PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze 6

Walczymy z niemerytorycznymi, niestosownymi, nasyconymi agresją i nienawiścią komentarzami. Jeśli zauważysz taki komentarz wcześniej prosimy zgłoś go natychmiast!
user Stefania 2017-04-13 07:44:50
Dziekujemy, pieknie ze àzbest zostal usuniety, a gdzie przewiezli?? Szkoda ze korzysci z wzrostu franka ma instytucja rzadowa a nie obywatel ktory oszczednosci calego zycia wpompowal w kredyt we frankach, kiedy jego wartosc byla 2.8. Dziekujemy Polsko o troske o swych obywateli....
user nie dziennikarz 2017-04-05 20:12:01
@maniek , widzisz co piszesz? Praca przy azbeście , to nie to samo co chodzenie wokół budynku pokrytego płytami cementowymi z azbestem. Przy produkcji wyrobów azbestowo - cementowych wytwarzane są pyły zawierające mikrocząsteczki "azbestu". Tak jak przy produkcji wielu innych artykułów np. z glin zawierających "azbest". Górnik pracujący na dole kopalni, to nie to samo co właściciel mieszkania palący węglem w piecu kaflowym.
user maniek 2017-04-05 10:23:58
@nie dziennikarz Azbest jest szkodliwy, mój wujek pracował przez 2 lata przy azbeście w Szczucinie i po ponad 25 latach stwierdzono nieuleczaną azbestoze. zwineło go w pół roku
user nie dziennikarz 2017-04-04 19:49:45
@robotnik , oczywiście robotnikiem nie jesteś bo pytania są - nie na robotniczą głowę. "Włókna" azbestu tylko torują drogę dla toksyn. Oczywiście też, że włókna eternitu dachowego nie są szkodliwe dla zdrowia. Takie strachy sa upowszechniane przez producentów dachówek i blachodachówek. Podobnie jak wspieranie obrońców lisów i norek , którzy produkują futra sztuczne. Jak wiadomo futro naturalne utylizuje się przez rok , a sztuczne przez wieki. Za pieniądze ksiądz..., a dziennikarze też.
user robotnik od azbestu 2017-04-04 17:44:31
To jakie toksyny znajdują się w tych płytach eternitowych , pytam poważnie ? Bo eternit jest szkodliwy jeżeli jest wdychany kurz bez maski - z odległości pół metra- podczas docinania płyty boszem .
user xyz 2017-04-04 17:40:55
Pytanie do dziennikarza; od kogo ludzie otrzymali za darmo tę blachę ? W jakiej procedurze ? Obdarowani zapłacili podatek od darowizny ? Proszę o podanie przepisów, które zostały wykorzystane do tego przedsięwzięcia. Poza tym ; jak wynika z rachunków , to likwidacja jednej tony eternitu kosztowała 920 zł , w Chruściku pod Gorzowem , jedną tonę utylizują za 200 zł , zdjęcie 3 ton eternitu z dachu (ok. 240 płyt) , to ok. 24 roboczogodziny. Czyli ktoś nieźle się na takim interesie obłowił, a sponsorzy jak frajernia ?