PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • Państwo teoretyczne! 2018-07-27 23:31:25
  Mapy geodezyjno- kartograficzne od lat są sfałszowane, linią interpretacyjną wyłączyli z produkcji rolnej grunty aż za budynki gospodarcze, zgodnie z powyższymi przestępstwami które są podtrzymywane przez ordynację podatkową nie możemy hodować trzody chlewnej w budynkach mieszkalnych itd. Zmiany w księgach wieczystych nie zgodne ze stanem faktycznym, akty notarialne zakupionych wcześniej gruntów rolnych potwierdzają „nigdy nie zostały wyłączone z produkcji rolnej”, ćwoki powinni tyko wyłączyć z produkcji rolnej grunty spod konturów budynków mieszkalnych.
 • Zając G-9 2018-07-27 15:20:55
  Natura 2000 była rozszerzona do 823 obszarów obejmujących 11% powierzchni kraju. W 2008 r. podjęte zostały prace nad kolejnym rozszerzeniem sieci specjalnych obszarów ochrony siedlisk. We wszystkich województwach powołano Wojewódzkie Zespoły Specjalistyczne, złożone z ekspertów, które opracowały projekt rozszerzenia sieci Po przeprowadzeniu konsultacji społecznych i zweryfikowaniu projektów zespołów wojewódzkich przez ekspertów z Instytutu Ochrony Przyrody PAN i Radę Ministrów, w dniu 29 października 2009 r. Minister Środowiska przesłano do Komisji Europejskiej. Miejscowość Kamień powiat chełmski woj. Lubelskie 98% powierzani jest strefą specjalną ochrony obszarów Natura 2000 teoretycznie, praktycznie ekosystem został całkowicie zniszczony w związku z aferą gruntową masowego przekształcania gruntów wszystkich klas na mieszkalne. Sawin Gmina po powyższej aferze stoi również na skraju bankructwa.
 • baca56 2018-07-26 15:32:47
  Koleżanki i koledzy!
  Czy ktoś może mi wyjaśnić, o co chodzi w bełkocie zamieszczonym w sześciu komentarzach poniżej? Czy zainstalowano na próbę internet w jakimś psychiatryku? Czy może jednak o coś chodzi, tylko komentatorzy mają trudność ze sformułowaniem problemu?
  • !!! 2018-07-26 16:25:34
   Parówo (...) , pseudo rolniku który żyjesz na nasz kosz z środków unijnych poza nowymi ciągnikami itp ,szmato jeszcze tobie mało?
 • POLSKA PRAWORZĄDNA ZA PIS 2018-07-25 07:16:20
  Jak długo jeszcze będziemy dopłacać z budżetu Państwa do patrologicznego systemu KRUS? Natura 2000 zniszczona, grunty rolne w sposób przestępczy przekształcone na mieszkalne itd. Afera goni aferę , jaki był sens niszczyć trójpodział władzy konstytucyjnej(niezawisłość Sądów).
  • Ciechan, kupiłem działkę obok gazu odwiertu do jądra ziemi do poł ha za 20tyś idąc w ślad za wójtami Gminy Chełm. 2018-07-25 07:25:17
   Mały bandyta Jarosław Kaczyński okradł Nas z dóbr Narodowych w zachodniopomorskim(Skarb Templariuszy) , gnida która nauczyła się z mlekiem szmaty matki żyć na cudzy koszt, powinniśmy spalić żywcem chama i jego zjebaną kurewskĄ rodzinkę po Lechu .
   • robot 2018-07-25 07:39:31
    Twoja matka musiała być bardzo chora i sfrustrowana ,że urodziła takiego upośledzonego idiotę
   • W TYM PAŃSTWIE NIC NIE DZIAŁA, KURESTWO, ZŁODZIEJSTWO, W OBSZRZE GRUNTÓW WSZYSTKO ROZPIERDALA 2018-07-25 19:02:48
    Patologiczna Ustawa PiS w obiegu prawnym, podpisana przez Andrzeja Dudę 27 sierpnia 2015roku, z dnia 10 lipca 2015roku o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (Dz.U.2015 poz.1338) budynki i nieruchomości w obrębach miast tracą z każdym dniem na wartości, rynek nieruchomości boryka się z zapaścią większą jak przed II wojną światową, brak Ustawy regulującej należne rekompensaty finansowe dla właścicieli nieruchomości i budynków z obrębów Miast, ustawodawca zamiast w obrębach gmin wyłączyć grunty rolne spod konturów budynków mieszkalnych dopuścił się najcięższego kalibru przestępstw, niszczenia gruntów rolnych wszystkich klas na cele nie rolnicze do 0.5ha, statusu Miast to mit, w obecnej sytuacji z uczciwych od dziesiątków lat podatników zrobiono dziadów jak niegdyś w budynkach dla kołchoźników, biedoty obsranej, złodziejskie ograbili Nas ze wszelkich dóbr. Poprzez łamanie prawa odbierają Nam wolność i resztki godności osobistej.
