tragedii młodych osób tylko Maj i Bustowski, którzy zgarnęli hektary z ANR. Niech się wypowiedzą na temat.
 • do prawdziwy rolnik 2013-06-17 23:17:46
  Bustowski i Maj nie żadali prowizji za spokój lecz osoby z waszej strony. Ciekawe co Prokurator na to powie. Jak zajmie się wszymi spółkami. Pan Piechociński pokazał wam gdzie wasze miejsce. Ujadacie ja kundle!!! Panie R koledzy odwrócili się od Pana że tak Pan ujadasz. Trzeba było na nich nie pluć.
  Pan Kazimierz Huk jest ofiarą waszych intryg a zwłaszcza Pana R który ma wygórowane ambicje i wykożystania młodych rolników do jego skompromitowania. Coż w PSL jeden pod drugim dołki kopie a potem nazywa ich dziadkami leśnymi i idiotami. Gratulacje Panie z białego autka. Panie R Panu juz dziękujemy
 • prawdziwy rolnik 2013-06-17 21:28:30
  Zafałszowaną w opisie historię przygód z prokuraturą w Lwówku Śl. już znamy. Puste słowa bez ziarna prawdy. Teraz chciałbym poznać prawdziwe w opisie przygody w prokuraturze wrocławskiej w sprawie próby wyłudzenia środków z programu młody rolnik ? . Straszenie casusem Rokity jest żałosne i jest dowodem, że Bustowski tzw. obrońca młodych rolników nie jest pewny swojego jutra.
 • ekojajo 2013-06-17 10:21:24
  PO prostu w PSL-u dzieje się bardzo,ale to bardzo źle.Tam są ciągłe walki o stołki,nepotyzm,nadużycie władzy.Nie liczy się rolnik absolutnie to są frazesy,liczy się kasa i kolesie ,powiązani z dawnym zsl -em i tworzący układ zamknięty.
  W PSL nie ma żądnej demokracji,statut to fikcja.
 • Rolnik 2013-06-17 01:51:37
  Zyczliwość Pana Dyrektora Kazimierz Huka wobec Młodych Rolników jest niewyobrażalnie wielka. Nie dokonując kontroli już w marcu powiadomił prokuraturę o przestępstwie w Lwówku Śląskim. Ta oddaliła zawiadomienie z braku znamion przestępstwa. Mało było Dyrektorowi więc się odwołał na to postanowienie. Sąd rozpatrując zażalenie utrzymał w mocy postanowienie Prokuratury o braku znamion przestępstwa. A więc znów było mało Panu Dyrektorowi który w oczy mówił Młodym Rolnikom którzy chcieli wyjaśnić Panu Dyrektorowi sprawę na jego zaproszenie do domu w Jeleniej Górze. Twierdził że on do Młodych Rolników nic niema i jeśli Prokuratura na skierowane przez Prezesa ARIMR zawiadomienie nie dopatrzy się przestępstwa to on jest za taką inicjatywą przedsiębiorczości i polecił zawiązanie grupy producenckiej. Zwalał treści zawiadomien do Prokuratury na Prezesa ARIMR a w żeczywistości był sam składającym te zawiadomienia. Przypomnę Pan Dyrektor stwierdził do jednegoz z Młodych syna jego kolegi następujące słowa. Jak ja mógłbym złożyć zawiadomienie na syna kolegi. Ciesze się że są młodzi z Jeleniej. Następnie Pan Kazimierz Huk po rozstrzygnięciu Prokuratury niezwłocznie powiadomił kolejną prokuraturę we Wrocławiu zawiadomieniem tej samej treści! Adwokat reprezentujący Młodych Rolników w oddziale nie mógł się doprosić dokumentacji swoich klientów na co są protokoły podpisane przez Pracowników Pana Kazimierza Huka a część akt była jak napisano przez pracowników u Radcy Prawnego ARIMR poza siedzibą Agencji. A więc jak miał Adwokat zapoznać się z Aktami skoro ich nie było i żądano od Adwokata Pełnomocnictwa Notarialnego!!! Nieznajomość Prawa skłoniła pracownicę ARIMR do pofatygowania się i zadzwonienia celem informacji do Sądu Wojewódzkiego czy pełnomocnictwo udzielone przez Młodych Rolników jest zgodne z prawem. Sędzia poinformował że pełnomocnictwo może być spisane nawet na papierze toaletowym dla adwokata a forma żądana przez agencje jest bezprawna! Zapisane wszystko jest w protokole podpisanym przez pracowników ARIMR.

