PARTNERZY PORTALU

Komentarze 3

user Rolnik izbowiec 2013-07-05 12:03:38
Izba rolnicza jest organizacją prywatną? Dobre sobie. To samorząd rolniczy powołany ustawą, działąjący w ramach statutu. Izba to nie prywatny folwark i przekrętów robić nie można.
Zgłoś
user nika 2013-06-29 08:30:39
dziś obowiązuje powiedzenie 'paragrafów nam dostatek-dawajcie ludzi'. A tak poważnie - trzeba aby wszyscy teraz chcieli kasę, tzn zadośćuczynienie za poniesione straty itp i kończyło się w strassburgu. Może przestanie się opłacać naszemu rządowi takie podejście do obywateli.
Zgłoś
user rolnik z Polski 2013-06-28 18:42:07
No wreszcie sprawiedliwości stało się zadość. Tyle lat znęcać się nad uczciwym człowiekiem to tylko w państwie polskim jest możliwe. Przed godzina TVP II program podał, że 4 miesiące siedział w więzieniu niewinny człowiek, który tylko tak samo sie nazywał jak skazany ale o innej dacie urodzenia i zamieszkania. Przez te 4 miesiące stracił żonę, mieszkanie i pracę. Hańba!!! W PRLu było prokuratorsko-sędziowskie powiedzenie: dajcie mi człowieka a ja już znajdę na niego paragraf z kodeksu karnego. Jak widać jest to wciąż aktualne, mimo przemian pseudoustrojowych.
Zgłoś