   • Marek 2018-07-25 21:16:34
    Nie słuchajcie kolejnych urojeń Beaty Mazurek PiS,jak wspomniał wcześniej Jarosław Kaczyński trafi kolejny raz na Oddział Psychiatryczny leczenia szpitalnego mimo iż zabezpieczona dokumentacje zabrali z Ministrem Zdrowia z archiwów Chełmskich(kto tą oszustkę promował ,do obecnej chwili korzysta z usług we władnym biurze siatki szpiegowskiej dawnego KGB ,zdrajców Narodu Polskiego ,wyszkolonego potomka po Oliwiaku z Wysokiej w Chełmie), pod Trybunał Stanu szmaty nie postawią niszczą właśnie Sąd Najwyższy . Wszyscy jesteście pełnoprawnymi obywatelami Rzeczpospolitej Polskiej, nie będą odbierać wam godności osobistej, dóbr . Rząd Przestępców i Socjalistów(PiS).
   • PiS Zorganizowana grupa przestępcza!!! 2018-07-26 15:03:19
    Zniszczyli całkowicie osobliwą formę ochrony przyrody w Polsce(Natura 2000), okradli „Nas” z należnych środków finansowych za zachowanie ekosystemu w stanie naturalnym, złamali Traktat Ateński z 16.03.2003roku, teraz powołują się na prawo bezprawia w Polsce, 10letni okres przedawnień przestępstw który gwarantuje glejt nietykalności (nie podejmują z urzędu żadnych czynności w przedmiotowych przestępstwach), Konstytucja RP postkomunistyczna- dla złodziei i Andrzeja Dudy, można łamać prawa człowieka-bandyci najcięższego kalibru. Największa Afera gospodarcza w świecie, modernizacji gruntów rolnych wszystkich klas na cele mieszkalne 2011-2014rok, właściciele nawet nie byli stronami postępowań ,art.61 ust.1pkt 4 upzp, dopiero po wydaniu decyzji można przyjąć że dana nieruchomość nie będzie już z żadnego punktu widzenia(opartego o poszczególnych przepisach ustawowych ) uznana za nieruchomość rolną lub leśną czy zachowania ekosystemu Natura 2000 w stanie naturalnym, procedura odrolnienia i odlesienia jest to poprawność przeprowadzonej procedury związanej z wykorzystaniem poszczególnych instrumentów zarządzania przestrzenią na poziomie lokalnym. Przepisy były przejrzyste ,Sądy niezawisłe, należało tylko przestrzegać prawa przez obóz rządzący !
  • POLSKA PRAWORZĄDNA? ZŁODZIEJE !!! 2018-07-25 08:55:17
   Krzysztof Jurgiel przykazał nagrodę na Caritas, uczciwego patriotę odwołali ze stanowiska Ministra, ekipa specjalistów praworządności w Polsce, w USA od dekad nikt nie negocjuje z przestępcami, terrorystami powinni być przesz suwerena obaleni z całą surowością prawa(oszuści schowani pod sutannami).
   • Marek 2018-07-26 10:20:49
    Prace nad zaprojektowaniem sieci Natura 2000 w Polsce w części dotyczącej specjalnych obszarów ochrony siedlisk na ... torfowisk wysokich z Polski północno- wschodniej. (złodziejski Rząd usuną stronę z decyzjami, numerami i datami), ciemnogród był powszechny w IXX-XX wieku, towarzyszom Polski Ludowej coś się pojebało i..
   • Afera gruntowa której też boi się Szydło 2018-07-26 21:56:18
    JESTEM CIEKAW NA CO TERAZ PRZEZACNĄ NIESŁUSZNIE POBRANE NAGRODY PRZYZNANE PRZEZ BYŁĄ PREMIER BEATĘ SZYDŁO?
 • rolnik z Mazowsza 2018-07-18 21:13:56
  Max, a ilu was w tym Komitecie?, bo jak znam chłopów to trudno ich namówić do wspòłdziałania. Macie może stronę internetową?
 • Max 2018-07-18 19:47:39

  Rozerwało gazociąg O czym tu pisać? O tych kilku rozwalonych domach w promieniu kilku kilometrów? Eeee… Tym razem nikogo wszak nie zabiło. Znacznie ciekawsze są tematy zastępcze serwowane przez media. Zachód oskarża nas o faszyzm, rasizm i ..tą…no…ksenofobię. Zarzuty stawiają te same państwa co to jeszcze niedawno wysyłały wojska do Afryki aby zabierać własność tamtejszym tubylcom. Ba…żeby tylko własność…oni łapali Murzynów i batem zmuszali do pracy na plantacjach (też zresztą , po prostu zabranym siłą tym nieszczęśnikom). Szybko się jednak zorientowano iż tańszym od utrzymywania kosztownych wojsk jest „handel” ( perkalik, szklane paciorki za ziemię i bogactwa naturalne) a jawną grabież znacznie ekonomiczniejszym i na pozór moralniejszym jest obłudne zamaskowanie pozorami „praworządności”. Czy myślicie że to już historia?
