PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze 9

user parody 2015-05-27 16:20:11
@realista Panie realista na zachodzie rolnicy cały system mają zorganizowany inaczej i inne dopłaty nie tylko do ziemi. My w porównaniu do nich bierzemy ochłapy. Poza tym instytucje rolnicze działają na rzecz rolnictwa a nie tak jak u nas na szkode. Dlaczego im wszystko się opłaca a nam nie?? Trzode walą do nas, mleko cukier ziemniaki a u nas wszystko upada, wiec napewno nie jest tak samo
Zgłoś
user Pineska 2015-05-27 06:06:19
jak szybko nauczyć się angielskiego?? Język angielski to dla mnie nie tylko język obcy - to moja pasja i miłość, która zajmuje znaczące miejsce w moim życiu od wielu lat. Zapraszam na http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 Jeśli chcesz nauczyć się tego wspaniałego języka angielskiego w sposób inny niż w niejednej szkole językowej... jeśli chcesz płynnie mówić po angielsku i poznać go w sposób atrakcyjny, nowatorski i ciekawy - zapraszam na nauka języka angielskiego szczecin.
Zgłoś
user wiewiorqa 2015-05-26 13:20:19
francuski w szczecinie dały mi wiele, ale najbardziej jestem zadowolona z tego, że nauczyłam się słuchać. Warto również zwrócić uwagę przy wyborze firmy sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 szkoły na oferty skierowane do klientów pragnących rozpocząć naukę przez Skype. Dowodem na, że francuski jest obecnie na topie wskazuje coraz większa liczba przeprowadzanych rozmów kwalifikacyjnych w języku francuskim. Ciekawym rozwiązaniem są lekcje przeprowadzane za pośrednictwem platformy do spotkań online, które dają wiele większe możliwości niż nauka takiego języka jak francuskiego szczecin.
Zgłoś
user rolnik polski 2015-05-26 09:28:55
Oczywiście, że regulacje francuskie spowodują, iż całą banda z PSLu będzie chciała wykupić za grosze naszą chłopską ziemię. Porobią sobie uprawnienia i za grosze się uwłaszczą ! Tak samo jak komuchy po upadku komuny !
Zgłoś
user AH 2015-05-26 09:22:33
Socjalistyczny system francuski jest tak mądry jak prostowane banany z brukseli :)
Zgłoś
user realista 2015-05-26 09:20:14
parody głupoty gadacie. rolnik zagraniczny nie wykupi polskiej ziemi, gdy będzie ona droga. rolnik zagraniczny ma podobne dochody do rolnika z polski. Takie same ceny osiąga za pszenicę , kukurydzę i inne płody rolne :) Ceny płodów rolnych notowane są na światowych giełdach w Chicago i w Paryżu. Więc jak rolnicy z zachodu mogą osiągać wyższe dochody od tych z Polski ?
Zgłoś
user Czystopolslki, katolicki i zmartwiony właściciel ziemi w Polsce 2015-05-26 09:13:16
"styl francuski" jest komunistyczny i guzik co mający z wolną gospodarką. Jako rolnik i właściciel ziemi, którą kupiłem, pomnażając swój majątek ciężką pracą, nie mam ochoty na to, aby "bezziemna wierchuszka" z PSL decydowałą o mojej własności ! Jestem uczciwym człowiekiem, płacę podatki i chcę mieć pełną kontrolę nad moją własnością. Jak będę już stary, to chcę mieć pewność, że mój dorobek będzie coś warty, bo albo go sprzedam ( za godną cenę rynkową), albo zostawię potomnym ! Ale to ja ! Ja ! Chcę mieć kontrolę nad swoją krwawicą, a nie jakieś patafony z izb rolniczych, czy innych podmiotów - nie daj boże - utrzymywanych jeszcze z moich podatków ! Dlatego każdy chłop, każdy rolnik i posiadacz ziemi, powinien dać w zbliżających się wyborach parlamentarnych - wilczy bilet, tym, którzy chcą decydować o jego własności. Czy całej tej lewackiej i "bezziemnej wierchuszce" z PSL !
Zgłoś
user parody 2015-05-25 20:41:37
@Czystopolslki, katolicki i zmartwiony właściciel ziemi w Polsce Pierdo*icie Hipolicie. System francuski jest swietny, bo ziemia jest tania i trafia tylko do rolników . My możemy tylko o takim pomażyć. Jak bedzie mniej regulacji ziemia bedzie droższa dla polskiego chłopa i tania dla chłopa z zachodu, czyli dodatkowa zacheta aby nas wykupić, aczkolwiek nie w całości, bo po co niemcowi 0,5 ha piachu pod lasem na jakimś wyp*zdowiu. Komuchy i lewaki czyt. żydokomuna nie marzy o kolektywizacji. Pragnie dopchać swoje kieszenie które i tak już pękają od nadmiaru ojro za sprzedaną polske.
Zgłoś
user Czystopolslki, katolicki i zmartwiony właściciel ziemi w Polsce 2015-05-25 17:59:24
Uparły się jełopy z PSLu na tę regulację w "stylu francuskim" jak pies na świeżą kość. Ale jak pokazuje doświadczenie, to najlepszą ochroną przed wykupem polskiej ziemi przez cudzoziemców, jest jej całkowite uwolnienie ! Czym mniej będzie regulacji, ty wyższa będzie jej cena. Czym wyższa cena, tym mniej chętnych z zagranicy na zakup. Paradoksalnie ! Powinniśmy pozwolić ziemi rosnąć wraz z rynkiem, a nie zaniżać jej cenę sztucznymi regulacjami jak we Francji ! Jeśli pozwolimy rosnąć cenom ziemi swobodnie, to ją uchronimy dla Polaków i zostanie ona w Polsce :))) Pytanie tylko, czy takie komuchy i lewaki z PSLu to rozumieją. Raczej wątpię :( Oni nadal marzą o "kolektywizacji wsi BIS" !
Zgłoś