Autor, tj. PAP podaje że za metr sześcienny dębiny uzyskano ponad 2.800 zł, a za jesiona
płacono 972 zł. Ale brak podstawowych informacji; czy to była tarcica obrzynana, nieobrzynana, jakiej grubości, a może kłody ? Taka informacja, to dezinformacja, ot co.
Komentarze