PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze 52

Walczymy z niemerytorycznymi, niestosownymi, nasyconymi agresją i nienawiścią komentarzami. Jeśli zauważysz taki komentarz wcześniej prosimy zgłoś go natychmiast poprzez naciśnięcie !
user Małoważny 2014-01-08 12:21:42
Psychopata (psychiatra) widzę, że najmądrzejszy z mądrych, sam nic nie powiedział a mnie będzie uciszał. Jak nic do powiedzenia nie masz to na fejsa i tam swoje przemyślenia wygłaszaj, tu debatują rolnicy. A co do protestów i strajków jestem jak najbardziej za, tylko w rolnictwie polskim mało zorganizowania (porównując do innych zawodów).
Zgłoś
user psychiatra 2014-01-08 12:14:44
Małomądry, cicho, pieprzy ci się, tematy mieszasz, nie kończysz, a zaczynasz...
Zgłoś
user baca56 2014-01-08 12:14:41
To już nie są żarty. Nie ma tygodnia, żeby czegoś nie zabrali, zmniejszyli, ukradli, oszukali. Już strach włączyć telewizor, kupić gazetę czy odpalić komputer. Okupanci gwałtownie potrzebują pieniędzy na kiełbasę wyborczą - a mogą je zabrać tylko z naszych kieszeni, bo możliwości zadłużania naszych dzieci wykorzystali już do oporu. Najprawdopodobniej wytypowali rolników "na pożarcie", bo tu się nie spodziewają niepokojów społecznych i właściwie żadnego zorganizowanego oporu. Nasze głosy w wyborach już sobie dawno odpuścili. Jeśli nie zaczniemy zorganizowanych protestów - to po nas. Zabiorą wszystko.
Zgłoś
user Małoważny 2014-01-08 12:05:58
Popieram, złodzieje i męty najgorsze. Dla mnie to tą całą unie śmierdzącą to powinni rozsadzić. A ten kurdupel kaczor następny z tym smoleńskiem się ładuje i co chwile tylko embargo na to, embargo na tamto. Kiedyś jak nie było tej całej unii wspaniałej to towar w dwa tygodnie był wymieciony a teraz się wszystko kisi bo jak chcesz do Rosji to przez jakieś Ukrainy, Mołdawie i inne, po drodze 1000 pośredników i łapówki na każdym kroku.
Zgłoś
user Małoważny 2014-01-08 12:00:09
A i jeszcze to ich śmieszne wypłacanie pieniędzy, następny chwyt marketingowy, a co roku to samo. A bo nie doszły pieniądze na konta agencji, a bo święta, a bo sylwester, a bo rząd, a bo pieniądze najpierw muszą się odleżeć na kontach tych co przy korycie żeby trochę procentów nabić. Poniżające to wszystko się robi
Zgłoś
user west 2014-01-08 11:59:13
A miało być tak pięknie! ZŁODZIEJE!!! ZŁODZIEJE !!! Wsadźcie sobie w d.. cały ten PROW, Kalemba na Madagaskar !!! PSL won !!!
Zgłoś
user Małoważny 2014-01-08 11:56:06
I jak się domyślałem UPO obcięli na rzecz skrobi, tyksy i chmielu, czyli skrobia to tylko oczywiście jak kiedyś tam odstawiałeś to dostaniesz jak nie to nie (nie wiem jak w przypadku innych gatunków roślin. Dla mnie hańba. Trochę to wszystko niesprawiedliwe, jak obcinają to niech to robią w każdym dziale. Trzy sektory dostają dwa nie, super. Oby tak dalej panowie i panie przy korycie. Panowie i Panie celowo z małej litery
Zgłoś