PARTNERZY PORTALU

Komentarze 25

user Słońce 2017-01-28 18:24:38
Do TAKI KTOS!!!-TY IGNORANCIE.Nie masz pojecia z kim sie zadajesz.a wypowiadasz sie.Osoba .ktora mowi o ilosciach dzikow -tu mowie o Michał-doookonale potwierdza madrosc oraz doswiadczenie prawdziwego mysliwego.To ty sie nie wypowiadaj czytajac bzdury...lub fakty-w ktorych pomaga moze nie jeden-obtruwajac zwierzyne!!!specjalnie!!!Ludzie !!!Miejcie swoje głowy na karku.Prawdziwi KOchani ysliwi...TACY MADRZY-JA WIEM.ZE WAS JEST JUZ NIEWIELE BŁAGAM!!!!!!ZROBCIE COS I NAUCZAJCIE WG STAREJ SZKOŁY.MADREJ SZKOŁY!!!WY TYLKO POTRAFICIE SPOJRZEC OKIEM I ZWIERXYNY I OKIEM PRAWDZIWEGO MYSLIWEGO.MADREGO MYSLIWEGO.A NIE - TROFEA DO DOMU...Dziecinne.Taka moda powstała ...-na zabijanie zwierzat.Zapraszam na starcie twarza w twarz z dziekiem ..bez broni.Pokazcie swoja intuicje!Swoje doswiadczenie..Zapewniam .ze mało kto wie o czym mowie.Tylko prawdziwi doawiadzczeni mysliwi-tacy co brac ale i dawac!!!
Zgłoś
user rolnik podlaski 2017-01-23 08:02:28
http://kzp-ptch.pl/95-aktualnosci/2251-sptch-podlasie-apeluje-o-pomoc-do-przewodniczacego-sachajko-w-sprawie-odstrzalu-dzikow
Zgłoś
user taki_ktos 2017-01-22 18:01:56
0,2%, no i co z tego? Za te 0,2% ludzie mają obostrzenia w 4 województwach z 16tu. Potrafisz obliczyć jaki to procent? Chyba nigdzie na świecie ochrona szkodników nie osiągnęła takiego absurdu, jak w Polsce
Zgłoś
user myśliwy 2017-01-22 15:41:31
177 przypadków asf na 90 tys. strzelonych dzików. No chłopki jaki to procent, no jaki potraficie wyliczyć procent?
Zgłoś
user taki_ktos 2017-01-22 11:08:55
@zxc po co tłumaczysz ignorantowi, który wierzy tylko we własną "prawdę objawioną", szkoda czasu. Jak czytam, że kiedyś było mnóstwo dzików, czy porównanie szkodliwości tego dziadostwa do zajęcy, to mnie na śmiech zbiera. Gościu nawet dzika na oczy nie widział, a będzie sie wypowiadać
Zgłoś
user zxc 2017-01-21 22:32:21
Michał ; Poczytaj sobie komunikaty ze strony http://www.wetgiw.gov.pl/ i zobacz na co umierają dziki a ostatnio dzikie ptaki , ostatni przypadek ASF Sto siedemdziesiąty pierwszy przypadek stanowią zwłoki pięciu dzików , a był przypadek gdzie było 13 zdechłych dzików a to dopiero początek coraz więcej populacji zaczyna chorować .
Zgłoś
user Michal 2017-01-21 21:38:22
Nie dajmy się zmanipulować odgórnie. Jeśli ktoś by zamieścił na paru portalach że jest rozsiewana jakaś choroba przez zające to na pewno wszyscy by je widzieli i potrafiliby udowodnić potężne szkody jakie powoduje! A tak naprawdę najczęstszą przyczyną zgonów wśród dzików jest strzał myśliwego podpisany przez Ministra i tego Wet-a. Może za kilka lat wyjdzie prawda na jaw, czy to koncerny produkujące świnie, kukurydzę czy inna konkurencja z zachodu "pomogła" nam wytrzebić dziki. Z ubojem rytualnym było podobnie...francuziki nas wpuściły w kanał i też prawda wyszła za jakiś czas. Kiedyś było mnóstwo zajęcy, kuropatew, dzików i innej zwierzyny , a myśliwych było mniej i jakoś nas nie zjadły!
