PARTNERZY PORTALU

Komentarze 4

user BR 2013-08-13 09:16:43
W Polce zawsze występował czynnik ludzki - datego nic nam nie wychodzi (patrz 'Drogówka' Smarzowskiego).
Zgłoś
user Andrzej 2013-08-12 20:29:11
Igor Radziewicz-Winnicki wie co mówi. To prawda, że czynnik ludzki i kultura organizacyjna to jest ten element, który stanowi największy problem, leżący u podstaw głośnych afer. Przecież wiadomo, ze kontrola sanepidu, jest dla kontrolowanego zakładu produkującego, lub jednostki handlowej bardzo kosztowna. Koszt ten to paczka z wałówką lub koperta. W tym miejscy naprawdę przepraszam tych nielicznych uczciwych, rzetelnych inspektorów sanepidu. Członkowie sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi dopytajcie jakie jest wynagrodzenie tychże inspektorów sanepidu, czy jest ono na tyle godne i wysokie aby inspektor się nie pokusił napisać pasującego, ale odbiegającego od rzeczywistości raportu/protokołu.
Zgłoś
user Andrzej 2013-08-12 19:44:51
Ten sam komentarz napisałem do artykułu Jedna inspekcja coraz bliżej: Ta sprawa jest BARDZO ISTOTNA. Kierownictwo resortu niech prowadzi ją w sposób taki aby się nie zbłaźnić, jak się zbłaźniło z ubojem rytualnym. W sprawie uboju rytualnego ze strony resortu było tyle optymistycznych zapowiedzi, a potem na Radzie Ministrów przesuwano ten punkt obrad z tygodnia na tydzień, aż w końcu spi....no ją w Sejmie. Niech Kierownictwo resortu w tej sprawie naprawdę będzie godne zebrać pochwałę.
Zgłoś
user baca56 2013-08-12 15:44:31
Z jednej strony mamy słuszne pretensje do p. Premiera, że ten rząd nie wprowadził żadnych reform. Z drugiej strony, jeśli przyjrzeć się skuteczności jego działania, to może lepiej, żeby się nie zabierał za żadne reformy?
Zgłoś