PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • polecam 2019-06-25 08:38:13
  polecam do obejrzenia film z tego roku "Lód płonie" w reżyserii Leila Conners. niektórym się może oczy otworzą.
 • Karol 2019-06-24 20:17:27
  Modus jesteś jeszcze młody i nie masz życiowego doświadczenia, jesteś ogłupiony przez zieloną ideologię i ze względu na młody wiek jeszcze dużo nie rozumiesz,..jedynie co umiesz to pisać wyzwiska. Przeczytaj uważnie program grenpeace, tam nie ma nic na temat pomocy zwierzętom, ptakom itp. są tylko i wyłącznie hasła walki z.....polskim rządem. Jeżeli tego nie rozumiesz to poproś kogoś mądrzejszego aby ci to wytłumaczył, czyli weź korypetycje u nauczyciela mądrzejszego od ciebie....... Przecież Grenpeace Polska może pomóc w introdukcji rzadkich ptaków np głuszca, cietrzewia, żółwia, itd ale tego nie robią bo ich celem nie jest dobro polskiej przyrody. Powiedz mi co dało polskiej przyrodzie wyświetlenie twarzy Morawieckiego na chłodni, czy to pomogło polskiej zwierzynie. i polskiej przyrodzie, nic tylko głupi i bezmyślny szum medialny, i na tym polega działalność Grenpeace Polska
 • EL 2019-06-24 16:18:04
  MODUS masz wiele racji, ale nie używaj chamskiego języka, bo twoja argumentacja bardzo traci na sile. Musisz mieć świadomość, że do Polaków b. często nie trafiają nawet najbardziej racjonalne argumenty.
 • Modus 2019-06-24 09:01:43
  Serdecznie gratuluję wszystkim oglądającym tę dyskusję i popierającym beztroskie trucie środowiska. Rozumiem, że w waszych ogródkach, posesjach i pokojach jest czysto i schludnie. No to brawo, bo przecież w syfie i i bałaganie nie dało by się żyć. No i życzę udanego urlopu na łonie natury. A jakbyście natknęli się na jakieś wysypisko albo zaciągnęli się smrodem to pamiętajcie - to przecież nie wasze śmieci i nie wasz smród.
 • Marta 2019-06-24 08:46:41
  Modus to przypuszczalnie troll grenpeace, albo mu kazali tak napisać, albo ma wyprany mózg, jak kiedyś zafascynowani komunizmem albo inną przed wojenną czarną organizacją za zachodnią granicą. .....Organizacje zielonych zawsze liczą na szum medialny. Każdy projekt budowy czegoś tam ...fabryki kopalni, zalewu itd jest wcześniej w fazie projektu omawiany w urzędach wojewódzkich i każdy może wyrazić swoją opinię. Niestety zieloni celowo nie biorą w tym udziału, tylko gdy rusza budowa to przykuwają się do drzew, słupów aby tylko uzyskać rozgłos medialny, nic więcej nie robią..... Była kiedyś słynna sprawa z budową lotniska Lublin /Świdnik/ i chodziło o kilkanaście rodzin susłów jak pisały media zieloni terroryści dostali 2 miliony złotych i natychmiast przestali kłaść się na ziemi przed samochodami......Grenpeace Polska to organizacja która nic dobrego dla polski nie robi, a wręcz przeciwnie, przecież mogli pomóc przy zwalczaniu ASF , nie pomagają w walce z tegoroczną plagą chrabąszczy, nie pomagają przy zwalczaniu kornika i zabezpieczaniu zdrowych drzew przed nimi itd.
 • Bożena 2019-06-23 23:50:34
  Ta przestepcza , chuligańska organizacja pod płaszczykiem grenpeace , wykonuje zadanie dyktowane z zachodu, który mial czas 5- lat dorobić sie bogactwa narodowego , aby teraz praktykowac na jakies głupie pomysły dziwolagów z grenpeace oraz jeszcze jednego obcego mutanta w Polsce,- -czyli helsińska Fundacja praw człowieka, pod zarzadem baby z Afganistanu. .Członkiem tej organizacji jest syn Bodnara , który z kolegami napada z rozbojem na inych kolegów pod szkołą. Do takiego zdziczenia dochodzi także na morzu , jak wariaci z grenpeace, wożą od portu do portu emigrantów zarobkowych , o czarnym kolorze skóry , którzy srają bezpośrednio do oceanu, bo tak ich naucz
