PARTNERZY PORTALU

Komentarze 3

user Aleksander Maaarzec 2015-02-25 11:43:11
Formy finansowania maszyn rolniczych są naprawdę różne. Osobiście wybrałem leasing, ale teraz zamierzam kupić jeszcze kilka traktorów przez co myślę o dofinansowaniu z Unii - widziałem, że na http://www.agromarketwiewiecko.pl/finansowanie.html mają bardzo ciekawą ofertę pomocy związaną z tą kategorią. Tym warto moim zdaniem się zainteresować.
Zgłoś
user paweł 2013-12-04 14:52:12
do wszystkich sprzedających maszyn nie tylko do firm New Holland zróbcie upust cen minimum 20% i kredytowanie co najmniej na 10 lat oprocentowanie kredytu bliska 0% to może coś się ruszy w sprzedaż? moje zdanie jest tak że rolniczy już prawie wszystko co mieli kupić już kupili teraz są spłaty kredytów i na utrzymanie drogich maszyn za cene wygody
Zgłoś
user Bruno 2013-12-03 14:22:01
Pomału, pomału panie Kozieł. z własnego doświadczenia wiem że finansowanie fabryczne nie zawsze jest najatrakcyjniejsze i to dotyczy wielu producentów. Głośne hasło mówiące że dana firma dopłaca do finansowania (claas, kubota itd.) - bzdury jakich mało- dopłaca ale pieniążkami kupującego czyli w tym przypadku rolnika. Podstawa dotycząca wyboru finansowania to porównanie wielu ofert ponieważ każdy bank zabiega o klientów. Sprzedawca zawsze będzie chwalił finansowanie fabryczne bo po prostu ma od tego płaconą prowizję. A kto za to płaci? oczywiście kupujący.
Zgłoś