PARTNERZY PORTALU

Komentarze 3

user Czarek 2018-06-21 14:17:41
Oczywiście, że wyposażenie to podstawa. Tu lepiej właśnie podjąć współpracę z firmą, która w tym zakresie działa po prostu kompleksowo, a mam tu na myśli Wesstron. Jak ja urządzałem chlewnię i drugi budynek gospodarczy to w nimi współpracowałem i poradzili sobie bardzo dobrze.
Zgłoś
user grzesiekD 2018-03-21 14:57:16
Jak szukacie dobrego wyposażenia to sprawdźcie sobie polskiego producenta Mibex http://mibex.pl/ Kompleksowo wyposażają budynki inwentarskie. Dostaniecie tam automaty paszowe, poidła, rozdrabniacze, mieszalniki, budki, przegrody itd. My kupowaliśmy i wszystko działa sprawnie, jesteśmy zadowoleni. Zakupione rzeczy transportują, montują na miejscu. Oczywiście w grę wchodzi tez serwis sprzętu.
Zgłoś
user KamilBe 2018-01-22 10:11:08
Z tego co wiem z doświadczenia znajomych to firma Wesstron ma takie wyposażenie. Też nie jest to jakaś mała firma lokalna tylko firma, która już trochę czasu na rynku jest, a to plus. Wniosek jest generalnie taki, że warto korzystać z pomocy firm, które po prostu mają doświadczenie i potrafią nawet trudniejsze projekty zrealizować.
Zgłoś