PARTNERZY PORTALU

Komentarze 8

user Polak 2020-08-22 14:56:46
Po (...) kupować od Niemca
Zgłoś
user smoku 2016-06-24 19:04:16
unia dorobiła tylko kolesów kolesi i armie urzedasów a przecietny chłop stracił 3 razy wiecej niż dostał jałmużny w postaci dopłat obszarowych. To tego dochodzi ubezwłasnowolnienie w wielu ważnych obszarach i dlatego gratulować tylko mądrym Anglikom Bretixu bo w końcu bedą mogli samostanowić o sobie - w uni nie było to możliwe nawet w przypadku poteżnej gospodarczo Anglii choć w negocjacach mieli o wiele lepszą pozycję i twardo negocjowali tam gdzie nas kopano w zadek a ministry nasze bredziły o sukcesie. Poltyka imigracyjna przepełniła tylkoszalę goryczy i zidiociała łunia dostała w ryja aż miło i to był początek rozpadu tego wynaturzonego tworu. Łunie kochają tylko bogaci i wyzyskiwacze ale dziś są w mniejszości mimo, że kapitał mają wielki to biedacy ich zaskoczyli i upokorzyli.
Zgłoś
user Cebula 2016-06-23 23:47:37
Są równi i równiejsi ;) I to obrazuje sens tej Unii, dla nich korzyści, nie dla nas, a że hajs Niemcy, Francuzi i Brytyjczycy musieli dorzucić w składkach na "modernizacje" Polski - czysty biznes! Polacy cieszą się że dostają, a inne kraje Unii jeszcze bardziej. Poza tym że przyjedzie Polak i się zatrudni za mniejsze pieniądze niż krajan, to na dodatek wyślemy Fendta, Deutz Fahra czy Massey Fergusona. A z pieniędzmi na autostrade tak samo, nawet jeśli wykona je firma z polskim kapitałem, to właściciel firmy kupi koparki Liebhera(Niemieckie), czy JCB(Brytyjskie) do wykonywania wykopów, do przewozu żwiru, czy też zamontowania "gruszki" kupi Mana albo Mercedesa (Niemieckie firmy), a jeszcze właściciel firmy na koniec z zysków kupi Mercedesa S-klase, aby miał czym jeździć. I interes kwitnie, jak kogoś obwiniać o to to Roswelta, Churchila i Stalina, że na strone komunistyczną zostaliśmy zrzuceni, a potem na rzecz naszego "przyjaciela" ZSRR zrzekliśmy się pomocy finansowej od USA, którą Niemcy zainwestowali w ten że przemysł. Ale już odchodząc od tych kwestii to jeden wielki żart że takie rzeczy dzieją się w Unii gdzie niby wszyscy są równi!! Jak najszybciej powinni rozwiązać ten problem nasi "przyjaciele" z Niemiec i jeszcze wysłać list z przeprosinami. I to jak najszybciej, bo ostatnie lata kiedy więcej dostaniemy z Unii niż damy, także musimy sobie jakieś rynki robić.
Zgłoś
user K.Hołownia 2016-06-23 15:30:01
Proszę o komentarze w temacie. Wypowiedzi bezsensowne i obraźliwe będą usuwane.
Zgłoś
user Kulfon 2016-06-23 15:27:57
oj kieracik, zdziwyłbyś się gdybyś zobaczył że klas i fent i JD i inne projektują i robią polacy- oczywiście za euro i doskonale potrafią.
Zgłoś
user kierat 2016-06-23 13:47:34
Polak potrafi! Ale Fendt i Claas też
Zgłoś
user Głąb 2016-06-23 12:08:16
Jakiś komentarz?? Się uczyć od Niemców gamonie!!!
Zgłoś
user imigrant z erytrei 2016-06-23 11:13:51
Unia daje 50% netto po to zeby wesprzec niemiecki przemysl rolniczy a nie polski kto tego nie rozumie jest zydokomuchem
Zgłoś