Ryczałtowcow samych w sobie zostawcie w spokoju. Wystarczy przegląd tych gospodarstw gdzie jeden jest na vat a drugi siostra tato brat szfagier ns ryczałcie tam pieniądze uciekają strumieniem
A kto dzisiaj płaci po 14 dniach? I tak zawsze jest umowa przedłużyjąca termin płatności. Ja jestem na ryczałcie i sprzedaje na terminy 30 albo 90 dni.
Czyli teraz będą firmy skupowe kiwać rolników ryczałtowych jak Vatowców . Aneksy małym druczkiem że rolnik za płody może dostanie za rok a nie jak teraz 14 dni . Róbcie tak dalej to rolnicy na was zagłosują na jesieni ale nogami .
Witam, winny byc banki rolnicze a kazdy rolnik powinien miec dostep do bankow. Jeden bank rolniczy i filije.
Rolnictwo powinno byc tak udoskonalone i zmodyfikowane, aby kazdy rolnik mial gdzie odstawic swoje produkty rolne.
Czyli powinna byc konrsktacja i mozliwosci odstawienia dla panstwa do magazunow, lecz tez duzo nie powinno zalegac w magazynach poniewaz traci wartosc, moc i sile kielkowania.
Umowy powinny byc podpisane choc z biedniejszymi panstwami a wszystko wysylane na exsport.
Pomimo tez iz to beda biedniejsze panstwa lecz zyski beda dwukronie wieksze.
Rolnik nie ma gdzie gromadzic swoich produktow oddac i sprzedac.
Gminy maja dotacje unijne i to bardzo duze lecz rolnik nie korzysta
U kumpla w Holandii. On kosi ona ciągnikiem do magazynów jakieś 5km (nazwę to GS) kipruje i jazda po pełną przyczepę na pole, nie wysiada z ciągnika nie sprawdza wagi (? nie sprawdzasz- śmiech). On czasem czeka chwilę. Po przyjeździe z pola do domu na koncie wstępnie umówiona kasa. Jak się uda lepiej -zawsze dostają dopłatę. Nikt nie kradnie, ustalone zasady. 2x do roku wakacje Brazylia albo Riwiera Francja suma 60ha ziemniaki, pszenica cykoria buraki
Komentarze