  Takie USA: Farmer milioner bo na jego polu ropa naftowa! A u nas? Za ziemię pod gazociąg „ewentualna” wypłata „za szkody przy kładzeniu”!!! Potrzebne grunty pod autostradę? Żaden problem – usłużny Sejm w podskokach , raz, dwa, trzy, uchwala specustawę („potrzebną społecznie” jak piszą w polskojęzycznych gazetach – a jakże) i za parę groszy … polskiemu chłopu zabierają ojcowiznę. Ktoś bogaty znów trzepie grubą kasę a media ogłaszają , że to w porządku bo „zgodnie z prawem”!!!)
  „Czemuż on płacze , wszak wolny jak ptacy”. Tak! Może jechać do Londynu by tam na zmywaku… . Czy myślicie że konieczność zapłacenia za mieszkanie i utrzymania dzieci jest mniej skutecznym przymusem do pracy niż niegdyś bicz nadzorcy??? Do nas przyjeżdżają niewolnicy z Ukrainy. I też „nie podskoczą”! Jak każdy wyzuty z ojcowizny, tradycji, religii! Łatwo takimi rządzić!
  A to tylko część SYSTEMU. Jakby komuś zależało na pozbawieniu wsi podstaw materialnej egzystencji! Prawnie zakazane otłuszczone gęsie wątróbki, wożenie koni. Skończono z opłacalnością hodowli świń. Zerwano korzystne kontrakty z Turcją na zbyt bydła rzeźnego bo ubój rytualny jest fe. Teraz dożyna się „futerkowców”. Mleczny krach jest tylko kwestią czasu… . Słyszymy o cierpieniach zwierzątek - czy ktoś słyszał polityka myślącego o polskich chłopach? A zwierzątka będą i tak cierpieć tylko ktoś inny, na przykład pod Londynem, zatrudni byłych już, polskich rolników, do czyszczenia klatek… .
  KOMITET OBRONY CHŁOPÓW
 • Poldi 2018-07-18 17:31:44
  No i był
 • poldi 2018-07-18 13:17:29
  podobno Ardanowski i Morawiecki mają być dziś pod Toruniem u gospodarza i tam przedstawić program
 • adi 2018-07-18 09:08:13
  Nowe podatki i biurokracja?
 • Daro 2018-07-17 22:09:08
  Ciekawe jaki dochód z ha przeliczeniowego będzie w tym roku? Wszak podobno za ich rządów tak zwiększyły się dochody rolników. Ale większy dochód to mniejsze wydatki. Złodziejska zmiana.
 • Piotr 2018-07-17 22:08:58
  KSC będzie sprywatyzowane? Od tego trzeba zacząć
 • Bosak 2018-07-17 22:06:09
  Mam nadzieje że będzie lepiej. Ja wierzę w Pis
  • Biała 2018-07-17 23:04:15
   Rolnicy przy najbliższych wyborach rozliczą się z Twoim Piwem. Bas za marchewkę nikt nie kupi, dosyć przez te trzy lata okradania Nas.
   • Bosak 2018-07-17 23:24:22
    Z Twoim stadem już się rozliczyli. Po co głosowaliście na nich a teraz płacz?
 • beholder 2018-07-17 21:03:32
  Panie Morawiecki, jako były szef banku to te wszystkie duby smalone opowiadasz pan tak sam z siebie, czy dopiero jak pan zostałeś jednym z ministrów "dojnej zmiany" to się tak w głowie porobiło. Ciężko mi uwierzyć, że bankowiec nagłe zostaje socjalistą narodowym. Nie uczyli, że przedsiębiorczość najlepiej się rozwija, gdy rząd nie wpie..la się swoimi buciorami?
 • maks 2018-07-17 20:22:49
  Morawiecki oszukujesz rolników nie dacie nawet 100 zł bo wy nic nie macie chcecie rolnictwo wykończyć pogoda z jednej strony a rząd z drugiej strony ale rolnikom dobrze jak wołam ich na protest to nie chce się to zgraja idiotów a nie rolników z jajami przy kościele wyrzekają a do protestu się nie mają Baby gnać tych darmozjadów bo oni tylko dzieciaki robić ale z czego wyżywić to kobiety wiejskie muszą robić na rodziny
 • abc 2018-07-17 19:53:24
  a jak tam idzie wyrównywanie dopłat?????

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.233.219.62
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.