  • Modus 2019-06-24 08:51:59
   No tak, to jest któryś z poprzednich dyskutantów na siłe próbujący stworzyć wrażenie jak dużo jest opinii podobnych do twoich. Przekraczasz gościu granicę. Poza hektolitrami jadu, nienawiści, rasizmu, ksenofobii i niewiedzy nie prezentujesz nic. Współczuję, to naprawdę stresująca sytuacja być z obrzydzeniem obchodzonym jak gów..no gdy po otwarciu paszczy jedzie taką kloaką. Fe.
 • polski ekolog ekonomista 2019-06-23 17:07:04
  Grenpeace nie ma nic wspólnego z ekologią w Polsce, jest niemiecką firmą lobbingową, promującą niemieckie koncerny, która działa jakby można powiedzieć z tylnego fotela. Zarząd tej organizacji to obcokrajowcy, konkretnie Niemcy. Obecnie w Niemczech rusza jedna z największych kopalni odkrywkowych węgla brunatnego w Europie. Ekooszołomy próbują zniszczyć polskie kopalnie aby z czasem sprzedawać węgiel Polsce lub powtórnie gaz który popłynie do nich gazociągiem Nord Stream 2 z Rosji, tym samym uzależnić polską gospodarkę. Stawka idzie w przyszłości o miliardowe zyski. Trzeba też powiedzieć że polski rząd kompletnie nie radzi sobie z ekooszołomami i ulega ich nienormalnym naciskom. Przed laty właśnie zieloni trolle straszyli nas dziurą ozonową której teraz już nie ma, gdzieś się rozpłynęła, żadne media o niej już nie piszą, Smogiem w Krakowie z pieców CO, teraz gdy je polikwidowali smog nadal jest i podobno się jeszcze zwiększa. Zlikwidować elektrownie na węgiel, w zamian Polacy mają kupować niemieckie wiatraki, a kasa za ich serwis i części do ich kieszeni, przykładów można podać dziesiątki.
 • Marta 2019-06-23 08:59:24
  Greenpeace ma rację w tym wypadku. Albo odchodzimy od węgla na rzecz czystego powietrza albo nie, nie ma półśrodków. Ja wymieniłem piec węglowy na ekologiczny, praktycznie bezobsługowy kocioł na pelet z certyfikatem ecodesign marki kostrzewa.
  • marcin 2019-06-23 09:26:42
   marta napisała ja wymieniłem..... sto lat węglem palimy a tu nagle smog i zatrucie środowiska. Zlikwidujcie kopalnie to zobaczycie po ile gaz będzie
   • cz 2019-06-23 09:43:27
    Dokładnie, kotłów węglowych coraz mniej a smog coraz większy. Paręnaście lat temu całe ciepłownictwo było na węgiel i smog był problemem marginalnym...
   • Modus 2019-06-23 21:09:07
    Dwa geniusze. Smog nie jest przyczyną ocieplania klimatu, jest zjawiskiem przejściowym. Bardzo drobny pył w końcu opada. Problemem jest gaz cieplarniany - głownie CO2. Wykopujemy go zgromadzonego przed milionami lat (wegiel, ropa, gaz) i tłoczymy do atmosfery. Na poczatku był on wchłaniany przez oceany więc jego stężenie rosło powoli. Teraz zaczyna rosnąć szybko bo ocean się wysyca i dewastujemy lasy. Ciemnota tego nie pojmuje i tyle.
  • cz 2019-06-23 09:46:12
   Poczytaj sobie ile energii pochłania wytworzenie peletu...
 • palący śmieci 2019-06-23 06:40:40
  Dziwi mnie,że nie ma komu za ryj wziąć tych (...)..sów. Skazać na 10 lat odrabiania,albo więzienie.Durnie durniów sponsorują i karuzela się kręci
  • Modus 2019-06-23 08:57:03
