PARTNERZY PORTALU

Komentarze 6

user prosty ksionc 2016-07-25 14:16:55
Oj widać duże zakłopotanie na twarzy Szanownego Pana Ministra, oj widać i co ?? znów okazuje sie, że najłatwiej to jednak wygrać wybory i naobiecywać różnym ludziom gruszki na wierzbie. Jak sie zaczynają schody to widać, ze nie wystarczy posadzić na stołeczku paru cwaniaczków (sapienti sat) Czas leci a gotowych rozwiązań jak nie było, tak nie ma. Jak przyjdzie jesien i zima, wszyskiego się smoleńskiem nie przykryje A nawet na PINCET plus może nie starczyc tzw. środków czyli po prostu pieniedzy. A co do personalików.... jeśli prawda, jest , ze w ARIMr u Obajtka kartu dalej rozdaje Franciszek Jerzy Stefaniuk to znaczy , że on cudowtorca jest, bo łatwiej mu krzystofa Jurgiela przekonać z PiS, niz na przyklad Stacha Kalembę z własniej partii. Stefaniuk zostawił w ARiMR kogo tylko chciał. wszytskich swoich ludzi z Mantur od dopłat bezposrednich włącznie i z byłym dyrektorem kadr psychopatą Marciniakiem a Zocha Szalczyk ? ona zostawiła Obajtkowi Sierszchujskiego wiceprezesa. SPSL I tak ma być, aha, Jeszcze i książe z Wolina dał swoich nowych ludzi, a starych jak Jolantę Zagórska . żone wiceministra skarbu Zagórskiego na stołuk dyrektorskim zostawił a np. P. Wojcieszaka z DKS, męża swojej żony red.i Beaty Jakoniu - Wojcieszak, kazał zdegradować do głównego specjalisty ale z Agyncji - nie wywalił, bo Balazs musi mieć w ARIMr swojego człowieka w propagandzie. .
Zgłoś
user emigrant 2016-07-22 21:53:11
młodzi uciekajcie z tego syfu bo Pis nie jest lepszy od poprzedników a skonczymy jak Grecja
Zgłoś
user Renatka z PSL-u,dyrektor departamentu 2016-07-22 21:26:41
Głosowaliście na PIS to niech wam PIS da.A ja wam dopłat nie naliczę i co mi zrobicie .Mam poparcie Stefaniuka i układ z Danielem i Krzysiem
Zgłoś
user rolnik 2016-07-22 21:15:52
Kiedy reszta dopłat bezpośrednich za 2015rok
Zgłoś
user członek partii żartobliwie zwanej PSL-em 2016-07-22 16:02:41
Krzysiek,obiecałeś Stefaniukowi i Szelczyk nietykalność,ale bez przesady.Udawaj przynajmniej,że jest "dobra zmiana "
Zgłoś
user ekojajo 2016-07-22 15:33:29
Zwolnić PSL-owskich sabotażystów z resortu,szczególnie z ARiMR .W czym tam pomaga jeszcze Mantur i Sierszchulski.Nie tak miało być ,jak klepaliście rolników na strajku,była mowa o rozliczeniu !!!!!!!
Zgłoś