Grosicki Aleksander 2016-05-07 21:52:14 który chłop-inżynier przedstawi kalkulację/czy wie co to znaczy?/ ceny jednostki owsianej /o megadżulach nie mają pojęcia/ i koszt produkcji litra mleka????????????? Zgłoś
marek kujawy 2016-05-06 14:08:38 ludzie mleko od chłopa 2 lata temu 1,8 zł/l cena w tesco 2,8zł/l teraz mleko od chłopa 0,7-1,0 zł/l a w tesco 2,99zl/l. Tak was żydy dymają !!! Zgłoś
Komentarze