Normalny rolnik 2016-05-30 11:00:36 Mleczarek jak masz jedną krowe co pasie sie przy drodze to i tak wysokie koszty masz. Zgłoś
Mleczarek 2016-05-30 10:49:08 U mnie koszt produkcji 1 litra mleka to 60 gr. W skupie otrzymuje 1 zł 15 gr. Nie jest źle. Zgłoś
Komentarze