Chłopki niezadowolone, szykują się na Warszawę to trzeba im coś dać, coś obiecać.(to co się wcześniej zabrało)
Idą wybory. Trzeba pomachać przed oczami chłopków obietnicami, a oni zapewne znowu zagłosują.
No to mają refleks... 99% firm w magazynach ma już nasiona rzepaku. Wg mnie spóźniona decyzja i to bardzo mocno. Oczywiście można zaprawić dodatkowo ale to kolejny kosz i z tego co się orientuje kosztuje nie mało !!!
Szybko to zrobił, jak nasiona są już w firmach bez zaprawy, ale ściema, naklejki dołożą i pójdzie jako zaprawiony tylko droższy. Jurgiel to wcześniej przespał
a ty masz jakąś Polską hodowlę ???? dużo firm już ma nasiona zaprawione tylko tiuramem i co myślę że jak dadzą radę trzeba będzie z 200 zł zapłacić więcej za pakę .
To mają nasiona zeszłoroczne te, których nie udało się sprzedać. one zajmują raczej niewielki procent rynku. Nie mam hodowli, zajmowałem sie kiedyś dystrybucją nasion, teraz kontroluję ich jakość, pobieram próby i wiem jak są wytwarzane.
Komentarze