PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • zabiłem dzika 2019-06-24 23:24:15
  Ludzie, chłopy i kobity, czytać nie umiecie. Pisze wam wyraźnie niejaka Kinga R, przedstawiciel rządu, że rząd nie chce zabijać dzików, rzad opiekuje się Ekoterrorystami i nie będzie promował zabijania „dziczków”. Gdyby rządzący chcieli wybić dziki, nic łatwiejszego, dać rozkaz PZŁ, a Policja ma pałować, gazować i aresztować Ekoterrorystów za bezprawie i nielegalne zgromadzenia, jak podczas miesięcznic Frasyniuka. Myśliwym kazać szkolić psy na dziki i strzelać 50 metrów od domów, pod ochroną Policji i Straży Miejskiej. Rolnikom kazać płoszyć dziki z pól, a Myśliwym pozwolić robić zbiorówki z dnia na dzień, tam gdzie otropiono dziki, po powiadomieniu Policji. Wprowadzić zakaz wstępu do lasu w czasie polowań, tak samo jak w czasie ścinki drzew. Ogłosić stan zagrożenia chorobą ASF i zabronić spacerów po lasach, aby Miastowi nie roznosili zarazy. To przecież takie łatwe….. Ale po prostu RZĄD nie chce….
 • Jaro 2019-06-24 22:18:10
  Jak to jest,ze Kowalczyk obsadzil prezesa Orlenu na stolku Lowczego Krajowego ,który pobiera podwojne wynagrodzenia,bywa raz w tygodniu w PZL, a prezesem jest Malec mechanik ze srednim wyksztalceniem,ale ma poparcie Ardanowskiego i zapisal sie do partii PiS.I jak tacy ludzie moga walczyć z ASF? O ile o tym wogole slyszeli
 • SławekP 2019-06-24 14:16:14
  @KingaR. , Z całego serca życzę, abyś rozpirzyła w drobny mak ten komuszy PZŁ. Jak już będzie po wszystkim, po kilku miesiącach myśliwskiej absencji, czekam na reakcje rolników po tym, jak ich płody rolne będą niszczone przez zwierzynę... Zadbaj jeszcze o to, aby zaprzestano polować w Afryce i na Alasce. Szerokiej drogi!
  • Kinga R. Nienawidzę polowań 2019-06-24 15:17:50
   Dziękuję za dobre słowo, Sławku P. z całą pewnością my, którzy mamy władzę i nienawidzimy polowań rozpirzymy ten komuszy PZŁ. W zasadzie sam się rozleci, jak zrobimy kolejną nowelizację ustawy „prawo łowieckie”, a już jest przygotowywana na 2020 rok. Rolnicy będą musieli się z tym pogodzić, że trzeba grodzić pola i samemu pilnować swoich pól. Afryka, Australia i Unia Europejska mnie nic nie obchodzi, my mamy nasza Polskę, ziemię naszych ojców i władzę sprawujemy po ojcowsku
 • Sędziwój Pałuka 2019-06-23 23:18:09
  Drodzy Rolnicy ale i Myśliwi.. Nie oczekujcie nic od PZL! PZL nie jest po to by Wam czy nam robić dobrze ale po to by robić dobrze sobie. 130 tysięczny Związek, który nie ma demokratycznych wyborów w XXI w (!). Jako płatnik składek nie mogę o niczym decydować. Jedyne czy wplace skladke w ten dzień czy inny.. To jest kpiną! Ja mam robić za ciecia jakimś leśnym dziadkom, którzy naa będą gnali do polowań a sami swirowali pawiana przed ministrem? Nie stać mnie pewnie będzie na polowanie komercyjne ale uważam, ze to wszystko trzeba rozpędzić na cztery wiatry bo prawie 130 tysięcy ludzi loży na garstkę tych na gorze, którzy do niczego nie są potrzebni! Na co mi łowczy okręgowy jak przez 5 lat od momentu egzaminow , nigdy tam nie byłem? Po co oni tam siedzą?
