PARTNERZY PORTALU

Komentarze 4

user Jasio 2016-02-04 08:47:37
Śmieszne są te wyliczenia kosztów produkcji co niektórych. Pasza + paliwo + (nie zawsze) prąd i ja produkuje tanio. Swojego tzn pracy, pasz własnych, zużycia nie liczą i wtedy myślą, ze zarabiają nie wiadomo ile
Zgłoś
user antiga 2016-02-04 08:12:14
@Mleczarek , mógłbyś konkretnie rozpisać ile i co u Ciebie jest kosztem? Np : pasze jakie stosuje , amortyzacja obory sprzętu , pracę własną na ile wyceniasz ? Wtedy możemy dyskutować .
Zgłoś
user Mleczarek 2016-02-03 22:37:08
U mnie koszt produkcji 1 litra mleka to 60 gr. W skupie otrzymuje 1 zł 15 gr, nie jest źle
Zgłoś
user rolnik 2016-02-03 21:43:55
jak przekroczyli limit to płacić ja już zapłaciłem kare w całości
Zgłoś