PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • Lubelski Massey Ferguson 2019-02-07 22:59:54
  To oczywiste, że destabilizacja rolnictwa oraz z ogólności - całej Polski jest celem opozycji. Jeśli ktoś jeszcze nie zrozumiał, dlaczego się to robi tak brutalnie, to proszę poczytać trochę o A.Michniku, może też trochę o ś.p. Geremku. O Hajce z Warszawy nie wspomnę, bo ona i tak na topie. - Wtedy w końcu ci, co jeszcze nie rozumieją - zrozumiecie, dla kogo 312 683 km kwadratowe jest przygotowywane do zamieszkania. Zaś zasłużeni opozycjoniści dostaną w nowej ziemi obiecanej wysokie nagrody, dlatego gęby im się nie zamykają. Proponuję dobrze przemyśleć, kto chce komu zaszkodzić, i w jaki sposób. Dobrze, że, póki co, nie mamy jeszcze dość ciepła atmosferycznego dla owoców jaffa, ale klimat się ociepla, więc grunt dla nowych osiedleńców jest już szykowany. Ugrupowania wywrotowe w Polsce w okresie międzywojennym też były ich pochodzenia, młody organizm państwowy ledwo się opierał, ale nie uległ. Najwyraźniej nie mamy szacunku dla historii, bo akceptujemy chaos, nie szanujemy tak ciężko zbudowanego dorobku, walczymy o własne przywileje, zapominając o całości zwanej Polską. Uważam, że Agrounia, jako głos pokrzywdzonych musi robić to, co robi, bronić i walczyć o to, o co jeszcze można. W przeciwnym razie chłop znajdzie się w sytuacji tragicznej, i w konsekwencji w Polsce w wyniku dysproporcji społecznych nie da się normalnie żyć.
 • antymichnik 2019-02-07 21:42:08
  ten gnojek tylko wstyd przynosi wsi
 • fighter 2019-02-07 14:01:58
  Na tego Kołodziejczaka można spuścić zasłonę milczenia to żaden rolnik, to człowiek bez autorytetu i oszust
  • dr Gaus 2019-02-07 16:33:00
   Oszustem to jesteś Ty bo zamiast zjednoczyć się w jedną organizację, wielu daje się dajecie się rozbijać jak dzieci a sami jesteście jak pieski podwòrkowe co szczekają u siebie a na zewnątrz boją się i są poprawni politycznie. Macie służby specjalne w szeregach którzy zawsze są poprawni politycznie i wami syeryją jak kukłami. Jeśli tak będziecie się zachowywać zostaniecie dziadami bez honoru i czci. Precz ze zdrajcami!!!
  • A. 2019-02-07 18:15:27
   Uważaj co mówisz , bo możesz mieć proces sądowy za zniesławienie.
  • wwww 2019-02-08 14:14:41
   jak wiesz, że oszust to podaj przykłady, warto ostrzegac ludzi przed oszustami
 • maniek 2019-02-07 11:01:19
  Mięso z tzw leżaków jak najbardziej nadaje się do jedzenia. To jest bydło które złamało nogę, albo krowa która się odwapniła i nie może wstać , albo po komplikacjach poporodowych lub byk który bodnął drugiego w brzuch i pękła mu wątroba itp, itd... I takiego zwierzaka nie opłaca się leczyć tylko rolnik sprzedaje go na rzeż(za grosze), mięso ze złamanej nogi się odrzuca, a resztę tuszy się zjada. Pękniętą wątrobę się odrzuca ,a resztę zwierzaka można zjeść. Więc zastanów się co piszesz!! To prowokacja tvn , p o , i im podobnych chcących destabilizacji kraju.
 • gość2 2019-02-07 10:58:55
  Ogólnie w rolnictwie nie jest źle, zdarzają się problemy w pewnych obszarach ale to nieuniknione. W takim razie apel do rządu żeby prześwietlił tego idiotę Kołodziejczaka co to za typ, bo z boku to wygląda na prowokację koszernych z TVN-u, wynajęli go jako najemnika. Z samorządu rolniczego nikt z nim się nie utożsamia ponieważ to kompletne dno, który ma wywołać zamęt a nie rozwiązywać konkretne problemy
  • krzysztof 2019-02-08 09:52:45
   Michal jestesmy z toba ....
