PARTNERZY PORTALU

Komentarze 4

user z.. 2017-02-17 21:20:25
A Ci co nakazali zamknąć kurki wiedza co to są biofotony??? Biofotony to ilość nagromadzonego światła słonecznego na jakie wystawione są rośliny i zwierzęta. O jakości pokarmu decyduje ich ilość nie np. kaloryczność. Dostateczna ilość biofotonów w naszym organizmie pozwala się organizmowi "samo-uporządkować" lub nie przy jego braku. Pewnikiem jest, że nowotwór jest zaburzeniem do jakiego dochodzi w komunikacji przy pomocy światła między komórkami. To tak w skrócie...proszę bardzo jedzcie jaja z fermy , albo z kur hodowanych bez światła. Zapchać kichę to nie sztuka. Jem żółtka nie skażone temperaturą powyżej 82C, powyżej lizyna się niszczy i aminokwasy to dobro co czyści nam żyły. A nadmiar białka kiedy się już nie rośnie jest....balastem wiec białka w tej jajkowej postaci nie używam.
Zgłoś
user sapek 2017-02-17 20:07:38
... no dokładnie jak nie mają zielonego pojęcia jak z tym walczyć to najłatwiej ludziom zakazać i tyle... ASF niby takie straszne i co dziki ganiają stadami po 20 sztuk nikt nawet nie przyjedzie nie zobaczy żeby może by to odstrzelić...
Zgłoś
user rolass 2017-02-17 18:36:47
a niech w dupe sobie wsadza te zakazy...sami niech sie zamkna w kurniku na tyle czasu ciekawe jak im milo bedzie...
Zgłoś
user Biegajaca kurka 2017-02-17 18:17:30
Jaja sobie robicie? Ludzie nic sobie z tego zakazu nie robią. W Wlkp też ptasia grypa a kurki wszędzie biegają po dworze że aż milo. Jeden ma dusić kury w kurniku bo głupi a drugi wypuszcza i się śmieje. Nikt tego nie kontroluje to jak mają nie wypuszczać.
Zgłoś