PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze do tekstu:

Uwaga na groźną chorobę

Komentarze 7

Walczymy z niemerytorycznymi, niestosownymi, nasyconymi agresją i nienawiścią komentarzami. Jeśli zauważysz taki komentarz wcześniej prosimy zgłoś go natychmiast!
user rolnik 2017-05-10 23:36:04
Cwaniaczek. A ty przypadkiem nie chcesz aby Tobie urosły plony akurat tam gdzie masz pole, bo akurat zasiałeś. A biologia i chemia "życia", może nie pasuje roślince Twoja działka, a ty ją zmuszasz to tego używając czegokolwiek po może najmniejszej linii oporu. Roślina tak jak i człowiek, ma zdolność do samoleczenia i walki z wrogiem, tylko jak ma czym walczyć. Temat nie jest błahy, bo to tutaj są problemy zdrowotne nas wszystkich.
user rolnik 2017-05-10 23:04:03
No i to jest problem. Bo na rolnika to jak na lekarza trzeba teraz patrzeć. To jest tylko praca która ma przynieś duże plony i to najlepiej ciągle tak jak powiedział Doktorek w telewizorku " my, lekarze, jesteśmy z pacjentem aż do śmierci". Takie smutne czasy nastały, że zamiast wyleczyć to lepiej leczyć. Co roku duże plony to duża sprzedaż, a że trzeba dużo nawozów i pestycydów to co za problem. Liczy się wielkość plonu a nie jakość. Więc ładujemy nawozy tylko na wzrost rośliny pomijając fakt że roślina z ziemi ma wyciągnąć przy pomocy bakterii inne 55 pierwiastków.
user cwaniaczek 2017-05-10 16:45:05
Czy ty przypadkiem nie powinienes jeszcze byc w pracy i robic na moje doplaty? A nie tu siedzisz i sie madrzysz jak nie chcesz to sobie zasiej i zjedz co ci urosnie.
user rolnik 2017-05-10 10:39:09
O, albo wiem, najlepiej zaszczepić ludzi na głupotę jaką jest "wychodzenie na słońce". I to dzieci w pierwszym dniu życia, by zdążyć, zanim matce ucieknie ze szpitala na dwór, pole :)
user rolnik 2017-05-10 10:34:11
Lejcie tego jeszcze więcej. Niech się unosi w powietrzu bo zdrowe, na skórze nie siada, a jak siądzie to i tak pot zmyje. Słońce jest złe, czysta woda jest zła. Masakra
user rolnik 2017-05-10 10:30:40
Co za pierdoły. Właśnie na odwrót należy postępować. Trzeba wychodzić na słońce w południe bez filtrów. UVB jest potrzebne. Bez tego nie ma Wit D. A rak skóry to od chemi jest ze środków ochrony roślin i własnie z kremów.
user Adaś 2017-05-10 08:30:12
Krem na słońce, w pochmurny dzień i na noc. Oby go jak najwięcej nałożyć to wtedy firmy chemiczne go produkujące zarobią więcej. A Słońce to życiodajna siła, wystarczy się nie oparzać. Należy się opalać stopniowo, skóra stanie się brązowa i odporna na oparzenie :)