Moim zdaniem przerost formy, produkcja czegoś "innego" na siłę. Nie podali jaka jest wydajność ha na godzinę. Z danych wiemy o silniku i zbiorniku, spalanie 79l/godz. Obecnie zboże jest podczas pracy wyładowywane, więc po co zbiornik 30ton.. Po drugie w USA czy Australii mają dużo niższy plon z ha niż w Europie. Taki kombajn można wysłać na odludną wyspę i po dwóch dniach pracy przyjedzie ze zbożem w zbiorniku - taki plus, że odpada transport ziarna haha:)
@Michel, on wcale nie musi wytrzymać tyle co twój Z040, bo w 5 sezonów wykosi tyle co twój Bizon przez te 42 lata.
@Zirol zanim zaczniesz pisać że to mało realne, dowiedz się więcej na ten temat ;)
jak wytrzyma tyle co mój bizon to można powiedzieć, że twardy gniot. Mój z040 bite 42 lata ma i dalej młóci. Nie zanosi się, aby 50 nie przeżył. Rocznie tylko swoje zbieram, na zarobek nie jadę, ale 30 ha spokojnie wykoszę. Dałem 8 tysi za zakup, do tego 5 tysi remont, działa jak żyleta. Z kabiną idzie pracować.
No dobra Redakcjo, zrozumieliśmy, to taki artykuł z okazji 1 listopada - patrzcie, to jest sprzęt którym zbiorą zborze które was wykończy : ) Coś jakby w 1938 roku zrobić fotorelację z wycieczki do zakładów kruppa
Komentarze