PARTNERZY PORTALU

Komentarze 5

user miki 2017-03-20 17:58:24
Jak modernizacja ruszy to z 500 osob kupi
Zgłoś
user Beny 2017-03-17 20:14:47
I kto to kupi
Zgłoś
user kicia 2016-05-13 08:31:13
Do picjanic: ja tyko żałuję, że twoje dzieci - polska bezrozumna kobiecino - mają aż tak wyrodna matkę, że musiały głodować w czasie przerwy, bo wyrodna, nieudolna i krótkozwroczna matka -Polka nie była w stanie dzieciakom zrobić zwykłych, pożywnych kanapek do szkoły , zdrowych z serem białym, szynką , pomiodorem i zieloną sałatą, żeby dziecieczyska nie głodował w czasie przerwy. Już samo przyznanie sie do tego, że własne dzieci głodowały wystawia ci - wyrodna polska macocho- najgorsze świadectwo, a w ogóle, jak można takie idiotyzmy wypisywać na forum , które ma tak bliski związek z żywnością... ?
Zgłoś
user z.. 2016-05-12 22:38:46
Za to jak się odżywiamy odpowiadamy sami.....jakie odżywianie takie zdrowie.... Dziwię się bardzo, że najważniejsze co jest w życiu człowieka oddaje się w cudze ręce...nie wyobrażam sobie, że moje dziecko nie weźmie z domu do szkoły pakietu poprawnego jedzenia....ta kanapeczka na zdjęciu może apetyczna ale ....NIE zdrowa.....poczytajcie o poprawnym spożywaniu pokarmu.. nie mieszamy na głupa..... Można zjeść konia z kopytami za przeproszeniem...a nie przytyje się ....tego powinni uczyć w szkole....jak się wymiesza białko z węglowodanami...robią się tylko złogi kałowe od których rośnie brzuch pełen za przeproszeniem "gówna".....eee nie chce mi się gadać.....cykl lewatyw Was tylko uleczy..... A dziecku do szkoły fajne pudełeczko pełne smakołyków owoców orzeszków, pyszny sok warzywny do picia...ciasteczka razowe albo owsiane na miodzie....no cóż sklepik jest tyko dla leniwych. NIGDY jak żyję dziecku nie kupiłam chipsów....za to piekę ...na zakwasie chleb na miodzie z żurawiną, a na ostro z ziołami..... A może tak nakazać sprzedawać na szklanki sok marchewkowy (wielo -warzywny też).....kręcony na świeżo..... Nie wyobrażam sobie bezmyślnych pomysłów żywieniowych w mojej kuchni......
Zgłoś
user kicia 2016-05-12 14:32:22
Powraca , bo PiSowi, - to przeciez wiadomo - zalezy na dobrostanie i zdrowiu Polaków w tym polskich uczniów. To dobra wiadomość, bo to oznacza, ze za kilka lat, kiedy pójdziemy do urn wyborczych , by podziekowac PiSowi za lata jego wspaniałej władzy w lokalach wyborczcyh zobaczymy jezcze wicej grubasów. Dotyczy to dziewcząt i chłoców. POlska za pare lat będzie narodem otyłychm bezwolnych konsumentów. Dziekujemy Ci PoiS, i TObuie rządzie naczelnika panstwa.. Bardzo dziękujemy.
Zgłoś