PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze do tekstu:

Jeśli nie PiS, to kto?

Komentarze 28

Walczymy z niemerytorycznymi, niestosownymi, nasyconymi agresją i nienawiścią komentarzami. Jeśli zauważysz taki komentarz wcześniej prosimy zgłoś go natychmiast!
user Rapier 2017-04-11 19:21:49
@biznesmen Ja wcale nie jestem mądry. Czasem tylko odsyłam do mądrych rzeczy. Np. ktoś przypadkowo otworzy pięć pierwszych linków w google o Salazarze i już chcącym oczka się otwierają, a horyzont przesuwa hen, hen daleko. Oczywiście wiem, iż większość nie jest gotowa na autentycznie głębokie pokłady prawdy. Może to co piszę to bełkot, ale to szanowny @biznesmen na pewno nie jest człowiekiem zanurzonym w Mądrości...
user EKOnomISTA 2017-04-11 09:14:00
@dip, jesteś rzeczywiście ekonomicznym analfabetą, jeśli sądzisz, że pieniądze z 3 filaru leżą na koncie ZUS, złodziejstwa na prywatyzacji zatwierdzone prawomocnymi wyrokami odwracalne, kredyty frankowe, to tylko przewalutowanie, bez skutków dla społeczeństwa i gospodarki, a podniesione podatki jeszcze nie mają skutków i można łatwo je obniżać. Zajmij ty się lepiej widłami, bo w ekonomii jesteś ignorantem - bardzo delikatnie mówiąc. Nie można publicznie pisać takich bredni !.
user JA 2017-04-11 08:56:38
Nie zgadzam się z biznesmenem, chociaż go doskonale rozumiem. broni on swych żywotnych interesów. Chce nadal skupować ziemię korzystając ze swej pozycji ekonomicznej, chce podatku liniowego liberałów w rządzie, cięć socjalnych i wszystkiego co służy bogatym. Biznesmen ja nie przywiązuję znacznej wagi do sondaży, ale jako człowiek logicznie myślący winieneś zauważyć, że PiS WYGRAŁO wybory i nadal ma PRZEWAGĘ w sondażach WSZYSTKICH, niezależnie jaką. Ty oczywiście będziesz twierdził, że to przypadek, albo błąd, bo taki jest twój interes. Dziwię się natomiast @dip, chudopachołek na 15 ha trzyma stronę liberałów i bogaczy. Już w kilku dyskusjach udowodniłeś jak jesteś głupkowaty i odporny na wiedzę oraz argumenty. . Rzadko tu zabieram głos, ale jesli zabieram, to pod swoim nickiem. Przypomnij sobie dyskusję gdzie twierdziłeś, że nauczyłeś robić widłami 3000 rolników, de,bi lu. Ty mnie nazywasz "synkiem"?. Kiedy ja pracowałem, to ty skakałeś jako plemnik z jajka na jajko, gnojku. Moje doświadczenie, to 46lat pracy w tym kraju na różnych stanowiskach i ani dnia w żadnej bandzie zwanej "partią", choć za wstąpienie obiecano znaczne profity. I ty gno,jku chcesz mnie uświadamiać kto to Rzepliński? Do budy, szczylu!!!.
user normalny rolnik 2017-04-11 08:12:31
celem partii jest sianie nienawisci miedzy ludzmi by dostać sie do koryta i dobrze zyc razem z pociotkami,manipulowanie ludźmi i granie na emocjach by pozyteczni idioci chodzili na wybory
user wiem 2017-04-11 06:57:26
PiS to partia antymiejska podobnie jak pozostałe pozwala okradać miasto
user PESEL WONT 2017-04-10 22:41:31
cała partia która zwie się PESEL ma w sejmie przedstawicieli którzy łącznie mają razem 80 ha sawicki 4 ha maliszewski 19.90 ha ( ogrodnicze) kasprzak 4 ha łopata 3.2 ha kotowski 18,56 ha andżela 5,08 ha baszko 18,51 ha tokarska-bzdyra 7,49 ha ROLNIKI po (...) URATUJO NAS
user djp 2017-04-10 22:34:53
Widzisz @JA, różnica między nami polega na tym, że ja piszę pod tym samym nickiem, Ty zaś kryjesz się co chwilę pod innym. To kwestia odwagi. Wyzywasz od złodziei nie mając na to żadnych dowodów. Tak zazwyczaj postępują złodzieje, którzy nie mogą dalej kraść. Żadne z pieniędzy, o których wspominam, nie zostały rozkradzione ani skonsumowane. Podatki dopiero będą płacone, można je więc obniżyć. III filar jest na kontach ZUS. Kredyty frankowe to tylko przewalutowanie. Reszta "złodziejstw" to Twoje domniemania. 90 mld zadłużenia w zeszłym roku to są pieniądze, o które będę "darł mordę", bo rozdają je na prawo i lewo. W sądach tylko jedna strona jest zadowolona więc połowa podsądnych uważa, że została pokrzywdzona, a sąd jest przekupny. To znana przypadłość opisana nawet w filmie - "sąd sądem ale...". Na temat Trybunału lepiej się nie wypowiadaj bo to kompromitacja. O mnie synku nic nie wiesz więc nie pozwalaj sobie za dużo.
user biznesmen 2017-04-10 22:11:04
