PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze 18

Walczymy z niemerytorycznymi, niestosownymi, nasyconymi agresją i nienawiścią komentarzami. Jeśli zauważysz taki komentarz wcześniej prosimy zgłoś go natychmiast poprzez naciśnięcie !
user pik 2014-02-12 18:23:31
Dawniej jeden drugiego niszczył militarnie a teraz ekonomicznie. Przez kupe lat nie mogli rozmontować Polski, a wsadzili wnuczka Niemca , stworzył koalicję i z Polską poradzili sobie szybko
Zgłoś
user Andrew 2014-02-12 18:11:17
Tak a całą śmietankę z eksportu od dawna spijają zachodni producenci wieprzowiny widać do czego potrzebowali nas w tej Unii...Otworzyli sobie drogę na wschód znieśli cła które były dla nich solą w oku w zamian dali te marne dopłaty i dofinansowania.Polska stała się poligonem na którym są wykupowane cukrownie i zakłady mięsne po to żeby je zamknąć i wyeliminować konkurencję i rząd pozwala na takie rzeczy???Obcokrajowcom zależy tylko na naszej ziemi a Ci w rządzie myślą że starą piętnastkę obchodzi Polska i jej mieszkańcy? hahaha...banda naiwnych pazernych na łapówki, łatwo sprzedających się decydentów rządzi tym krajem i mamy taką patologię...Kiedy w końcu znajdą się mądrze rządzący ludzie???Od 20 lat w rządzie mamy te same mordy co w tym kraju się dzieje???
Zgłoś
user Kujawiak 2014-02-12 17:27:38
Kalemba ty idź na emeryturę bo jeszcze trochę porządzisz i chłopy w wieku 30 lat pójdą na zasłużony odpoczynek a szkoda młodych wykształconych rolników ( A morze Niemiec Tusk nie on dba o stołek w Brukseli ciepła posadka dla swoich .Czy Polska doczeka się jeszcze Prawdziwego Witosa!!!!!
Zgłoś
  • 1
  • 2