Ikcomas, spowodowaliscie powrot Sawickiego na funkcję ministra. Wasza wina. W związku z tym powiem jedno. wiem ale nie powiem. :)
Mała podpowiedź. Aby cwaniaki nie brali bedzie potrzebny czynnik społeczny. Ktory bedzie opiniowal przetsrgi wraz z izbą. Twórzcie ZWIĄZKI!!!bo inaczej będziemy zgubieni
Ja tam nie wyczytałem niczego co mogłoby ułatwić mi gospodarowanie
No może ubezpieczenia ale tu boję się że firmy dojdą do porozumienia
i wydymają rolnika i państwo
Paliwo tu niektórzy zyskają (hodowcy) ja nie bo zużywam mało na hektar
Gdzie można znaleźć projekt? coś czuję, że będzie lipa; zaprzyjaźniony notariusz mnie ostrzega. Żeby kupić ziemię trzeba będzie udowadniać, że jest się rolnikiem indywidualnym ale nie wiadomo o co chodzi, załatwiać zaświadczenia o miejscu zamieszkania (nie zameldowania) a takich żaden urząd nie wydaje, w innej gminie nie będzie można kupić. W tej chwili mam pola na 3 gminach, taka sytuacja i co? pole obok mojego ale nie ta gmina i sprzedadzą jakiemuś cwaniaczkowi z układami? do tego dojdą oświadczenia sąsiadów, że nie są zainteresowani kupnem i pewnie wiele innych kłód.
@arszczecin wzywam do tablicy może wiesz cokolwiek o tym? Ty bliżej wielkiego świata...
Komentarze