  • kolaborant 2019-06-24 01:35:20
   To po co Sędziwoju Wielkopolski kolaborujesz z PZŁ-owskim okupantem? Po co karmisz PZŁ i Ubeków swoimi składkami? Podnieś głowę, pokaż wielkopolską dumę i wystąp z PZŁ. Namów innych do sprzeciwu i wystąpcie wszyscy, 130.000 jednego dnia. Leśni Dziadkowie bez twoich pieniędzy to będą Leśne Dziady. Albo weźcie wszyscy urlop na dwa lata (zawieszenie), nie musicie oddawać broni (§ 16. waszego statutu) i przez dwa lata nie płaćcie składek. Samo się rozpadnie. A przez dwa lata bez polowań w Polsce tyle się narobi z Dziczyzną, że Rolnicy będą wam dopłacać do polowań. Albo wreszcie wojsko będzie miało co robić, drogi myśliwski kolaborancie wielkopolski
 • Robson 2019-06-23 15:12:53
  Kowalczyk powinien pożegnać MALCA I KOLODZIEJSKIEGO ZA BRAK DZIAŁAŃ BY ZWALCZYĆ ASF!NA SPOTKANIACH Z ROLNIKAMI POKAZUJA,ZE NIE MAJĄ POJECIA O ŁOWIECTWIE I ROLNICTWIE....MALEC szczyci sie zw jest w partii PiS to tera dużo może i co z tego! Partia za brak działań nie pomoże PanieMalec i.Kolodziejski!
  • Nienawidzę polowań 2019-06-23 17:48:32
   Panie Robson, Partia wie co robi. Już w 2018 roku nasza nowelizacja ustawy „prawo łowieckie” dokopała myśliwym tak, że nie chcą zabijać zwierząt. Zabraliśmy myśliwym psy dzikarze. Uwolniliśmy szerokie masy aktywistów prawdziwych ekologów aby bezkarnie, pod naszą rządowa ochroną blokowały polowania na dziki. My, którzy nienawidzimy polowań i mamy władzę, powstrzymamy rzeź dzików, a winny będzie PZŁ. I wtedy zlikwidujemy PZŁ. Nikt nie będzie znajdować przyjemności w zabijaniu zwierząt i przypatrywaniu się, jak one zdychają. Nasz cel – społeczne potępienie i eliminacja myślistwa w Polsce na poziomie ustawowym zostanie osiągnięty w latach 2020 – 2023. Kinga R.
 • Nienawidzę polowań 2019-06-21 23:53:32
  to nieludzkie znajdować przyjemność w zabijaniu zwierząt i przypatrywać się, jak one zdychają. Wy tu sobie poględziliście, jak to rolnik powinien kochać myśliwego, że hajda rolnicy na PZŁ i odwołać Kołodziejskiego, a ja KINGA R. działam. Właśnie powstało Akademickie Stowarzyszenie Przeciwko Myślistwu Rekreacyjnemu, gdzie Członkiem Zarządu jest dr hab. prof. Dorota Prabucka, Instytut Filozofii i Socjologii Kraków. Przy Państwowej Uczelni, wsparcie rządowe. CEL to Społeczne potępienie i eliminacja myślistwa na poziomie ustawowym. Sprawdźcie sobie w Internecie, jaka to siła jest!. To JA, Kinga R. mam wsparcie rządu, ministrów i uczelni w walce z myśliwymi i JA, Kinga R. wykończę myśliwych. Nie będzie zabijania zwierząt w lesie, nie będzie w Polsce łowiectwa. Wszystkim barbarzyńcom i ubekom z PZŁ zabiorę broń. Rolnicy niech się kąpią, biorą prysznic, zakładają czyste ubranie i czystą bieliznę, zanim wejdą do obory i nie będzie ASF. Nasz cel – społeczne potępienie i eliminacja myślistwa w Polsce na poziomie ustawowym zostanie osiągnięty w latach 2020 – 2023. Kinga R.
