PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze 10

user arszczecin 2015-07-01 22:10:23
Spytaj Stasia. On to wymyślił : Jak z tego zapisu wynika, Podstawowa Norma Obszarowa to areał, którym trzeba niezbędnie dysponować, aby móc od nowego roku prowadzić działalność rolniczą. A że PNO to nawet czterokrotność średniego gospodarstwa w województwie, to czeka nas szybka poprawa struktury agrarnej – wystarczy uznać, że mniejsze gospodarstwa to nie działalność rolnicza…
Zgłoś
user działacz PSL 2015-07-01 21:25:19
W jaki sposób likwiduje ? rozwiń to .
Zgłoś
user arszczecin 2015-07-01 21:14:14
Jedna rzecz. Ta ustawa likwiduje małe gospodarstwa rolne. Pytanie, co z ludźmi?
Zgłoś
user Maniek 2015-07-01 20:53:30
Czy ja jestem jeszcze wolny i czy żyję w wolnym kraju?Ktoś decyduje o mojej własności,czy ja mam jakąś własność?a może to już wszystko nie moje.Komuna wróciła?a może nigdy nie odeszła.
Zgłoś
user spasiony na szczawiu i mirabelkach 2015-07-01 20:44:58
BURY-e suki mafijne z psl jako rolnik zycze wam zycia w tym szambie ,ktore stworzyliscie,Nie wierze jak mozna sie zgnoic z ta pełoska chołota tylko dla koryta.Juz niedlugo pokazemy wam srodkowy palec .
Zgłoś
user Wolny polski rolnik kapitalista - fundamentalny katolik 2015-07-01 16:56:20
Wszystko na świecie idzie ku prywatyzacji i prywatnemu kapitałowi, więc myślę, że te komunistyczne K.U.R.W.Y z PSLu zostaną kiedyś pognane i objechane batem po tych swoich K.U.R.E.W.S.K.I.C.H i lewackich grzbietach ! . Wydaje mi się, że już niedługo każdy posiadacz ziemi w Polsce odzyska swoje pełne prawo własności ! . ps. nie jestem za ekscentrycznym Korwinem-Mikke, ale warto poczytać jego libertariański i czysto kapitalistyczny program polityczny. Poza tym, polecam prace naukowe przedstawicieli tzw. Austriackiej Szkoły Ekonomicznej. Czyli Ludwika von Misesa i Hermana Hoppe ! - Przyjemnej lektury dla tych, którzy uważają, że prawo własności jest święte, nienaruszalne i niepodlegające regulacji ! Natomiast jeślibyśmy chcieli, aby w przyszłości nasze majątki ziemskie, znaczyły podobnie, co dziś znaczy pewne europejskie latyfundium ( chodzi o księstwo Liechtenstein - które tylko w skutek wybryku historii państwem się stało) poczytajmy prace Hermana Hoppe (wszystko dostępne na aukcyjnych portalach )
Zgłoś
user Wolny polski rolnik kapitalista - fundamentalny katolik 2015-07-01 16:54:10
Wszystko na świecie idzie ku prywatyzacji i prywatnemu kapitałowi, więc myślę, że te komunistyczne K.U.R.W.Y z PSLu zostaną kiedyś pognane i objechane batem po tych swoich K.U.R.E.W.S.K.I.C.H i lewackich grzbietach ! . Wydaje mi się, że już niedługo każdy posiadacz ziemi w Polsce odzyska swoje pełne prawo własności ! . ps. nie jestem za ekscentrycznym Korwinem-Mikke, ale warto poczytać jego libertariański i czysto kapitalistyczny program polityczny. Poza tym, polecam prace naukowe przedstawicieli tzw. Austriackiej Szkoły Ekonomicznej. Czyli Ludwika von Misesa i Hermana Hoppe ! - Przyjemnej lektury dla tych, którzy uważają, że prawo własności jest święte, nienaruszalne i niepodlegające regulacji ! Natomiast jeślibyśmy chcieli, aby w przyszłości nasze majątki ziemskie, znaczyły podobnie, co dziś znaczy pewne europejskie latyfundium ( chodzi o księstwo Liechtenstein - które tylko w skutek wybryku historii państwem się stało) poczytajmy prace Hermana Hoppe (wszystko dostępne na Allegro )
Zgłoś
user precz z psl 2015-06-30 16:57:38
co te psl-owskie gnidy znowu wymyśliły. w tym kraju bez zgody mafii zielonej koniczyny nic się nie może odbyć
Zgłoś
user markopolo 2015-06-30 15:45:55
To przecież komuna czystej wody, to komitet będzie decydował czy mogę sprzedać, komu, i za ile. A gdzie jest moje prawo własnosci?
Zgłoś
user ad64 2015-06-29 17:59:17
Totalny cyrk !!!
Zgłoś