PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze 5

user Darek 2018-06-22 14:07:38
GMO już dawno powinno być w Polsce.
Zgłoś
user Rolnik z podkarpackiego 2018-06-21 18:52:40
Takie zakumflowane białe kołnieżyki czuwają aby w rolnictwie było jak jest. Najpierw pozbawiono Polskę z przetwórstwa rolno-spożywczego i własnego handlu, teraz gdy i to nie daje wykończyć polskiego rolnictwa nachowano plagi dzikiej zwierzyny: dziki, jelenie i sarny oraz dba się aby ASF ciale trwał tak jak WZOlRCOWY MODEL ŁOWIECTWA PRZYKŁAD DLA CAŁEJ EUROPY. To wszystko po to aby obżydzić pracę rolnikom i zrobić z niego zaplecze taniej siły roboczej, a kapitałowi dostęp do ziemi rolnej.
Zgłoś
user baca56 2018-06-26 20:34:28
Merytorycznie się zgadzam. Ale ortograficzny lapsus"obżydzić pracę rolnikom" - bezcenny, choć politycznie niepoprawny.
Zgłoś
user Rolnik777 2018-06-21 15:45:18
Jak to czytam to nóż się w kieszeni otwiera Polska wieś nie rozwija się od zmiany ustroju Unia nic nie daje a na dodatek nas ogranicza jesteśmy dla nich tanią siłą i miejscem na inwestycje kapitału Niemców itp. Wspierając firmy zajmujące się obrotem materiałem siewnym tylko poprawi ich dochody które są ogromne marża na jednostce siewnej kukurydzy sięga ponad 150 zł. Czytając to co mówi Adam Tański mam wrażenie ze ten debil żyje w innym świecie i zamiast poprawić sytuację rolnictwa jego tezy by je do reszty zniszczyły.
Zgłoś
user rozeznany 2018-06-21 15:10:08
Doskonale znamy Adama Tańskiego i jak bardzo szkodził jako minister rolnictwa a następnie miękko spadł na cztery łapy do różnorakich związków . Przez lata wprowadzał w błąd rolników np. na temat zapasów zbóż które gdzieś wyparowały . Każde szanujące media zadbały by nawet nie wspomniano o tym facecie który nic dobrego dla rolników nie robił i na pewno nie zrobi a teraz na siłę robią z niego eksperta od wydajności i promowania GMO . Jak się mają wypociny Tańskiego w perspektywie lat skoro UE chce nawet soję GMO wycofać a ten przewrotnie chce wprowadzać GMO w Polsce ?
Zgłoś