Jedźcie do miejscowości turystycznych i tam sprzedawajcie swoje warzywa szanowni producenci. Pośrednicy zgarniają marżę i się śmieją a gamonie produkują i kupę z tego mają. 3 łyżki surówki z kapusty kosztują tam 5 zł. Ile to za 1 kg, będzie z 40 zł a ile za 1 kg kapusty z pola. 40 gr? Jest 100 krotne przebicie? No pewnie sa jeszcze różne koszt po drodze. Albo 1 ogóreczek kiszony za 1 zł, ile za 1 kg 10-15 zł. Cytując klasyka: "Bierzcie swoje sprawy w swoje ręce..."
Komentarze