PARTNERZY PORTALU

Komentarze 3

user airtolek 2013-12-09 12:04:56
tak ceny specjalnie zawyżają na przeratgach bo i tak każdy kupi .. a przez to łatają dziurę ... No jak Ue się nie zgodzi to co ? Nie sądze żeby za nas zwróclili te dopłaty do kredytów ... wydaje mi się że dostwniemy pisemko z banku "... w zwiazku ze zmiana przepisów UE..." prosze o spłate zaległych odsetek + odsetek ;-) ... Faktem jest że zamiast chrnić zeimię przed wykupem ... jak zrobiły to zdaje się Węgry (zakaz sprzedazy rolenj obcokrajowcą) ... to cały czas podkręcają temat ze obcokrajowyc będą mogli kupować i ceny podnoszą, bo każdy liczy że niemic do niego kupi ... więc wszyscy kupują oprócz tych co są rolnikami ...
Zgłoś
user s 2013-12-03 22:17:44
Wydaje mi się, że usiedliśmy do stołu mając stocznie, fabryki (traktorów, samochodów,wagonów ,turbin itp)huty, kopalnie,handel, zakłady przetwórcze, banki, ziemię. Może wymagały restrukturyzacji i unowocześnienia, ale były nasze. Teraz zostały nam jeszcze lasy, trochę rolnictwa i rozrośnięta do rozmiarów greckich biurokracja. Aha- mamy jeszcze 275mld 127mlneuro długu zagranicznego a całkowite zadłużenie sięga 3bilionów zł. http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=350 Niektórzy twierdzą, że Grecja w porównaniu z nami, to bogacze.
Zgłoś
user PM 2013-12-03 21:31:39
Wchodząc do UE, usiedliśmy do stołu pokerowego z trzema milionerami, mając w kieszeni 5 złotych. Teraz tracimy kraj. Zostanie nam jeszcze życie. Niektórym.
Zgłoś