  • Andrzej 2019-06-22 13:01:20
   Nienawidzę polowań- szynki ,balerony,polędwice które sprzedają sklepy mięsne to co hodowane są w doniczkach. To też kiedyś było żywe i trzeba było ich zabić.I aby żyło było faszerowane antybiotykami. Trujesz że wilki i niedźwiedzie zajmą się regulacją zwierzyny dzikiej nie masz pojęcia o czym piszesz, dziś dzik ma tak dobre warunki bytowe że warchlaki prowadzą nie tylko lochy które mają kilka lat ale już roczne prowadzą pasiaki. Ile tych wilków i niedźwiedzi musiało by być żeby populację zmniejszyć , a jest ponad 100tys myśliwych i nie mogą sobie z tak szybko narastającą populacją dzika poradzić. Im mniejsze pogłowie dzika tym mniejsze zagrożenie na rozwój pomorów.
  • Nienawidzę polowań 2019-06-22 13:17:05
   Twoje „argumenty” Andrzej nic mnie nie obchodzą Nikt nie będzie znajdować przyjemności w zabijaniu zwierząt i przypatrywaniu się, jak one zdychają. A po wygranych wyborach na jesieni zlikwiduję PZŁ. Nie będzie zabijania zwierząt w lesie, nie będzie w Polsce łowiectwa „dla żądzy mordu”. I wreszcie zlikwiduję wszystkie hodowle klatkowe. Wy sobie tu gadacie, a ja KINGA R. działam. Nasz cel – społeczne potępienie i eliminacja myślistwa w Polsce na poziomie ustawowym zostanie osiągnięty w latach 2020 – 2023. Kinga R.
 • Inka 2019-06-21 14:13:28
  I co drodzy Państwo? Pluliscie na myśliwych, I Weterynarzy. Kinga z Joanna hipokrytki broniły Kochanych zwierzątek więc niech teraz radzą Co zrobić. Wszystkich pseudozielonych w dupy Nakopać.
 • lowczy 2019-06-21 12:43:41
  PZŁ nie ma motywacji do pracy, Łowczy Krajowy zarabia zaledwie 5 tyś. będąc w biurze 1 dzień w tygodniu, lepiej mu placa jako Prezes Orlenu to tam woli sie wykazywac, ważne, że jest w partii PiS
  • mrowka 2019-06-21 20:38:40
   nie, no taka kasa to na waciki wystarcza prezesowi
  • Tomasz 2019-06-23 09:27:32
   Jakie 5000, ponoc pracuje bez pensji?
   • Jaki 2019-06-23 10:11:49
    Prezes Malec z NRL przyjeli uchwale w ktorej dala Lowczymu takie wynagrodzenie,plus jezdzi ekstra Volvo zyc nie umierać...
 • real 2019-06-21 10:49:49
  Wzajemne przerzucanie się winą pomiędzy rolnikami a myśliwymi nie zakończy się niczym dobrym ani dla jednych ani dla drugich. To nie myśliwi są odpowiedzialni za walkę z ASF i to nie rolnicy powinni zostawać pozostawieni samym sobie w tej walce. ASF ma bardzo realny wpływ na gospodarkę i jest to problem rządu a w szczególności ministerstwa rolnictwa i środowiska. To przed tymi ministerstwami należy protestować. Ale mądrze. Nie wskazując myśliwych jako winnych sytuacji (bo nie są) ani rolników jako flejtuchów (bo nie są). To Państwo musi podejmować decyzje patrząc na interes narodowy a nie cynicznych ludzi, którzy mając przełożenie na media (Wajrak, Rusin) mącą w głowach ludziom tak aby na tym ..... zarobić. Dokładnie taki jest ich cel. Mają wielu naśladowców ponieważ społeczeństwo mieszkające w miastach właśnie przez ekran obcuje z przyrodą. Ale to nie jest interes Polski słuchanie tych ludzi. Skandalem jest również mianowanie Łowczego Krajowego przez ministra środowiska. Przecież już ten fakt powoduje, iż musi on wykonywać wole polityczną a tą kierują.... sondaże. W tej sytuacji mamy dramatycznych zarządzających w PZŁ, którzy za cel postawili sobie likwidację niepokornych często podsycając animozje między myśliwymi a rolnikami. Tak samo działa Ardanowski. Co róż obciążą winą myśliwych za rozprzestrzenianie się ASF. Ten rząd wprowadził rozwiązania, które w przeciągu najbliższych kilku lat ograniczą ilość myśliwych o kilkadziesiąt procent. Pomoże to rolnikom? Myśliwi i rolnicy mają ten sam cel i żądajmy od rządzących posłuchu dla naszych wspólnych racji.
