PARTNERZY PORTALU

Komentarze 2

user Jan 2019-10-15 09:30:22
Lubelskie z domu po 2 zł i nikt nie kupuje, wola z marketu po 3-4 zł
Zgłoś
user Mały pyrkarz 2019-10-15 08:41:10
Wcale nie ma co rozpaczać. Obsadziłem 4 hektary ziemniakami, plon wcale mniejszy nie jest niż rok temu. Jak się korzysta z deszczowni to urośnie. Cena: 2 zł za kg w worku z gospodarstwa, 1,50 hurt. Zostało mi do sprzedania 6 ton. Sprzedałem 120 ton. A miastowe szamają, aż im się uszy trzęsą, zagryzając polskiego ziemniaka i schabowego z duna...
Zgłoś