 • rolpol 2019-02-07 10:41:42
  gdzie był pan prezydent ,premier czemu nie spotkali się z rolnikami wolą nie zauważać problemów z jakimi boryka się polska wieś zostaliśmy oszukani przez rząd, jak mleko 15 lat temu kosztowało 1,20 tak i dziś kosztuje tyle samo ,jaka to jest opłacalność , przy dzisiejszych cenach ,nawozu ropy i innych środków, a mięso -to jest śmiech żeby cena żywca wołowego za kg była 7 zł , a w sklepie 40zł ,gdzie są jakieś ceny minimalne ,które powinny gwarantować rolnikowi opłacalność, mamy być cały czas żebrakami ,tylko nauczyciele ,lekarze , policjanci tylo o nich rząd dba!!! będą obiecanki przed wyborami , przy urnach was rozliczymy!!!!
 • Rolas 2019-02-07 10:09:29
  Trzeba było jeszcze więcej brać nowych traktorów na pokaz a teraz jęki bu ha ha ha Ja stare traktory trochę zima poremontowalem i mam czym jechać.
 • adf 2019-02-07 08:49:31
  jestem rolnikiem ale p. Kołodziejczyk to prostak i cham! widziałem rozmowe jego z ministrem -cwaniaczek kory ma parcie na szkło i kariere za nim stoi cała antypolska banda ktora chce namieszac w polsce!. najlepszy minister rolnictwa od lat!chce zmienic oblicze wsi -to widać a psl i farmer lewacki jątrzą judzą razem z atypolskim tvn ktory od wielu dni trabi wszedezie o polskiej wołowinie w mysl zasady im gorzej dla Polski tym lepiej!tfu!
  • Andrzej 2019-02-07 10:03:30
   Niech obniży wiek emerytalny to będzie akceptowalny.
   • KOD 2019-02-07 10:22:55
    Ciesz się, że nie ma już PO PSL bo miałbyś od roku wiek emerytalny 67 lat
 • Witold 2019-02-07 08:02:46
  Popatrzę w telewizje jak strajkujecie. Nie ma co się pieklić. Bydła nie trzymam opasowego, tuczników do skupu nie zawożę. Gdy się z głową gospodarzy, to nie ma tragedii. Rozumiem, że mam 38 hektarów, ale to nie znaczy, że zaraz muszę mieć nowy park maszynowy, jak większość sąsiadów. W tej chwili najbardziej narzekają ci co na kredytach jadą. Tacy chcieli być nowocześni, a tu klops. Sprzęt większą część roku niewykorzystany, bo na 20 hektarach to standard, ale nowego johna taki mędrzec ma. Obsiewam rzepakiem, pszenicą, jęczmieniem ozimym i przy obecnych cenach nie narzekam na dochód. Cały PROW to wam krzywdę zrobił. Nabraliście dotacji, a żeby uzasadnić pomoc założyliście wzrost produkcji. Jaki może być efekt? Większa podaż na rynku, czyli cena w dół. Więc proszę łaskawie nie jęczcie, że w skupie stawki za niskie. Wszyscy lamentują, że cena bydła rzeźnego spada, a ilu się przyzna, że nie sprzedała chorej krowy albo połamanego cielaka dzwoniąc pod telefon "Kupię bydło pourazowe". Każdy cwaniaczek, a teraz dramat. Lepiej 500 zł za leżaka dostać niż 500 zł za utylizację stracić. Teraz twierdzicie, że krzywda się dzieje. Większość rolników to typowy przykład cwaniaczka - innego wy...ać, byle samemu zarobić, a że później ludzie chorują to się nie liczy.
  • Pogromca idiotow 2019-02-07 08:21:27
   Nie ma wiekszego cwaniaka od Witka pijaka... Mtz i rura pod sklep
   • Pogromca pogromców 2019-02-07 09:09:00
    Bo czasem lepiej mieć MTZeta i stabilną sytuację niż nowego Johna i komornika na głowie...
   • Witold 2019-02-07 09:59:47
    najpierw to powinieneś ojca rozliczyć, że sam idiotę spłodził, a później weź się za siebie. MTZ to ci na łeb najechał i od tego czasu masz ucisk na mózgu. Takie patologiczne rodziny, jak twoja, to powinni sterylizować, żeby się inteligentni inaczej nie rodzili. Boli, wiem, wiem. Ze jeden starym casem robi, a ty masz nowe ciągniki i komornik raz w tygodniu zagląda. Tak to jest jak szkoły za świniaki się kończy. Nie chciało się nosić teczki, teraz kochaj widełeczki.