  • mysliwi 2019-06-21 11:04:43
   Prezes Malec PZŁ i Łowczy Krajowy Albert Kołodziejski to ludzie, którzy nie powinni reprezentować myśliwych, nie widac ich dzialan, oprocz wsadzania na stolki swoich ludzi. Dodatkowo łowczy Krajowy bywa 1 raz w tygodniu w pracy, bo jest tez prezesem w Orlenie, za to obydwoje należą do partii PiS! to jak ma byc dobrze?
 • Znajomy 2019-06-21 10:47:59
  Jestem znajomym tego rolnika, było zabezpieczene tak jak trzeba, ale z tego co wiem to u nas dzików właśnie nie wybili za dużo. Dalej jest ich bardzo dużo... Współczuję im.
 • łowcy 2019-06-21 09:19:48
  Ciekawe czy w gospodarstwie jakakolwiek bioasekuracja była - maty , czyszczenie obuwia itp. , tam gdzie poluję na 20 gospodarstw może jedno ma rozłożone maty . Pretensje tyko do pzł i myśliwych a samemu nic - jakie to typowe .
 • mysliwy 2019-06-21 08:19:11
  za Jenocha to chociaz chlodnie do kół dali i zestawy, szkolenia łowczowie prowadzili, a tera nic nie pomagaja i nic nie robia, a mysliwemu nikt za polowania nie placi, to jego dobra wola
 • roki 2019-06-21 07:20:57
  Malec swoimi poczynaniami potrafi zaledwie kompromitowac wszystkich myśliwych, a o ASF to on nawet nie wie co to takiego! Kolodziejski przyjezdza 1 w tygodniu do pracy,to jak niby ma on rolnikom pomoc? takie rzady nastały,róbta co chceta!
 • zabiłem dzika 2019-06-21 00:47:43
  Malec i Kołodziejski nie mają nic do gadania w PZŁ. Tu działa prawo „Kowalczykowskie” To Kowalczyk jest ministrem środowiska i on OSOBIŚCIE i jednoosobowo rządzi PZŁ, zatwierdza statut i mianuje Łowczego Krajowego. To Kowalczyk kocha „Eko-oszołomów”, „Eko-Celebrytów” i „Eko-terrorystów”, jak powiedział na komisji sejmowej – „takie są oczekiwania społeczne”. To decyzją Kowalczyka „Ekoterroryści” są pod szczególną ochroną rządu i Policji i skutecznie blokują tysiące polowań na dziki. Kowalczyk jest nadzorcą Polskiego Związku Łowieckiego. Kowalczyk jest autorem ustawy „prawo łowieckie” z 2018 roku, gdzie zgnoił wszystkich myśliwych i przejął władzę w PZŁ.
 • Michal 2019-06-20 21:48:53
  Minister duzo gada nic nie robi,myśliwych trzeba prosic by przyjechali na polowanie, bo czasu nie maja. Nowa wladza w PZL tez.nic nie robi...rolniku radz se sam

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.173.217
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

KONTAKT24

Widziałeś, słyszałeś coś ważnego? Byłeś świadkiem niecodziennego wydarzenia? Napisz do nas! Opublikujemy, zainterweniujemy, pokażemy całemu światu. Jesteśmy dla Was 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

DODAJ PLIKI

Kliknij lub przeciągnij pliki z dysku i upuść. Max. rozmiar pliku 4 MB.

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.