Zgłoś
user Responder 2017-01-21 17:46:58
Ludzie!!!-o zgrozo!!!-prostactwo sie szerzy.Nie daj nam panie wiecej takich (nie bede uzywac niecenzuralnych słow wzgledem "dzika"!!!=tragedia...Rece opadaja na takich.Szkoda czytac PRosta OSOBO! twoich z wielkim potem wymyslonych chorych słow.Hahaha.A tak na marginesie widac.ze w głowie prosto...słowa ktorych uzywam .a ktorych mi zazdroscisz - niestety ale pochodza z wielkiej kultury osobistej.zasad oraz oczytania.A zeby zabierac głos - trzeba miec najpierw cos madrego do powiedzenia. A nie...szczekanie psa...Zycze wspaniałego wieczoru.Polecam spacer dla rozluznienia wewnetrznej agresji.Oby jak najmniej takich ludzi!
Zgłoś
user Lol 2017-01-21 17:40:12
Dziki wychodza z lasu bo nie mają w nim pożywienia. Wniosek nasuwa się sam: jest ich za dużo. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kół łowieckich zawarty jest tam artykuł w którym mowa o tym za koło łowieckie maja dokonać wszelkich starań aby zwierzyna nie wschodzila z lasu.
Zgłoś
user dzik 2017-01-21 16:23:57
Responder, "polecać", to ty możesz, ale swoim dzieciom, bo tutaj każdy swój rozum ma i z wątpliwego twego korzystać nie musi. Ja jestem niedouczony, do podstawówki nie chodziłem, bo dzik jest dziki, dzik jest zły.... Sądząc po twoich bełkotliwych wypowiedziach, to twoja inteligencja, oczytanie, "desperacja zasobów","ukraińska agresja"pochodzi chyba tylko z Wikipedii. Rady swoje wsadż se w ... i zacznij bzykać, bo ci dekiel wysadzi!
Zgłoś
user Małorolny 2017-01-21 15:43:32
A dlaczego dziki złapane w mieście wyłożone są na wieś przecież skoro wybrały sobie takie miejsce powinny tam zostać wielkiej szkody nie robi a i życie w miejskiej dżungli może im lepiej pasuje?
Zgłoś
user Responder 2017-01-21 13:22:11
Do "dzika"-naucz sie nieuzywac agresji słownej.bo to nie swiadczy o czyims intelekcie("intelekt"-poczyt.w Wikipedii)a tylko o desperacji zasobow jak wyzej wymienione.Oczywiscie nie trudno przewidziec .iz nie podejmiesz tematu tejze strony tylko bedziesz nadal prowadził "najazd"-nie trudne do przewidzenia. Polecam wszystkim omijac komentarze p."dzika"szkoda czasu.
Zgłoś
user Responder 2017-01-21 13:07:05
Niedouczony "dziku"-wroć sie do szkoły podstawowej i naucz sie czytac ze zrozumieniem!Bo widac.ze schodzisz z tematu.Twoja desperacja słowna jest na b.niskim poziomie intelektualnym....by the way-schodzisz z tematu a zaczynasz obrazac osobe!-widac.ze problemow osobistych u Ciebie co niemiara.A tak wogole gdybys chciał cos znowu napisac to przewin sobie komentarze i przeanalizuj-kto zaczał.A innych zapraszam do dyskusji .bo coponiektorych trzeba omijac!Pozdrawiam.
Zgłoś
user Reponder 2017-01-21 10:52:58
Oj "dziku"-jak sie nie ma nic madrego do napisania i ma sie tylko agresje ukrainska w głowie - to nie mozna liczyc na inteligentna wypowiedz.Zycze pozytywnego nastawienia i troszke wieeecej czytac!(Niezaspokajanie potrzeb rodzi agresje!)
Zgłoś
user dzik 2017-01-21 10:17:43
Nefretete," homo", to ty pewnie jesteś, ale na pewno nie " sapiens".
Zgłoś
  • 1
  • 2