PARTNERZY PORTALU

Komentarze 5

user Roman 2019-01-24 10:15:32
Restrukturyzacja zadłużenia , o czym wy mówicie ,jeszcze nie są załatwione przez Bank prolongaty spłat kredytów z roku 2018(ostatni kwartał) , bo takie zapowiedział Minister Rolnictwa. Bank wyciąga od nas dużo nie potrzebnych dokumentów ,to wszystko za długo trwa. A wy mówicie o restrukturyzacji gospodarstw--zaciąganiu kredytów preferencyjnych , skoro w moim odczuciu one nie są za bardzo zainteresowane zadłużonymi rolnikami.Przesuwają sprawy i tak będzie w tym przypadku , albo nie dojdzie do nich wcale. Więc po co piszecie te bzdury.
Zgłoś
user POLSKA PRAWORZĄDNA PIS za Hahaha, faktycznie to Państwo jest tylko teoretyczne 2019-01-23 07:17:57
Drodzy Rodacy, nie jesteście dla PiS bydłem bez żadnych praw , nie pozwólcie bezkarnie mordować naszych bliskich, w związku z odwiertami na wioskach powiatu zamojskiego przewiercanie żył wód pitnych stanowi zagrożenie dla życia ludzkiego korzystających ze zasobów wód podskórnych. Sądownictwo zniszczyli wcześniej celowo, dla jeszcze większych przestępstw w obszarze gruntów, prawa do odszkodowań nabędziecie pisząc Skargi do Komisji Europejskiej. Życzę wytrwałości, i nie dajcie się zastraszyć.
Zgłoś
user Bauer 2019-01-22 17:25:31
Trzeba bylo myslec o kredytach i ich splacie a nie latac na wycieczki do cieplych krajow a teraz czekac na ratunek taka prawda zastaw sie a postaw sie
Zgłoś
user zainteresowany 2019-01-22 17:10:10
Dwa razy w MRiRW mnie okłamało na temat tej ustawy. Odsyłają do KOWR po szczegóły, a tam też nic nie wiedzą. MRiRW jako organ tworzący tą ustawę powinno najlepiej wiedzieć co i jak, jeśli chodzi o szczegóły ustawy. ARiMR nic nie wie. Początkowo ustawa miała wejść w życie w czerwcu, więc do tej pory już dawno powinno być wszystko dopięte, wszystkie ustalenia z bankami, KOWRem i ARiMR powinny zapaść. Powinni pomagać rolnikom tak jak wszędzie o tym trąbią, a nie zbywać ich i lekceważyć. Pokazują nam środkowy palec i tylko potwierdzają, gdzie mają polskie rolnictwo i rodzimych rolników. Grają na siebie. Wszyscy rolnicy niezależnie od tego jaką prowadzą produkcję, niezależnie od tego w jakiej są sytuacji, czy im się wiedzie lepiej czy gorzej powinni się zjednoczyć i w końcu zawalczyć o siebie, swoją przyszłość i swoje rodziny. Czekam z niecierpliwością na informacje na temat tej formy pomocy i liczę, że jednak śpiące misie się obudzą i zaczną pomagać nam, a nie Rydzykowi.
Zgłoś
user rolnik 2019-01-22 11:55:06
Witam dopytywalem o to to pic na wode zeby to dostac lub sie zalapac to o czasu tyle ze komornik juz zajmie sie tym szybciej i nici z tego
Zgłoś