PARTNERZY PORTALU

Komentarze 11

user bebiko 2019-06-16 18:12:39
Kompletnym brakiem szacunku dla polskiej wsi był udział PSL-u z tymi złodziejami z PO. Taki Falenta powinien zostać bohaterem narodowym, że tych śmieci pozbawił władzy. Nie ma złudzeń, gdyby ci złodzieje rządzili dalej to takich przypadków, jak z Adamowiczem to byłoby 700-1000 rocznie a potem to już wojna domowa. Ludzie byli już na skraju wytrzymałości a wąskie elity bawiły się w najlepsze
Zgłoś
user jeleń 2016-09-07 20:34:45
PIS kłamał, kłamie i kłamał będzie.
Zgłoś
user z.. 2016-09-07 16:08:50
ekojajo ...BRAWO
Zgłoś
user małygrek 2016-09-07 15:41:59
Sawicki Marku, tu nie jest żaden wolny kraj, tylko eukołochozowa kolonia, a demokracja to - jak pisał Platon - najgorsza z politycznych herezji. Czy mam przypomnieć, czym jest PSL ergo ZSL? Kiedyś mówiono na was arbuzy: z wierzchu zielone, w środku czerwone. Dziś to juz chyba tylko złodzieje, jak cała reszta partii w tym nieszczesnym, kraju.
Zgłoś
user maxi 2016-09-07 15:33:34
U mnie w gospodarstwie najbardziej przeszkadza mi PSL, gdzie tylko może to nogi podkłada, a o interesy dba ale tylko swoje
Zgłoś
user eureka 2016-09-07 13:36:17
Wolny kraj ? wolne żarty !!!
Zgłoś
user Sawicki Marek, minister rolnictwa w rządzie Ewy Kopacz 2016-09-07 12:09:09
Ja szanuję biznesmanów, a nie frajerów. Wolny kraj, demokracja.
Zgłoś
user vektor zero 2016-09-07 11:55:04
Wszyscy bronią rolnika tylko wtedy gdy , jak chcą , żeby poszedł i wrzucił na nich kartkę wyborczą, która otworzy im drogę do głębokiego koryta na cztery czy pięć lat, w zależności od rodzaju wyborów. Faktem jest jednak, że na tzw. obszarach wiejskich największe wpływy maja realnie PSL i PIS. Samoobrony nie ma z wiadomych względów. Platformy wieś i rolnictwo nie interesuje, no może poza posłem platformy - Michałem Szczerbą, który był pracownikiem ARiMR. Nowoczesna też rolnictwo nie interesuje, więc na polu pozostaje , nolens volens, PiS i PSL, które o rolnictwo znów rozegrają potyczkę, bitwę czy wręcz wojnę o dusze na wsi. Walka będzie zażarta. Dla mnie najbardziej zabawnym jest taki aspekt: walkę o umysły na wsi na razie wygrała partia kierowana przez osobnika, który wg. mnie nie rozróżnia gdzie krowa ma przód i tył. To, że PSL tak pozornie mocno osadzona na wsi przegrała wybory parlamentarne z kretesem świadczy o absolutnej intelektualnej indolencji jego liderów z Piechocińskim włącznie.
Zgłoś
user ekojajo 2016-09-06 21:02:04
Twierdzenie,że PSL jest jedyną partią broniącą rolnika to tak jak twierdzenie,że homoseksualizm jest jedyną metodą antykoncepcyjną !!!!!!!
Zgłoś
user BORYNA 2016-09-06 19:21:47
"To jest brak szacunku dla polskiej wsi??? no niechże ten "polityk" nie żartuje... bo to jest właśnie taka mdła papka, bełkot, ;pierdu, pierdu. nikt sie na to, już nie nabierze. To jest sejmowe jałowe, czcze ględzenie, a nie polityka. Co Pan proponuje pani K-K?
Zgłoś
user Stefan Ławski 2016-09-06 18:33:36
Ja mam takie zasadanicze pytanie do Pana dr. byłego ministra Pracy i Polityi Społecznej Władysława Kosiniaka- Kamysza; Czy znalazł Pan już w swoich szeregach kandydata na ministra rolnictwa i rozwoju wsi na czasy kiedy za pare lat PSL za spraw głsow wyborczych znow zasiądzie u steru w gmachu przy ulicy Wspolnej w Warszawie ? Podejrzewam, że nie zadal Pan sobie trudnu i nie poszukwał osoby, ktora jesty członkiem PSL, ma wykształcenie wyzsze rolnicze lub ekonomiczne, i chaiałaby pokierowac nawa rolnciza w Polsce.? Podejrzewam, że nie a powinien Pan dawno juz rozjerzyec sie za innym srodowiskiem niz to skąd rekrutowali się poprzedni ministrowie czyli Kalemba, Kalinowski, a przede wszystkim Sawicki... Polskie rolnictwo potrzebuje świeżego spojrzenia na sprawy rolniczej gospodarki , ktora Sawicki, Kalemba et consortes upolitycznili do cna. 22 listopada br. na stadionie narodowym redakcja Farmera organizuje najwiąkszą konferencję rolnicza na swoje 85 - lecie. Stadion Narodowy jest miejscem, w ktorym można zaprezentowac swoj program wyborczy na najblizsze lata, a jeśli nie program wyborczy to przynajmniej jest to okazja do przedstawienia swojej racjonalej wizji rolnictwa polskiego na najbiższe lata. Zobaczymy ilu polityków polskim ze wszystkich partii sejmowych i pozasejmowych skorzysta z okazji, by przemowic na tym forum. A Pana Kosiniaka Kamysza zapewniam, że w jego szeregach PSL są młodzi wykształceni inżynierowie rolnic, którzy zdecydowanie lepiej poprowadza sprawy rolnictwa niz Sawicki i Kalemba .. trzeba tylko odwiedzić SGGW, albo Akademie Rolnicze w całym kraju. Ekspertów tam jest pod dostatkiem. Zachęcam.
Zgłoś