PARTNERZY PORTALU

Komentarze 8

user mchl123 2016-06-02 14:22:57
Ja tam nie zauważyłem żadnego spadku, ale może to dlatego, że w miarę rozsądnie używam nawozów płynnych i staram się, aby wszystko było w miarę możliwości naturalnie wyhodowane. Najwyżej co stosuję - http://www.biostyma.pl/nasze-produkty/nawozy-plynne/multifol-mag/ i ziemniaki naprawdę dobrze rosną, jeszcze żadnego roku nie zaliczyłem jako spadkowy, więc nie potwierdzę tych informacji.
Zgłoś
user Stanisław Skoczylas 2016-05-30 15:40:28
Polacy zostali przestawieni na te rozne ryzowe suszi a nie ma nic lepszego jk polski kartofelek sie uprószi. A ja jade 100 km od WArsawy do miejscowosci SAdwoen i co wiedze w sklepie marketowym Robert : widze cyprujskie ziemniaczki. Panom od polskiego zimeniaczka PAnom Nowackiemu i Grudniowi gratuluję. kampani promocyjnej POLSKIEGo ZIAMNIAKA BRAWO !!! macie talent, chlopy !!!
Zgłoś
user z.. 2016-05-24 22:24:19
No widzisz Dziadku kalwaryjski....jak się jakiś Dziadek w czasie kiedy mam zrobione ziemniaczki Za...Winie wylizuje talerz ... ...jedna warstwa ziemniaczków...przed pieczeniem wykotłować ziemniaczki w tym co na brytfance......spróbuj....zacznij od WINA.... potem...NA.....zawsze udane.....warunek dobry piekarnik i zawsze gotowa brytfanka albo...... naczynie żaroodporne o dużym dnie...:) bo chętnych się zawsze więcej NA ...WINIE...... A swoja drogą to prawda w mieście nie znają smaku dobrych ziemniaków. Albo toto poobijane, albo twarde i latające między szczekami bez smaku.....więc gotują ten wszechobecny ryż.....zamiast polskich ziemniaczków albo zdrowej kaszy...polecam zdrowotnie polską!!!!jaglaną...trzeba ją polubić .....(poczytajcie- to zaczniecie ją lubić)
Zgłoś
user Adaś 2016-05-24 21:11:57
Rynek ziemniaków jadalnych psują duże sieci handlowe i paczkujący. Towar ma być ładny, nie ważne że jest smakowo do (...) i nafaszerowany chemia i nawozami. Wiem coś o tym, bo sam uprawiam ziemniaki. Dobre odmiany sadzę dla siebie, na małej działce. Powiecie, że jestem cham. Ale kto kupi małe, z parchem i po kilka zł za kilo? No kto z Was kupi?
Zgłoś
user Dziad kalwaryjski 2016-05-24 20:53:40
To jakas straszna mamałyga musi z tego wyjśc na winie:-)
Zgłoś
user z.. 2016-05-24 17:27:12
W ramach promocji podam może przepis na ziemniaczki NA ...WINIE Umyć ziemniaczki dokładnie (mogą być nowe mogą być stare) nie obieramy dziabiemy ziemniaczki tak jak potrafimy na cztery albo na sześć albo na dwa ....mniejsze szybciej będą gotowe. Wrzucamy te nasze kawałki kawały , kawałeczki..... na brytfankę gdzie czeka tam już 3-4 łyżki oleju rzepakowego i ...zielsko co się NA....WINIE ...kminek, majeranek , pieprz, nasienie kopru , bazylia ...albo tylko sama sól jak się ...NA...WINIE. Wstawiamy do piekarnika +200 C i ...20-25 minut biegamy po kuchni i zbieramy jakiś dodatek do tych ziemniaczków ...co się NA...WINIE.... Ja do tych ziemniaczków dużo zieleniny jaka się NA...WINIE. SMACZNEGO
Zgłoś
user Kartofel 2016-05-24 16:02:03
Polacy zostali odwiedzeni od spozywania ziemniaków, no poza chipsami i frytkami, ktore sa najmniej zdrowymi formami ich jedzenia, Najzdrowsze ziemniaki sa gotowane w wodzie lub na parze. Ziemniak wymaga promocji , żeby nowe pokolenie wróciło do zajadania sie zdrowymi i nietuczacymi ziemniaczkami. Ale polscy producenci nie pottrafią zachęcic zwłaszcza młodego pokolenia i dzieciaków, by poza chipsami, jadło karotelki. Mówiły nam wróbelki, ze najlepsze kartofelki. Ich strata
Zgłoś
user ferrari 2016-05-24 15:41:29
Polska jest zawsze w czółowce producentów wszystkiego i co z tego ? teraz dowieduje sie, ze jest w czołówce producentow pyrów. A w Polsce konsumpcja pyrków z kazdym rokiem laleje, dlaczego polacy nie chca jesc tych wspanialych poskich pyrów? kto wie, moze pp. Nowacki i Grudzień cos wiedza na ten temat ?/ Czekam na ich reakcje, a moze z promocją krucho ?
Zgłoś