  Przychylność z jaką spotkali się młodzi rolnicy była taka że Pan Dyrektor nie chciał się spotykać z Młodymi Rolnikami a po Jeleniej Górze wśród wspólnych znajomych opowiadał że grunty są nie uprawiane. Dziwnym trafem każdy z Mlodych Rolników wykonał swoje prace za co ARIMR PAna Kazimierza Huka każdemu z Młodych Rolników wypłacił na podstawie Decyzji Adminiestracyjnej wydanej przez Kierowników w oparciu o protokoły z kontroli należne im środki. Kolejną przychylnością Pana Kazimierza Huka wobec Młodych Ludzi było negatywne rozpatrzenie zmian założęń biznesplanów po 7 miesiącach od złożenia wniosków o zmiany. Termin jaki obowiązywał Pana Dyrektora to termin do 14 dni a wiec przeciągnęło sie Panu Dyrektorowi aż 6 miesięcy i 14 dni i wydaniem decyzji odmownej w listopadzie. Dawno już po wykonaniu założonych prac. Następstwem odwołań od tych Decyzji było ich uchylenie przez Prezesa ARIMR w związku z rażacym naruszeniem Prawa przez Dyrektora Kazimierza Huka. Sprawa wniosków do dziś nie została załatwiona a minęło juz 18 miesięcy a powinna być załatwiona do 14 dni od złożenia wniosku. Kolejną sprawą na wniosek Pana Mecenasa Pan Dyrektor został wyłaczony z prowadzenia spraw Młodych Rolników a sprawa została przekazana do Łodzi gdzie jest rozpatrywana. Jak narazie Młodzi Rolnicy w obronie których stanął Pan Bustowski za uzyskaną premię kupili grunty rolne od ANR a nie je zagarneli i od osób prywatnych, ukończyli szkoły zgodnie z rozporządzeniemMinistra Rolnictwa, niektórzy osiągnęli już 4 ESU -tzw współczynnik ekonomiczny gospodarstwa wypełniając wszystkie punkty obowiązujące ich z programem. Sami chodzili do szkół, sami kupili ziemię, sami wzieli sprawy w swoje ręce. Sami musieli opłacić Adwokata którego oszkalował Pan Huk w rozmowie do Posła interweniującego w ich sprawie. Ciekawe będzie jak Pan mecenas pozwie Pana Dyrektora i jego zastępcę za pomawianie ze załatwił sprawę z Prokuraturą i Sądem bo był Sędzią. Ciekawe co na to Powiedzą Prokuratorzy i Sędziowie którzy zostali pomówieni przez nich. Podłożem tej wojny z Młodymi Rolnikami jest to że zaczeli skupywać młodzi ziemię w okolicach przynależnych do znajomych co im się nie spodobało i należało zniszczyc ludzi. Protokoły za lata 2011 i 2012 roku u młodych rolników wykazały wykonanie prac w znacznie wiekszej mierze niz zakładali i za to otrzymali na podstawie Decyzji pieniążki od ARIMR. Starano się zrobić z nich złodzieii tyle tylko że nie poddali się i walczyli. Panu Jankowi zabrało siły. On nie dał rady ale zawsze kiedy Młodzi poprosili o pomoc ten prawdziwy Rolnik był pomocny i uśmiechnięty. Był Rolnikiemz krwi i kości jak jego syn Patryk. Dzielny chłopak który sam prowadzi po ojcu gospodarstwo i obrabia 75 krów.

  Na koniec szanowni państwo chce napisać jedno. Dlaczego Polak Polakowi jest wilkiem. Dlaczego nie możemy brać przykładu z innych Narodów gdzie każdy każdemu pomaga.

  Zadam jedno pytanie czy aby nie któś stoi za Awanturą która miała na celu skompromitowanie Pana Huka celem przejęcia jego stołka. Może tu jest podłoże kolejne na szczeblu Partyjnym a młodzi Rolnicy byli tylko pretekstem. Kto i jaki miał cel mozę zniszczenia Kazimierza Huka powinien sam on sprawdzić. Komu z jego kolegów na tym zależało. kto podsówał mu dokumenty do podpisania????????????Nie mniej jednak pisma kierowane były od pana Huka. W oczy też mówił Młodym Rolnikom że to nie on skierował sprawę do Prokuratury u siebie w domu a wyszło że to własnie on a nie Prezes ARIMR. Coś smierdzi na kilometr w sprawie!!! Komu zależało na zniszczeniu ludzi
 • Rolnik 2013-06-17 01:00:17
  Jak można zagarnąć ziemię z ANR? Raczej mozna ją tylko kupić i trzeba za nią zapłacić!!! Po drugie z tego co wiem to Pan May wydzierżawił ziemię swojej rodzinie zgodnie z prawem. Z tego co wiem już za pomówienia Jan Maria Rokita płacze że ma 300 tys do zapłacenia! Ciekawe jak pozwie Pan Bustowski za pomówienia. Z tego co mi wiadomo w sprawie prokuratura nie dopatrzyła się nieprawidłowosci a zagarnąc nie można ziemi trzeba ją kupic tak jak ją kupili młodzi rolnicy za uzyskaną premię od ANR i innych. I tu jest podłoże nagonki na Młodych Rolników. Weszli w drogę komuś bo może kupili grunty nie tam gdzie trzeba!!!
 • prawdziwy rolnik 2013-06-16 18:20:37
  A ja chciałbym wiedzieć w jaki sposób Bustowski, zgarnął ziemię z Agencji Nieruchomości Rolnych, którą następnie wydzierżawił młodym nieświadomym ludziom w celu otrzymania za każdego 75 000 zł ?.
 • JKC 2013-06-14 21:01:16
  Ale to dotyczy wszystkich urzędników, na każdym szczeblu administracyjnym, skarbowym, sądowym itd. Ja widzę już u mnie dobre zmiany w urzędach miast, w powiatówkach komuna po staremu. Do póki urzędnik za swoje decyzje nie będzie odpowiadał finansowo tak długo będzie olewanie petentów, wczasy na szkoleniach, chybione decyzje bez konsekwencji.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.89.204.127
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

KONTAKT24

Widziałeś, słyszałeś coś ważnego? Byłeś świadkiem niecodziennego wydarzenia? Napisz do nas! Opublikujemy, zainterweniujemy, pokażemy całemu światu. Jesteśmy dla Was 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

DODAJ PLIKI

Kliknij lub przeciągnij pliki z dysku i upuść. Max. rozmiar pliku 4 MB.

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.