PARTNERZY PORTALU

Komentarze 3

user chciałem przetwarzać ale urzędnik zabronił. ARiMR jak wiatr w oczy. 2019-10-14 19:10:20
Tak samo złożyłem wniosek w pierwszym naborze i w poprawkach zadają niedorzeczne pytania o powierzchnię budynku. Jakim prawem urzędnik ma decydować tym jakiej powierzchni budynek jest mi potrzebny do przetwórstwa, skoro rozporządzenie tego nie określa to chyba ja jako inwestor najlepiej wiem czego potrzebuję, nie potrzebuję opinii urzędnika który nie ma zielonego pojęcia o budynkach i przetwórstwie. A jeśli chcą to ograniczać niech przygotują odpowiednie wytyczne jakie to budynki można dofinansować, a nie nasyłają i szczują urzędnikami. Tak samo mam już dość Panie Ministrze. Chciałem zostać w PL, zająć się przetwórstwem ale widzę że chyba nic z tego. Czekam na odp, na drugie pismo poprawek ale spodziewam się że dostanę odmowę bo strasznie im się nie podobał mój budynek. I kasa za projekt dla architekta poszła jak psu w d... Pani Ministrze, tak to nie może wyglądać.
Zgłoś
user Bauer 2019-10-11 22:42:44
Nabór naborem powiedzcie kiedy te wnioski rozpatrzycie w interesie liczy się szybkość realizacji pomysł kasa i się rozwijasz jeśli czekasz kilka lat to w tym czasie już sąsiedzi to robią i tyle
Zgłoś
user ekolog 2019-10-11 20:29:21
Złożyłem wniosek w pierwszym rozdaniu. Był na pierwszym miejscu w województwie. Dostałem wezwanie o uzupełnienia dokumentów, które nie były wymagane w czasie składania i złożenie wyjaśnień nie związanych z wnioskiem, że odechciało mi się realizacji inwestycji. Super ułatwienia Panie Ministrze!
Zgłoś