Jeśli umiesz czytać to z poprzednich moich wypowiedzi dowiesz się, że nie jestem zwolennikiem (już) PO-PSL. Jestem poprostu przeciwko PiS tak jak oni szkodzą Polsce, nam Polakom to chyba nawet Korwin Mikke byłby lepszy. Już samym sianiem nienawiści, złych emocji i dzieleniem polaków na lepsze i gorsze sorty to powinni przegrać najbliższe wybory. A tu niby tacy katolicy
user JA 2017-04-10 22:03:32
biznesmen, skoro tak cenisz CBOS, to podaję ci link do najnowszego sondażu, abyś się nie męczył, nie sugerował starymi wynikami i nie tracił swego cennego czasu. http://www.parlamentarny.pl/sondaze/platforma-obywatelska-zyskuje-ale-do-pis-jej-daleko,151.html Sondaż z 7 kwietnia br.
user gruby 2017-04-10 21:51:36
skoro połowa ustaw i tak jest narzucana przez UE a druga połowa to zrzynki z innych krajów to może po prostu nikt?
user JA 2017-04-10 21:48:47
biznesmen sięgnij jeszcze do sondaży sprzed dziesięciu lat. tam znajdziesz jeszcze korzystniejsze dla swoich ulubieńców. Ot i wasz obiektywizm. Jeśliś taki mądry biznesmen, to podaj sensowną alternatywę dla cholernego PiS. Kto? Sprzedajne i interesowne PSL? Jego wierchuszka ma związek z wsią jak ja z lotami na księżyc. A może twoja PO, co przez 8 lat utrzymywała status quo a teraz raptownie przejrzała na oczy i wie jak naprawić Polskę? Skoro szkoda ci czasu to na tym forum siłą cię nikt nie trzyma, a okupujesz go niemal codziennie plując na rząd. Płacą ci za to? - bo djp-owi tak, żona.
user biznesmen 2017-04-10 21:33:46
Właśnie otworzyłem oczy i co mi po twoim sondażu??? Ja przykładowo mam sondaż CBOS ( który jest bardziej wiarygodny niż jakiś onet) w którym PiS 30,5 PO 29 Nowo 12,7 Kukiz 8,8 Otworzyłem właśnie oczy :D Szkoda mojego czasu ale mozna wyliczyć więcej afer i skandali przez 1,5 roku niż te co ty wymieniłeś
user JA 2017-04-10 21:33:11
"powiedz mi @JA co stoi na przeszkodzie aby obniżyć podatki dziewięć razy, przywrócić pieniądze z III filaru, oddać za Amber Gold, przewalutować kredyty we frankach na złotówki, odebrać pieniądze za kamienice, odebrać zegarek Nowakowi i tak dalej i tak dalej." A powiem ci co stoi na przeszkodzie! Mianowicie to, że te pieniądze już zostały skonsumowane przez złodziei i teraz aby to naprawić ktoś musiał by za to zapłacić. ą zapłacić musiał byś ty, ja i każdy Polak, bo spróbuj odebrać pieniądze dla HGW, skoro prysądził jej niezależny, niezawisły, przekupny, sprzedajny i stronniczy sąd. Gdybyś musiał za to płacić to dopiero byś "darł mordę" na tym forum. Jeśli chodzi o Trybunał, to przestan się ośmieszać. Komuch Rzepliński ze swym zastępcą za komuny bronił zajadle jedynie słusznego ustroju, a teraz wzór demokraty? Razem z zastępcą olewają prawo nie idąc na urlop i biorąc gruby ekwiwalent. Po co mu urlop, skoro cały czas nic nie robi. Za tego komucha ty ja i każdy Polak będzie płacił grube pieniądze do końca jego życia a on się śmieje w nos takim durniom jak ty. O mój obiektywizm się nie martw, bo nie widzisz belki w oku. Co, żonka traci ciepłą posadkę, która ratowała twoje marne 15 ha gospodarstwo?
user biznesmen 2017-04-10 21:25:00
Jako "grubych bogaczy" miałem na myśli ojca rydzyka i tym podobnych biznesmenów.
user djp 2017-04-10 21:06:45
Skoro wymieniłeś już tyle skandali z poprzednich lat to powiedz mi @JA co stoi na przeszkodzie aby obniżyć podatki dziewięć razy, przywrócić pieniądze z III filaru, oddać za Amber Gold, przewalutować kredyty we frankach na złotówki, odebrać pieniądze za kamienice, odebrać zegarek Nowakowi i tak dalej i tak dalej. O pożyczonych na nasze konto w tamtym roku 90 mld nie wspomnę. Mordę drzeć w kampanii każdy potrafi. Jak przychodzi do dzielenia tego, co my jako obywatele wypracowujemy, to nagle okazuje się, że realiów nie da się obejść. PiS "się stara" jak twierdzisz? Właśnie przykład Trybunału Konstytucyjnego pokazuje, jak PiS wymienił "złych" na swoich i zrobił się z niego cyrk z małpami. Administracja jest od samego początku wyczyszczona niemal do sprzątaczki, a Tobie ona dalej nie odpowiada? No cóż, Ty po prostu zamiast rozumem posługujesz się emocjami, ulegasz propagandzie, dlatego tracisz obiektywizm.
  • 1
  • 2