PARTNERZY PORTALU

Komentarze 7

user Solidarni 2016-08-29 22:48:22
Ekojajo czuwamy. Pamiętaj musimy posprzątać PSL z Resortu Rolnictwa jak Mantur , Sierchulski etc. Rozumiemy obawy Podlasia i ich rodzin,
Zgłoś
user Solidarni z uczestnikami protestu 2016-08-29 22:44:04
Ja z Izdebskim bym nie poszedł to tchórz. Zostawił rolników na Zakręcie i uciekł. Szczęscie od boga że był Marian Zagórny i Krzysztof Tołwiński bo by spacyfikowali rolników. Zostawił ich samych w ciągnikach i uciekł do ciepłego domku. jak przyjechały Skoty to uciekł i się schował za stację benzynową. Sławek jest spalony ale są inni i tylko czekają żeby pociągnąć. Narazie się przyglądamy. Chwała bohaterom takim jakim był Marian Zagórny.On potrafił mówić prawdę otwarcie w twarzm Ale są ludzie którzy pociągną jeśli trzeba będzie. Marianie czuwamy
Zgłoś
user ekojajo 2016-08-29 20:49:20
Nie wiem,czy po tym co zrobił Izdebski w tamtym roku z rolnikami ktoś normalny za nim pójdzie. Po tym jak zostawił ludzi na Zakręcie z ciągnikami,jak obiecywał jedynki na listach wyborczych.Ilu on ma jeszcze swoich działaczy :czterech,pięciu ?Gra tylko pod siebie i liczy,że rolnicy spłacą jego długi !
Zgłoś
user rolnik 2016-08-29 19:48:05
ja uważam że cały ten protest zakończy się tak jak ten co organizował Pan Izdebski. Powołają pseudokomisje która weźmie kasę za spotkanie powiedzenie publicznie że jest źle, coś trzeba zrobić, w życiu jest ciężko itd a przy okazji napić się wódki a problemu nie rozwiążą bo problem jest bardziej polityczny. A tak propos czy te pseudokomisje co powołał ten pajac Sawicki przy okazji tych strajków one jeszcze działają, coś zrobiły, coś ustaliły, pomogły...????
Zgłoś
user Frankenstein 2016-08-29 18:30:08
Jurgiel myśli, ze uda mu sie wszytskie pieniadze z PROW przeflancowac na podlaskie rolnictwo, ale przeciez tego mentalnego zacofania nie da sie naprawic, nawet gdyby cała forsę z uNii wydac na ten cel. Nie ma takiej opcji..
Zgłoś
user kot felicjan 2016-08-29 15:50:46
Minister z Podlasia doszedł do wniosku, że nie da się dalej kierować resortem z pozycji geodety. Okazało się, że w PiS nie ma za dużo ludzi, którzy potrafią cokolwiek innego poza agitacja polityczną i potakiwaniem przewielebnemu na niedzielnych kazaniach w kościółku. A co co stałej przepustki dla Tadeusza Nalewajka to po prostu mu się należy bo z niego fachowiec co się zowie.A co do "sabotażystów" z PSL, co drugi dyrektor departamentu w MRiRW jest z PSL z Goszczyńskim i Rzeźnickim na czele. Można sprawdzić.
Zgłoś
user ekojajo 2016-08-29 14:21:55
Minister z Podlasia nie rozumie problemów swojego regionu? Nie rozumie swojej błędnej polityki kadrowej! Nie rozumie ,że w resorcie są psl-owscy sabotażyści,którzy cieszą się z każdej wpadki ministra. Dlaczego Tadzio Nalewnik wchodzi do ministerstwa na przepustkę stałą.?Co to jest za VIP? Dlaczego 26 października nie zablokowano mu przepustki i nie wezwano do jej zwrócenia ? Co to jest za porozumienie z PSL-em ? Kiedy rozliczenia za nieprawidłowości wykazane w raporcie ?
Zgłoś