PARTNERZY PORTALU

Komentarze 9

user wkurzony 2013-07-17 22:59:06
Jak zwykle stracą ci prawdziwi Młodzi rolnicy.Ja bym skontrolował z nienacka tych Młodych rolników gdzie rodzice mając renty strukturalne dalej prowadzą gospodarstwa , a synek czy córunia siedzi w mieście i nie wie co jej w polu rośnie. Kasę przecież wzięła młodzież i wozi się samochodami a starzy na nich robią.Są też tacy co prowadzą nielegalne firmy, np wymiana dachów lub wykańczanie i ocieplanie budynków. Oczywiście nie płacą podatków z tej działalności i zatrudniają ludzi na czarno. Wzjęli kasę na młodego rolnika to niech robią w polu a nie prowadzą nielegalny interes. Osobiście znam takich co ocieplają domy siedzą na budowie od rana do wieczora więc kiedy są w stanie robić w gospodarstwie. Ojciec z matką to robią. Więc takim też powinni zabrać dotacje i niech oddają z odsetkami. Tak jest w Świętokrzyskim w pow Jędrzejowskim.Nazwisk nie podam bo by mi szyby powybijali.
Zgłoś
user mam juz dość 2013-07-17 08:37:13
skandal i tyle. prokuratura powinna sie zajac tymi cwaniakami z psl a nie rolnikami, niech sprawdza ten bajzel i co tam sie wyprawia. nie moze tak byc....zwroty dotacji, urzad skarbowy w J.G doprowadza do smierci rolnika a s-syny zamiast pomagac to dobijaja. dlaczego nikt nie lapie sie za handlarzy narkotykow, wszyscy wiedza w miescie z imienia i nazwiska tko i czym handluje a policja milczy, skarówka nie rozlicza ich...najlatwiej meczyc tych ktorzy chca pracowac a złodzieje i bandyci robia co chca. powinniscie zrobic ztrone na facebook...ma duzy zasieg ! trzymam kciuki za was, nie dajcie sie tym DYZMOM !!!
Zgłoś
user Rolnik z Dolnego Śląska 2013-07-17 06:21:23
http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/tydzien/wideo/07072013-0800/11456904 Polecam obejżyjcie co mówi Komisarz Europejski na temat Młodego Rolnika i dla kogo on jest stworzony a co ta klika z PSL wyprawia w Polsce z Młodymi Rolnikami.
Zgłoś
user Rolnik z Dolnego Śląska 2013-07-17 06:06:41
Do PSL zapowiadam Wam już dziś. Przyjdzie czas wyborów do Parlamentu, Gmin, Powiatów a wtedy zrobimy Wam odpowiednią reklamę. Udzielimy poparcia dla wszystkich Partii Politycznych co stanęły w Obronie Młodych Rolników, udostępnimy im działki pod banery reklamowe. Wesprzemy ich w zwalczeniu was na Dolnym Śląsku. Macie otwartą wojnę za to co zrobiliście bezprawnie i z pełną premedytacją. PSL jest winien tej sytuacji i za aferą z Młodymi Rolnikami stoi właśnie PSL reprezentujący ARIMR jak i Izby Rolnicze. Do wyborów blisko i ujadajcie sobie ile wejdzie
Zgłoś
user Rolnik z Dolnego Śląska 2013-07-17 06:00:24
http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/tydzien/wideo/07072013-0800/11456904 Polecam obejżyjcie co mówi Komisarz Europejski na temat Młodego Rolnika i dla kogo on jest stworzony a co ta klika wyprawia w Polsce z Młodymi Rolnikami
Zgłoś
user Rolnik z Dolnego Śląska 2013-07-17 05:56:41
Zapowiedz Strajku pod ARIMR Wrocław My młodzi Rolnicy w ogóle się Was nie boimy i zapowiadamy Panie Huk Panu strajk pod ARIMR Wrocław. Spotkamy się z panem w Sądzie i Pana pracownikami. Niech panu się nie wydaje że będzie Pan ludziom po głowach skakał. Przygotujemy panu taki strajk że cała Polska o nim usłyszy i nie odjedziemy dopuki Pan Minister Rolnictwa nie przyjedzie. Tak długo ARIMR będzie blokowany ciągnikami. I przestań pan straszyć bo nikt się Pana nie boi.
Zgłoś
user Rolnik z Dolnego Śląska 2013-07-17 05:49:09
ARIMR bezprawnie żąda zwrotu pieniędzy przyznanych młodym rolnikom. Działanie ARIMR wobec młodych rolników wynikiem akcji protestacyjnych młodych i ukazaniem nieprawidłowości, nepotyzmu oraz prywaty jaka tam panuje. Pomimo iż dwie niezależne prokuratury wypowiedziały się o zgodności działań Młodych Rolników żąda się od nich zwrotu środków. Młodzi rolnicy wydatkowali pieniądze na zakup ziemi którą uprawiają oraz ukończyli szkołę w Mokrzeszowie jak i Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu. Podstawowym zarzutem jest to że młodzi mają pełnomocnika i to że nie mają budynków gospodarczych jak i ciągników. Według tej chorej i niezrozumiałej instytucji jak ARIMR z 75 tys zł rolnik ma mieć ziemie za 55 tj 70% kwoty premi, a za resztę ma kupić ciągniki i budynki gospodarcze. Większego kretynizmu nie widziałem. Jak można wydawać decyzje za płatnośći rolnośrodowiskowe, bezpośrednie dla każdego z młodych rolników oraz wiedząc że ukończyli szkoły i kupili ziemię żądać od nich pieniedzy do zwrotu. Czy jakiś niedouczony w tym ARIMR umie analizować dokumenty czy biorą kasę tylko za pierdzenie w stołki. Będąc w Łodzi pracownicy mówili mi że panuje tam nepotyzm i układowe zatrudnianie członków rodziny w Agencji. I tak jest we wszystkich oddziałach w Polsce z tego co obserwuje. Poniżej zamieszczam link do rozmowy z komisarzem europejskim Panem Ciolosem na temat młodego rolnika i jego celów. Ta chora instytucja pod nazwą ARIMR nie za bardzo rozumie cel tego programu lub wdraża go dla swoich członków rodzin z PSL Życzę jednego żeby w końcu ten twór pod nazwą PSL zniknął z areny politycznej i przestał szkodzić Polskim Rolnikom.l http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/tydzien/wideo/07072013-0800/11456904
Zgłoś
user ekojajo 2013-07-16 19:14:25
Identycznie jest w świętokrzyskim i to za przyzwoleniem najwyższych władz PSL
Zgłoś
user rolnik 2013-07-16 11:58:08
Tak działają nasze urzędy!! Zniszczyć to jest dla nich najważniejsze! Nie ważne że coś się robi i coś sie dzieje w gospodarce!! zniszczyć młodych i ambitnych!!
Zgłoś