PARTNERZY PORTALU

Komentarze do tekstu:

Jaka jest "Polska wieś 2016"?

Komentarze 3

user A. Krzak 2016-06-16 21:20:01
Może by tak autorzy raportu przenieśli się na wieś na sredniej wielkości gospodarstwo i wtedy sporządzili wiarygodny raport! Bo to co publikują uważam za PROPAGAND|Ę SUKCESU dobrej zmiany.
Zgłoś
user Stan Lej 2016-06-15 14:36:09
Wszytsko co "prosty polski hop" pisze to cała prawda, tyle , że dotyczy Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej, bo ten własnie załozył bły minister rolnictwa - Pan na Wolinie Artur Balazs. :-) :-)
Zgłoś
user Polski prosty hop 2016-06-15 14:23:46
Fundacja na rzecz Rozwoju Wsi Polskiej, to jesli sie nie myle, a nie mylę się , fundacja załozona przez Artura Balazsa. Jeszcze do roku ubiegłego jej prezesem był obecny Poseł Prawa i Sprawiedliwsoci Marek Zagorski.Dożywotnim kanlcerzem Fundacji jest Artur Balazs i to on decyduje o tym kto w niej zasiada.poza Zagórskim EFRWP obstawił najwieksza agencje płatniczą w Europie - ARiMR, czyli ludzie Balasza oczywiscie zajmowali bardzo wysikie stanowiska w ARiMR. i Tak Jolanta Zagórska, żona Marka Zagórskiego przez caly czas rzadów PO/PSL czyli przez osiem lat była dyrektorką Departamentu Pomocy Technicznej. To własnie temy departamanetowi choć nie nominalnie Zagórskiej prezes Obajtek zarzucał na dwóch konferenjach prasowych szastanie milionami publicznych pianiadzy na tzw. szkolenia, ktore w istocie na popijawy i rozpustę za panstwowe pieniadze. Jolanta Zagórska a jakże jest nadal dyrektorem departament pomocy techniczneuj w ARIMR, Drigi człowiek EFRW Paweł Wojcieszak, członek zarządu balazsowej Fundacji na rzecz rozwoju wsi Polskiej przez cały czas rządow koalicji PO/PSL był (sic) wicedyrektorem Departamentu komunikacji Społecznej. P. Wojcieszak jest mężem bardzo bliskiej z Balazszem dziennikarki TVP Info, Beaty Jakoniuk Wojcieszak,To z z jej powodu właśnie chciał zrywac koalicje z Kaczynskim w latach 2004- 2006 - Andrzej Lepper. Zatem jak sie ma uklad balazsowy w agencjach rolniczych i na polskiej wsi. ???Wiadomo- znakomicie.
Zgłoś