 • Władysław 2019-02-07 07:20:18
  Jak dla mnie całkowicie niwiarygodny lider tego protestu, sam protest i idee peotestu, Czego w sumie domagają się protestujący poza sloganami upadku rolnictwa i chęci poprawy ? NIe wiadomo. Co takiego wydarzyło się w ostatnim czasie że wypłynęła w sumie nowa organizacja rolnicza ? Ano nic. Kiedyś jak śp. Lepper strajkował miał konkretne powody i konkretne postulaty. Tu tego nie ma. Trudno moim zdaniem rozpatrywać w innych kategoriach te niby protesty niż czysto politycznych kategoriach. Ktoś gdzieś wpadł na pomysł chyba, że psl wypalił się politycznie i trzeba nowego koalicjanta dla peło który zbierze w jego zamyśle poparcie wsi. To taki niby wiejski swetru chyba ma być hehe..... Tylko tych rolników którzy przyjechali do Warszawy mi szkoda, bo robią za przeproszeniem za "pożytecznych głupców" dla liderów tego protestu. DLa siebie nic nie wynegocjują. Z drugiej strony rolnicy niech siuę cieszą, że nie są zobligowani jak każdy przedsiębiorca w Polsce do pełnej rachunkowści i podatku dochodowego, że płącą malutki Krus a nie Zus, że mają dopłaty za ugorowanie gruntu, itd.... Zatem szanowni rolnicy ważcie protesty bo przyjdzie znowu druga strona do władzy i tylko wam pogorszy bo lepiej na pewno nie zrobi. Przykład sprzedaż własnych wyrobów. Teraz liberalizuje się te uregulowania. Za Zslu koalicjanta peło nie można było. Bo musiał być szeroki rynek dla supermarketów. W czyim interesie zatem dzialł zsl ? Rolniku zastanów się przed urną.
  • Warmiak 2019-02-07 07:49:17
   Jak czytam takie wypociny - pomijam niski poziom ortografii - to takie "Władysławy " mają trudność z łączeniem faktów i dostrzeganiem konsekwencji działań swoich pupilków. Jakby masowo przeszli swoistą lobotomię. Kto nic nie wie, mu­si we wszys­tko wierzyć. 
  • Czlowiek 2019-02-07 07:54:49
   My możemy płacić ZUS bo i tak go płacimy na etatach bo wyobraź sobie ze 85% z nas pracuje i ma firmy bo z samego rolnictwa nasze rodziny by nie przeżyły dopłaty wać pan powiadasz a niech sobie je wezmą tylko niech cena w skupie będzie normalna bo my nie chcemy jałmużny a pracować i godne pieniądze otrzymywać dlaczego wy tego nie rozumiecie ze przez te pożal się Boże dopłaty my więcej tracimy niż zyskujemy
 • Miec 2019-02-06 22:51:56
  Jesteśmy w unii.chcielismy otwartych granic.to jak zablokujemy przypływ wieprzowiny.to czy wołowina powinna zostać a podobno wywozimy 80% produkcji.rynek działa w dwie strony.szukajmy rozwiązań z prywatnymi przedsiębiorcami bo chyba nie ma rządowej ubojnii
  • Beee 2019-02-07 08:15:53
   Czemu agro unia nie podejmuje rozmów z właścicielami rzeźni i podmiotami skupujacymi tylko czekają aż rząd to zrobi i da kolosalne niby rekompensaty za skup naszego miesa
   • no 2019-02-07 16:15:34
    no właśnie czego? zapytajcie tego duraka kołodzieja za niego rząd ma sprzedać i gotowe pieniądze na konto wysłać
 • Andrzej 2019-02-06 22:40:02
  WCZEŚNIEJSZE EMERYTURY DLA ROLNIKÓW! Pozdrawiam
 • xyz 2019-02-06 22:15:31
  kołoziejczak protestować powinieneś przy nowogrodzkiej bo prezydent ma gó...wno do powiedzenia.
 • Leon 2019-02-06 22:12:03
  no pewnie że niema czasu, niedługo marzec i trzeba bedzie jechać w pole robić.
 • Mazowieckie 2019-02-06 21:06:22
  Według policji było około 1,5 tyś osób. Rolników w Polsce jest 1,5 miliona teoretycznie. Protest przyniósł pozytywne informacje na rynku trzody 4eurocenty w górę. Oby tak dalej
  • Lolo 2019-02-07 06:02:27
   Według policji było 5-7tys. łgażu !!
  • Lolo 2019-02-07 06:09:31
   Haha samych autobusów z rolnikami było 87 A gdzie reszta która przyjechała samochodem czy pociągiem???

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 34.239.179.228
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.