   Mam nadzieję sku...synu że ciebie pierwszego trafi szlag. Proponuję żeby wszyscy uwazający, że nic się nie dzieje złego z klimatem zapisali się na listę. Potem będzie wiadomo kogo "odstrzelić".
   • Panie Ministrze Ardanowski bierz ich za ryj krótko !!! 2019-06-23 09:41:50
    Mam ja dla ciebie jeszcze 4l roundapu na desykację padalcu sponsorowany przez idiotów. Ciekawe skąd wzięliście pieniądze na urządzenie do wyświetlania tego zdjęcia mineciarzu makreli.
 • stary wafel 2019-06-23 06:05:03
  Dym z tych chłodni, to nic innego jak para wodna .Ekoteroryści to rak toczący Europę .
  • Modus 2019-06-23 08:54:00
   Poziom inteligencji chomika. Możesz podać co jest spalane w tej elektrowni że powstaje jedynie para wodna?
   • PAdalcu 2019-06-23 10:04:27
    Możesz podać kto ci płaci i ile za niszczenie Państwa Polskiego?
   • Modus 2019-06-23 10:48:45
    Jak ci wytłumaczyć ośle, ze trzymanie się węgla nie jest drogą do rozwoju tego kraju jak ty podstawowych rzeczy nie rozumiesz.
   • baca56 2019-06-23 13:55:34
    Zobacz w wikipedii "chłodnia kominowa", Twój przedmówca ma 99% racji, to co nad nią widzisz, to czysta woda. Woda, nie para wodna, bo ta z kolei jest gazem niewidzialnym (tu jest ten 1% błędu). Więc najpierw sprawdź, a potem przeproś przedmówcę któremu naubliżałeś.
  • Modus 2019-06-23 20:55:51
   I weź tu tłumacz debilowi. Po pierwsze ta chłodnia kominowa ma wewnątrz odprowadzenie spalin z elektrowni. Po drugie to co ona chłodzi? Tak sobie stoi i sobie chłodzi powietrze, czy raczej chłodzi to co wcześniej zostało podgrzane przez elektrownię? Gatunek człowieka zwany homo pojebus uważa, że jak wywali śmiecie za płot albo do lasu to znaczy, że ich nie ma, że posprzątał. Ręce opadają.
 • Miki2 2019-06-22 22:22:03
  Normalnie czacha dymi. Dopóki polityxy nie zajmą się tematem w zime kiedy problem jest widoczny to dk niczego nie dojdą razem takie swiatowe gadanie zeby gadać a zimą smog zaskoczy polityków i wszyscy bedą proekologiczni. Mówiłem palcie śmieci wiosną wtedy nie ms tematu a zimą policja straż miejska itd.
 • Ja 2019-06-22 20:18:14
  Green terroryści niech zastrajkują u największych emitentów dwutlenku węgla - Niemcy, Francja, Chiny, Rosja. Ciekawe jak skończyłaby się taka akcja w Rosji i w Chinach? Populiści żerują zazwyczaj na emocjach, niewiedzy i jakimś nośnym temacie, a przeciętny obywatel daje się na to nabrać.
  • Modus 2019-06-22 23:19:37
   Dopóki nie zagotują ci się jaja nie pojmiesz że zagrożenie jest realne i właśnie się ujawnia. A zawsze myślałem że człowiek tym się różni od bakterii, wirusów i innych robaków tym, że nie mnoży się i nie zużywa zasobów dotąd aż sam zdechnie albo zamienia w formę przetrwalnikową. O ile wiem nie mamy takich zdolności a mimo wszystko u zaskakujaco wielu nie spodziewam się refleksji i zrozumienia co się naprawdę dzieje.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.144.55.253
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

KONTAKT24

Widziałeś, słyszałeś coś ważnego? Byłeś świadkiem niecodziennego wydarzenia? Napisz do nas! Opublikujemy, zainterweniujemy, pokażemy całemu światu. Jesteśmy dla Was 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

DODAJ PLIKI

Kliknij lub przeciągnij pliki z dysku i upuść. Max. rozmiar pliku 4 MB.

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.